708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

W co się ubrać w sylwestrową noc, by przyciągnąć szczęście?

Wybór odpowiedniego stroju na noc sylwestrową jest bardzo ważny, bo to od niego w znacznym stopniu zależy sukces i szczęście w nadchodzącym roku.

Nasze ubranie jest odzwierciedleniem wewnętrznej istoty i sposobem komunikacji z otoczeniem. Z punktu widzenia energoterapii, od tego, co na siebie wkładamy zależy to, jak nas postrzegają inni. Ozdoby wzmacniają naszą energetykę i wnoszą do niej dodatkowe cechy.

W co się ubrać, aby nadchodzący rok był pasmem sukcesów?

Zgodnie z kalendarzem wschodnim, rok 2014 symbolizuje niebieski lub zielony drewniany koń, dlatego dowolne wariacje tych kolorów będą działać na naszą korzyść. Niebieskie, turkusowe, ultramarynowe kolory będą idealna na sylwestrową noc. Żywiołem Konia jest drewno, dlatego wszystkie odcienie drzewne będą również idealne.

Ozdoby, które powinniśmy na siebie założyć mogą być masywne, ale powinny być lekkie. Kształty owalne lub okrągłe, można stosować etniczne motywy. Wszystkie ozdoby powinny być praktyczne, gdyż Koń symbolizuje racjonalną siłę i praktyczność właśnie. Bransoletki i paski będą symbolizować stabilizację i dobrobyt.

Sylwestrowa kreacja dla Barana, Lwa i Strzelca

Ogień (Baran, Lew, Strzelec) – najbardziej pasuje ubranie w kolorze lazurowym. Kobiety powinny posiadać narzutkę, bolerko lub chustę, skrywającą plecy. Z punktu widzenia energetycznego, przedstawiciele tego żywiołu, aby przyciągnąć dobrobyt, powinny wzmocnić przypływ energii do górnych czakr. Dlatego należy położyć akcent na kolczykach i kolii. Mężczyźni powinni zaopatrzyć się w krawat bądź muszkę z odcieniem lazurowym. Spinka w krawacie może okazać się energetycznym magnesem. Kamienie, które tej nocy będą potrzebne: kamień księżycowy, szafir, turkus. Załóż długi łańcuszek i wiszące kolczyki.

Sylwestrowa kreacja dla Wagi, Wodnika i Bliźniąt

Powietrze (Waga, Wodnik, Bliźnięta) — ubranie powinno mieć niebieskawe odcienie. Kobietom radzimy  założyć pasek lub krzyżyk. Mężczyźni powinni zwrócić uwagę na swój pasek i klamrę. Pasek w tym przypadku jest symbolem stabilności i praktyczności. Ozdoby, które przyciągną dobrobyt i zagwarantują szczęśliwe życie rodzinne to pierścionki na środkowym lub małym palcu. Kolczyki powinny mieć strukturę listków. Kamienie, które zagwarantują przypływ dobrej energii to kryształ górski, topaz i rubin.

Sylwestrowa kreacja dla Raka, Skorpiona, Ryby

Woda (Rak, Skorpion, Ryby) — koniecznie w swoim ubiorze należy wykorzystać odcień ultramarynu. Kobiety powinni zwrócić szczególna uwagę na butach i pończochach, można wykorzystać eleganckie spodnie wieczorowe. W męskiej garderobie również obuwie odgrywa znaczącą rolę, gdyż symbolizuje stabilność finansową. Ozdoby powinny mieć kształt regularny, geometryczny. Pierścionki na palcu wskazującym przyniosą szczęście i harmonię w relacjach. Najlepiej założyć albo cały komplet biżuterii, albo sam pierścionek. Nie należy łączyć różnych ozdób, gdyż to może prowadzić do braku stabilizacji w życiu. Kamienie, które przyniosą dobrą energię – szmaragd, granat, heliotrop.

Sylwestrowa kreacja dla Koziorożca, Byka, Panny

Ziemia (Koziorożec, Byk, Panna) — koniecznie należy w swojej garderobie posiadać odcienie granatu. Kobiety powinny zaopatrzyć się w rękawiczki albo suknię z długim rękawem. Mężczyźni powinni zwrócić uwagę na spinki, zegarki lub bransoletki. Należy ochronić okolice rąk i przyciągnąć potoki energetyczne. Biżuteria powinna mieć kształt kwadratu lub prostokąta. Kobiety mogą wykorzystać kolor niebieski i granatowy w manicurze. Pierścionek na małym palcu przyniesie szczęście i pomoże pozbyć się samotności. Kamienie, które pomogą w nagromadzeniu dobrej energii tej nocy to brylant, topaz.

Wzmocnienie energetyki kreacji sylwestrowej

— Należy pamiętać, że w sylwestrową noc najlepiej posiadać nową garderobę, co będzie symbolem czystości i odnowienia energii. Jeśli nie masz takiej możliwości, postaraj się, aby chociaż jakiś detal tej garderoby lub biżuteria była nowa.

— Kupować nowe ubranie lub biżuterię lepiej w czwartek.

— Podczas zakupów zostaw trochę więcej pieniędzy, niż wynosi wartość zakupu. To pozwoli otrzymać dodatkowe źródło energii dobrobytu i sukcesu.

— Koniecznie po nocy sylwestrowej, zostaw jedną z ozdób, którą będziesz zakładać na ważne wydarzenia. Przechowywać należy osobno, wówczas stanie się talizmanem. Mężczyźni mogą używać spinki do krawata lub spinek do koszuli.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook