708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Wróżba w sylwestrową noc

Noc sylwestrowa jest szczególnym okresem, kiedy to otwierają się źródła podświadomej informacji. Wykorzystaj ten czas na wróżbę, ale pamiętaj, aby z nikim nie dzielić się tą informacją.

 

Będziesz potrzebować 7 kopert, które należy podpisać: „praca”, „związki”, „finanse”, „zdrowie”, „wrogowie”, „pomocnicy” i „pragnienia”. Do wszystkich kopert włóż po 24 małych karteczek, na których znajdą się odpowiednie informacje.

W kopercie „praca” dla przykładu niech znajdą się różne możliwości, związane z zawodową sferą życia: awans, wypowiedzenie, wsparcie kierownictwa, zmiana pracy… Kopera z napisem „związki” może zawierać karteczki z napisami: harmonia, nowy partner, zdrada… „Finanse” mogą zawierać: dobry zarobek, długi, kredyt, rozwój itd. Tak trzeba zrobić ze wszystkimi kopertami.

Przed przystąpieniem do pisania karteczek, należy trochę pomedytować, aby uspokoić się, rozluźnić, otworzyć dostęp do podświadomości. Nie zastanawiaj się nad tym, co napisać. Działaj intuicyjnie, nie opierając się o logikę i wydarzenia, które mają miejsce w twoim życiu.

Wróżyć należy między 21 i 23 w Sylwestra. Połóż na stole obrus, zapal dwie świece, na środku stołu umieść naczynie z czystą wodą. Wymieszaj koperty i rozłóż na stole napisem w dół. Patrząc na płomień świec, zacznij pracę z podświadomością.  Zwróć się do sił wyższych o to, by pomogli ci w znalezieniu najbardziej klarownych odpowiedzi. Zacznij wybierać kolejne koperty układając napisem do siebie na stole.

Pierwsza koperta wskazuje na najbardziej znacząca sferę twojego życia w przyszłym roku. Druga – symbolizuje Twoje słabości, które staną na drodze do osiągnięcia celów. Trzecia – iluzje. Czwarta – stabilność i realizacja w danej sferze. Piąta – wątpliwości. Szósta – trudności i przeszkody. Siódma – lekcje karmiczne.

Teraz przygotuj kartkę papieru, podzielona na 12 części, odzwierciedlając tym samym 12 miesięcy nowego roku. Podziel stronę na dwie kolumny: TAK i NIE. Sięgnij po pierwszą kopert ę i zacznij wyciągać z niej karteczki: pierwszą do kolumny TA, druga do NIE i tak wszystkie 24 kartki z danej koperty, wpisując odpowiedzi na kartkę po kolei do każdego miesiąca.

Wszystko co znajdzie się w kolumnie NIE – pokaże wpływ negatywny, TAK – pozytywny. Obraz ogólny pokaże, jakie wydarzenia czy sytuacje w każdym miesiącu będą się spełniać i wpływać negatywnie czy też pozytywnie na twoje życie.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook