708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Aromaterapia na lenistwo, depresję i złość

Aromaterapia to maleńki cud. Wyobraź sobie, jak zapalając maleńką świeczkę w specjalnej lampce łączysz się z mocami wszystkich żywiołów – pomocników.

 

Olejek aromatyczny, pochodzący z roślin zawiera w sobie związek z ziemią i woda jednocześnie. Ogień – ogrzewający wodę, do której dodaje się olejek, aktywuje ten cudowny związek. W wyniku tego procesu otrzymujemy zapach, który wypełnia powietrze dookoła.

Nie ma co się dziwić, że używając aromaterapii, możemy nie tylko pozbyć się dolegliwości zdrowotnych górnych dróg oddechowych, ale również pozbyć się lenistwa, depresji i złośliwości.

Olejki eteryczne i ich właściwości

Iglaste aromaty dla poprawy aktywności

Sosna, jodła, świerk – przywołują chęci do aktywności i działania, pozwalają na nowo uruchomić wewnętrzny silnik, który pomaga przezwyciężyć apatię i ruszyć do przodu. Jeśli denerwujesz się przed ważnym spotkaniem, jeżeli Twoja praca jest związana ze stresującymi decyzjami, jeśli masz skłonności do histeryzowania w momentach niepewności – te alejki są właśnie dla Ciebie.

Afrodyzjaki

Właściwości olejków z paczuli i neroli nastroją Cię romantycznie. To afrodyzjaki. Jeśli masz w sobie za dużo energii Ing – wybierz paczuli. Oprócz erotycznego nastroju, ten olejek sprawi, że będzie bardziej przyziemna, konkretna. Jeżeli jednak chcesz się rozluźnić, odpocząć – olejek z neroli sprawi, że będziesz spokojna, romantyczna, kobieca.

Aromaty cytrusowe pomogą pozyskać pieniądze

Grapefruit, cytryna, mandarynka czy pomarańcz działają pobudzająco i pomagają pozbyć się depresji. Oprócz tego symbolizują energię dobrobytu. Wystarczy umieścić lamkę do aromaterapii z cytrusowym olejkiem w jednym z tak zwanych Kątów dobrobytu (najdalej oddalony po przekątnej od drzwi – w pokoju lub w całym mieszkaniu), aby doświadczyć, jak zmienia się na lepsze nie tylko Twoje samopoczucie, ale i finanse. Doskonale aktywują sferę finansową mięta i cynamon.

Mogę jeszcze dużo opowiedzieć o odmładzających właściwościach rozmarynu, który daje nam młodość nie tylko ciała, ale i ducha. Zło i negatywne emocje przegoni bylica i jałowiec, zwłaszcza jeśli te emocje zostawiła osoba, który była u Ciebie w odwiedzinach.

Najlepszym sposobem na zaprzyjaźnienie się z lejkami i ich dobroczynnym wpływem na organizm jest samodzielne wypróbowanie każdego, którego aromat nam odpowiada. Wystarczy spróbować, by uszczęśliwić siebie i swoich bliskich.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook