708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na styczeń 2014

Pierwszy miesiąc nowego roku będzie dla nas obiecujący. Przede wszystkim dlatego, że poczujemy się odblokowani i odciążeni – mimo, że nadal będziemy mieli wiele zobowiązań, będzie nam dużo łatwiej. Dzięki temu będzie nam się dużo łatwiej rozmawiało. Pierwsze dni stycznie będą dla nas o tyle dobre, że większość z nas będzie odczuwała potrzebę przebywania z bliskimi, ale również dzielenia się radością. Wszelkie troski zostaną daleko w tyle. Ci z nas, którzy są już w stałych związkach, będą mieli teraz okazję przekonać się o sile uczucia, które łączy ich z partnerami. Przekonacie się, że możecie być ze sobą na dobre i na złe. Osoby, którym nie udało się jeszcze stworzyć relacji, będą miały teraz okazję nawiązać interesujące znajomości, które przy odrobinie dobrej woli z naszej strony, będą mogły z czasem przemienić się w coś znacznie więcej. Pamiętaj, aby mieć oczy otwarte i wierzyć w siebie – uśmiech działa lepiej niż najbardziej wyszukany rodzaj flirtu.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na styczeń 2014 roku

Zodiakalne Barany będą teraz pełne energii i chęci do poznawania nowych ludzi – mimo zaangażowania w pracę i sprawy rodzinne, na początku stycznia znajdą również czas na niezobowiązujący flirt. Powinny jednak wystrzegać się nawiązywania tego typu relacji z osobami, które są w związkach, ponieważ może to doprowadzić do problemów uczuciowych. Barany poczują miętę dopiero w połowie stycznia, a będzie to miało związek z osobą, którą dopiero poznają. Będziecie się rozumieć w pół słowa, co sprawi, że chętnie będziecie spędzali ze sobą czas. Pod koniec miesiąca zrozumiecie, że łączy Was więcej niż przypuszczaliście. Barany, którym udało się już stworzyć stały związek nie powinny spoczywać na laurach! Jest to świetny czas, aby umacniać relację. Okazuj partnerowi na każdym kroku czułość i zaufanie, a bardzo szybko zauważysz, że i on dużo chętniej spędza z Tobą czas. Rozmawiajcie ze sobą, jeśli macie problemy – nie ma lepszej drogi do rozwiązania ich od rozmowy i wspólnego działania.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na styczeń 2014 roku

W życiu osób urodzonych pod znakiem Byka nastąpią korzystne zmiany dotyczące sfery uczuć. Byki staną się bardziej otwarte i wyrozumiałe dla bliskich, chętnie będą spędzały czas z rodziną i partnerem. Przede wszystkim będzie zależało im teraz na bliskości i zrozumieniu – dlatego też będą starały się poznać sposób myślenia drugiej strony, nim wyciągną jakieś wnioski. Partnerowi będą okazywały dużo uwagi oraz uczuć, sprawi to, że i on złagodnieje, wszystko, co między Wami prowadziło do konfliktów, teraz obróci się w niwecz, a Wy będziecie w pełni szczęśliwi. Każda chwila spędzana razem będzie przyprawiała Was o zawroty głowy z radości. Wzajemne porozumienie pozwoli Wam umocnić Waszą więź. Byki, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki, teraz zwrócą uwagę na osobę spod znaku Wagi. Wspólne hobby potrafi zbliżyć – pod koniec miesiąca będziecie myśleli tylko o tym, żeby móc jak najszybciej się spotkać i porozmawiać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na styczeń 2014 roku

Napięcie w końcu znajdzie ujście i Bliźnięta z całą siłą zaczną przekonywać partnera o potrzebie wprowadzenia zmian do ich związku. Ciepło, które teraz jest między Wami ułatwi podjęcie decyzji, która wyjdzie Wam na dobre. Potrzebujecie oboje czasu, aby odpocząć i zrelaksować się tylko we dwoje. Nie możecie również stawiać pracy ponad Waszymi pragnieniami i wspólnymi celami – postarajcie się, by styczniowe weekendy były tylko Wasze. Sprawi to, że zaczniecie się lepiej dogadywać, a uczucie, które łączyło Was na początku znajomości rozgorzeje teraz z całą mocą na nowo. Bliźnięta, które jeszcze nie odnalazły szczęścia w związku poznają teraz osobę, przy której będą czuły się spokojnie i komfortowo – połączy Was podobne spojrzenie na świat oraz głębokie zrozumienie potrzeb drugiej osoby. Nie będziecie mogli wyobrazić sobie chwili bez siebie nawzajem. Pod koniec miesiąca duża szansa na to, że zdecydujecie się być razem.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na styczeń 2014 roku

Samotnym Rakom styczeń nie oszczędzi uczuć – w pierwszej połowie miesiąca spotkają osobę, która je zauroczy tak, że będą gotowe oddać całe swe serca. Powinny jednak być ostrożne na początku tej znajomości, zwłaszcza, że prawdziwa miłość pojawi się dopiero pod koniec stycznia. Niech będą otwarte i miłe, jednak czekają na wyraźny znak ze strony tej osoby. Wtedy będą mogły być pewne, że z jej strony ta znajomość jest czymś znacznie więcej niż flirtem. Raki będące już w stałych związkach nie powinny się obawiać, ponieważ zaufanie, którym darzą partnera teraz się zwróci – szczera rozmowa o problemach pozwoli Wam ich uniknąć w przyszłości. Bądźcie otwarci na siebie i swoje potrzeby, postarajcie się również w tym miesiącu spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, sprawi to, że na nowo zaczniecie cieszyć się sobą i czerpać radość z wzajemnej bliskości. Wystrzegajcie się teraz angażowania osób trzecich w Wasze sprawy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na styczeń 2014 roku

W życiach osób urodzonych pod znakiem Lwa teraz najważniejsza będzie miłość, wszystko inne zejdzie na dalszy plan. Lwy, które miały okazję poznać swojego partnera docelowego i stworzyć z nim szczęśliwy związek, będą teraz starały się za wszelką cenę udowodnić partnerowi, że styczeń jest najlepszym miesiącem na podejmowanie decyzji odnośnie dalszej przyszłości. Powinny uważać jednak, by nie naciskać za bardzo, może to bowiem odbić się na Waszym wzajemnym porozumieniu. Starajcie się rozmawiać; Lew musi pozwolić dojść do głosu partnerowi – wtedy również i on będzie mógł przedstawić swoje marzenia i plany. Jeśli w Waszych wyobrażeniach pojawiają się rozbieżności – idźcie na kompromis! Lwy, które nadal są samotne, na początku stycznia będą miały okazję odświeżyć znajomość, która w dalszej przeszłości wiele dla nich znaczyła. Niech jednak się nie spieszą z deklaracjami – tu samo wszystko przyjdzie, Wy po prostu się otwórzcie i okażcie, że ta osoba nadal dużo dla Was znaczy.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na styczeń 2014 roku

Tęsknota zawładnie Panną bez reszty. W styczniu czeka ją bowiem krótkie rozstanie z partnerem – nie będzie ono jednak wynikiem kłótni czy zerwania, wręcz przeciwnie. Będziecie myśleli o tym, by wspólnie zamieszkać, on wyjedzie na jakiś czas, aby przyjrzeć się temu miejscu. Rozłąka sprawi, że jeszcze bardziej uświadomicie sobie uczucie Was łączące – mimo odległości, będziecie ze sobą wiele rozmawiać, kontakt nie zniknie ani na chwilę. Kiedy ponownie się spotkacie, będziecie czuli się jakbyście odzyskali utraconą część siebie. Panny, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki będą teraz spędzały dużo czasu poza domem, dzięki temu uda im się nawiązać kilka interesujących znajomości. Panny będą chciały przede wszystkim dobrze się bawić, nim się jednak zorientują, okaże się, że jedna z osób, które poznała bez reszty je w sobie rozkochała. Uczucie to wybuchnie nagle, poczujecie, że pragniecie być razem – pod koniec stycznia będziecie już oficjalnie parą.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na styczeń 2014 roku

Zawirowania uczuciowe w życiu zodiakalnej Wagi w końcu ustąpią miejsca błogiemu spokojowi. Nie powinny obawiać się żadnych komplikacji w sferze uczuć, bowiem one nie nastąpią. Ty i Twój partner, Wago, będziecie teraz spędzali wspólnie dużo czasu, co przełoży się na porozumienie między Wami. Będziecie świetnie się dogadywali, całe napięcie, które między Wami było zniknie. Starajcie się dobrze zagospodarować wspólny czas, wychodźcie razem – dzięki temu Wasza relacja poprawi się, a Wy sami będziecie szczęśliwi i pozytywnie nastawieni do życia. Wagi, którym jeszcze nie udało się znaleźć docelowego partnera będą teraz wodziły wzrokiem za osobą urodzoną pod znakiem Wodnika. Początkowo będzie to zwykła znajomość, jednak Wodnik nie będzie mógł oprzeć się czarowi Wagi – będziecie wiele ze sobą rozmawiali, aż w połowie miesiąca w końcu zaczniecie coraz częściej się spotykać. Wkrótce Waga zauważy, że i Wodnik jest nią zainteresowany.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na styczeń 2014 roku

W zyciu zodiakalnych Skorpionów uczucia staną się najważniejsze. Wszelkie tarcia, które występowały między nimi, a ich partnerami teraz ustąpią. Przez pierwsze dwa tygodnie stycznia Wasze życie miłosne będzie usłane różami. Skorpiony rozkwitną, ich czułość i zaangażowanie zdziwi ich partnerów. Niestety, w tym czasie Skorpiony będą miały również tendencje do zazdrości – warto, by ugryzły się w język, nim zarzucą partnerowi, że jest zainteresowany kimś innym. Jeśli Skorpiony będą trzymały emocje na wodzy, styczeń będzie miał szansę stać się dla nich najpiękniejszym miesiącem nowego roku. Skorpiony, którym jeszcze nie udało się znaleźć stałego partnera, będą teraz oblegane przez adoratorów. Miłość swojego życia poznają jednak przez przypadek – będzie to znajomość zawarta wśród ludzi, najprawdopodobniej w pracy. Początkowo będziecie spotykali się rzadko, jednak już w drugiej połowie stycznia zaiskrzy między Wami na dobre.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na styczeń 2014 roku

Życie uczuciowe osób urodzonych pod znakiem Strzelca będzie teraz pełne szczęścia. Strzelce samotne nie będą mogły narzekać na brak atrakcji – przede wszystkim będzie otaczała je masa osób, które będą chciały spędzać ze Strzelcami jak najwięcej czasu. Jeśli jednak Strzelec pragnie od życia więcej niż tylko samej rozrywki, powinny spróbować nawiązać znajomość z osobą do której od dłuższego czasu czują znacznie więcej niż same by się przyznały. Strzelec nie powinien czekać, a zacząć działać – dzięki temu sprawy potoczą się błyskawicznie, a Wy już wkrótce nie będziecie mogli przestać myśleć o sobie nawzajem. Strzelce, które są już w stałych związkach powinny w styczniu poświęcić więcej czasu osobie ukochanej. Wskazany byłby wyjazd wyłącznie we dwoje, jeśli nie macie takiej możliwości – zarezerwujcie dla siebie chociaż wieczory. Wspólnie spędzany czas umocni Waszą relację, a Wy znacznie zbliżycie się do siebie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na styczeń 2014 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą optymistyczne i pełne nadziei. Mimo nadmiaru obowiązków z czułością będą rozmyślały o swoim partnerze, bez którego nie będą w stanie wyobrazić sobie życia. Styczeń będzie świetnym miesiącem dla Koziorożców w stałych związkach, uświadomi im, że nie muszą się śpieszyć, że mogą wraz z ukochaną osobą cieszyć się chwilą. Wzajemne uczucie będzie dla nich największym skarbem – rozmawiajcie w tym miesiącu i wychodźcie ze sobą jak najwięcej, a zaufanie między Wami jeszcze się pogłębi. Samotne Koziorożce nie powinny sie teraz zamartwiać, ponieważ w styczniu spotkają miłość swojego życia; muszą jednak mieć oczy otwarte, ponieważ może się okazać, że nie spodziewały się uwagi ze strony tej konkretnej osoby. Otwórz serce, a wtedy zrozumiesz znacznie więcej, Koziorożcu – pozwól sobie zaangażować się w znajomość z tą osobą, a z czasem zobaczysz jak wiele Was łączy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na styczeń 2014 roku

W życiach zodiakalnych Wodników styczeń będzie przede wszystkim czasem przemyśleń. Teraz wszystko Wodnik musi ułożyć sobie w głowie i podjąć decyzje odnośnie swojej i ukochanej osoby przyszłości. To od Ciebie zależy, czy w pełni zaangażujecie się w ten związek, czy też pozwolicie by szedł własnym torem. Wodniki powinny sobie przypomnieć jak reagowały na początku tej znajomości, jak odnosiły się do aktualnego partnera. Takie wspomnienia mogą sprawić, że Wodnik w końcu zda sobie sprawę, że zaniedbuje ukochaną osobę. Wodniki, którym nie udało się jeszcze znaleźć docelowego partnera będą teraz odczuwały potrzebę przebywania z ludźmi – właśnie dzięki temu w połowie miesiąca będą miały okazję poznać czarującą osobę urodzoną pod znakiem Raka, z którą Wodnika połączy znacznie więcej, niż śmiałby przypuszczać – przede wszystkim odważ się Wodniku na pierwszy krok, dalej wszystko samo przyjdzie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na styczeń 2014 roku

W życiu zodiakalnych Ryb zapanuje błogi spokój. Styczeń będzie dla nich miesiącem przepełnionym czułością i wzajemnym okazywaniem uczuć. Ryby i ich partner zbliżą się do siebie bardzo, będą myśleli również o swojej przyszłości. Wszystko, co ich wiąże okaże się teraz dla nich najważniejsze. Decyzje i plany dotyczące ich przyszłości mają dużą szansę, by wypalić, wystarczy, że nadal będą dla siebie szczerzy i serdeczni. Podstawą Waszego związku powinno być zaufanie, dlatego nie bójcie się rozmawiać o problemach, razem działajcie, aby je przezwyciężyć. Ryby, którym jeszcze nie udało się znaleźć upragnionej drugiej połówki pod koniec miesiąca zaczną flirtować z osobą urodzoną pod znakiem Strzelca. Będzie to początkowo luźna znajomość, jednak oboje będziecie czuć, że między Wami aż iskrzy – nie bójcie się dać sobie nawzajem szansy, ponieważ może Wam się udać stworzyć naprawdę cudowny związek.

Przeczytaj coś innego

  • Żegnamy koszmary senne
    Sen jest odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Podczas nocnych koszmarów mózg nie udaje się na odpoczynek, w skutek czego zostaje naruszona praca wewnętrznych organów i syst...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 4 do 10 listopada 2013
    Niektóre rzeczy przydarzają się nam wyłącznie raz w życiu, przez co stają się dla nas najpiękniejszymi wspomnieniami - takie zdarzenia żyją w naszych sercach długo po odejściu os...
  • Jak unikać zazdrośników i pozbyć się wrogów?
    Zawiść innych osób zakłóca pole energetyczne i stwarza problemy w świecie zmaterializowanym. Dziś zdradzimy jak uniknąć takich sytuacji. Zazwyczaj zawiść i negatywny stosune...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook