708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 4 stycznia 2014

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, nic na siłę i każdy musi dojść do swoich praw.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 04.01.2014

Może się zdarzyć, że dzisiejsze plany nie będą przez ciebie zrealizowane. Ale tylko dlatego, ze życie potoczy się w całkiem innym kierunku. Raczej więc dostosuj się do pewnych możliwości, niż walcz z wiatrakami. Jeżeli czekają cię jakieś egzaminy, jesteś w stanie zdać je śpiewająco, nawet jeżeli nie do końca czujesz się przygotowany.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 04.01.2014

Na początku dnia twoje samopoczucie nie będzie rewelacyjne. Zaczynaj więc wszystko wolno i spokojnie. Nie przeciążaj organizmu. I tak czeka cię szalony dzień w sprawach domowych, zagrzebiesz się w porządkach na długie godziny. Nie przesiedź soboty przed telewizorem i chociaż na moment wyjdź z domu na spacer.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 04.01.2014

Musisz uważać na stan swojego zdrowia. Dopadnie cię jakieś przeziębienie, może złe samopoczucie. Tym samym nic konstruktywnego nie uda ci się zrobić. Skup się raczej na zwyczajnych rozmowach z bliskimi, czy niewielkich odwiedzinach u starych przyjaciół. Następnym razem zrobisz to, co sobie zaplanowałeś.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 04.01.2014

Postaraj się nie działać nerwowo w sytuacji, kiedy dowiesz się czegoś niezupełnie ciekawego o swoim partnerze. Najpierw przyjrzyj się, na ile życzliwa osoba przekazała ci te informacje i lepiej sam sprawdź, czy nie są nieco naciągane. Jeżeli zajmujesz się obowiązkami zawodowymi, do południa wyrobisz się ze wszystkim.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 04.01.2014

Czeka cię dzisiaj wiele nowości i niespodzianek. Ale problem w tym że nic nie będzie działo się zgodnie z planem. Postaraj się płynąć z prądem. Więcej na tym skorzystasz, niż przy trzymaniu się z pietyzmem tego, co wymyśliłeś sobie wczoraj. Wiele rzeczy będziesz robił samodzielnie, w skupieniu. Nikt nie będzie ci przeszkadzał.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 04.01.2014

Jeżeli nawet nie planowałeś wyjścia czy wyjazdu, już lepiej spakuj się teraz, bo nagła propozycja, ale bardzo ciekawa, może ci się bardzo spodobać. Nie warto będzie rezygnować z zaproszenia. Męczące przedpołudnie zostanie ci wynagrodzone wspaniałymi i prawdziwymi spotkaniami z bliskimi osobami. Tutaj wszystko będzie działo się w realu.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 04.01.2014

Nie miałaś ochoty, droga Wago, nigdzie wychodzić, nie miałaś ochoty z nikim się spotykać. Ale niestety. Trzeba będzie odwiedzić osoby, których już dawno nie widziałaś. Nie przejmuj się, że będziesz się nudzić. Powspominacie dawne czasy i będzie bardzo wesoło. No chyba, że możesz wymówić się złym samopoczuciem.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 04.01.2014

Może dzisiaj wyjść na jaw jakaś tajemnica, która skrzętnie chciałeś zachować dla siebie. Jeżeli masz na sumieniu tylko małe grzeszki, nie masz się czym przejmować, jeżeli jesteś w relacjach, które mogą nie do końca spodobać się twojej drugiej połówce, bądź bardzo ostrożny. Dzisiaj naprawdę nie jest dobry dzień na randki dla zajętych skorpionów.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 04.01.2014

Jest sobota i nie ma jak zabrać się za sprawy urzędowe, a ty właśnie możesz odebrać polecony, który bardzo cię zaniepokoi. Cóż, szykuje się przed tobą nieprzespana noc. Postaraj się zrelaksować w dobrym towarzystwie i zapomnieć o kłopotach. Nie jesteś w stanie zawrócić kijem Wisły i trzeba brać to pod uwagę.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 04.01.2014

Nie miałeś ochoty dzisiaj pracować, ale może okazać się, że nagle odezwą się z twojej firmy i będziesz musiał wypełnić jakieś dodatkowe zadanie. Nie denerwuj się już na samym początku bo nie będziesz mógł się skupić. Nie trać po prostu czasu. Z drugiej strony wieczór zapowiada się bardzo miło i romantycznie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 04.01.2014

Postaraj się zachować niezbędną równowagę. Ludzie będą chcieli cię zdenerwować, ale tutaj jakby trafiła kosa na kamień. Nie dasz się sprowokować. Zrób to co ty uważasz za słuszne i nie zastanawiaj się nad opcjami, które zadowolą innych, bo w takim przypadku to ty będziesz osobą, która będzie cierpiała najbardziej.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 04.01.2014

Masz dosyć tego, że nie masz chwili dla siebie, dla swojej urody, swojego odpoczynku. Nie spodziewaj się, że w domu będzie inaczej. Jest jednak na to sposób. Wyciągnij swoją koleżankę do spa. Niech to będzie sprawa kilku godzin, ale wy poczujecie się jak nowo narodzone. Nie ma co się ograniczać, szczególnie po świętach. Zróbcie sobie prezent. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook