708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Wsteczna Wenus – szansa odzyskać uczucia

Wsteczny ruch Wenus zdarza się raz na 19 miesięcy, a czas tego ruchu trwa około 40 dni. W tym roku przypada na okres między 22 grudnia a 2 lutego 2014. Przez cały ten czas planeta ta będzie się znajdować w znaku Koziorożca.

Wszystkie planety, oprócz Słońca i Księżyca mają ruch wsteczny. Taki ruch planet ma swoje konsekwencje i odpowiednie oddziaływania na nasze życie.

Problemy w relacjach

Wenus w horoskopie odpowiada przede wszystkim za miłość i relacje uczuciowe, dlatego, znajdując się w stadium cofania się, wpływa negatywnie na życie osobiste, „zamrażając’ uczucia i rozwój relacji. Znajdując się w znaku Koziorożca, Wenus zwiększa trzeźwość myślenia, a zmniejsza uczuciowość. Ludzie zaczynają na nowo zastanawiać się nad swoimi relacjami i dostrzegają w nich skazy. To czas, kiedy zdejmujemy różowe okulary i zaczynamy trzeźwo spoglądać na otoczenie, wówczas doskonale widać kto kocha, a kto tylko chce, aby kochali jego, bez konieczności dawania czegokolwiek od siebie.

Nowe relacje miłosne, rozpoczęte w tym okresie, mają trudności z rozwojem, mogą niestety zakończyć się bardzo szybko, przynosząc rozczarowanie. Najlepiej nie zawiązywać nowych znajomości, ani nie umawiać się na pierwszą randkę. Wszystkie rozpoczęte relacje w tym czasie sa podatne na rozczarowanie i szybkie zakończenie.

Wygląd zewnętrzny

Wenus to planeta, która również odpowiada za nasz wygląd zewnętrzny, piękno i harmonię. Dlatego podczas wstecznej Wenus nie zaleca się zmieniać swojego image, lepiej powstrzymać się od wykonywania zabiegów kosmetycznych.  W najlepszym przypadku efekt takich działań może rozczarować, w najgorszym mieć skutki uboczne w postaci alergii na jakiś preparat itd. To samo dotyczy zakupów drogich ubrań i biżuterii. Nie czas na to.

Trudności z pieniędzmi

Niestety Wenus ma także wpływ na finanse, dlatego jej faza wstecznego ruchu jest wielce niekorzystna jeśli chodzi o pożyczki i kredyty. Istnieje ryzyko trudności z wypłacalnością w przyszłości. Nie jest to dobry czas dla finansistów, bankierów, którzy muszą realizować transakcje finansowe.

Szanse, które daje Wenus w ruchu wstecznym

Jak już było powiedziane, Wenus w ruchu wstecznym ma działania „trzeźwiące”. Skorzystajmy z nich. Dzięki tym wpływom Wenus możemy przyjrzeć się związkom, relacjom partnerskim, przeanalizować ich korzyść dla siebie. To dobry czas na to, by skończyć relacje te, które nas blokują, ciążą, sprawiają, że czujemy się źle.

Oprócz tego, w tym czasie cofającej się Wenus, mogą nieoczekiwanie odrodzić się stare, utracone znajomości, miłości, o których już nawet nie myślimy. Mamy przed sobą możliwość sprawdzić, jaki mamy do nich stosunek, mamy szansę odzyskać cos, co dawno utraciliśmy. A w kwestii finansów: dobry czas na odzyskanie starych długów.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook