708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Ach, co to był za ślub!

Myślę, że każda z pań marzy o ślubie. Wiele śni o welonie, złotych obrączkach, bukietach kwiatów, muzyce i szampanie… Z reguły ślub i wesele kojarzy się z ogromną uroczystością. Mało kto zastanawia się nad magiczną mocą, jaką niesie ze sobą energia tego obrządku.

Istnieje wiele wierzeń, związanych z ceremonia ślubną. Mówi się, że „małżeństwo zostaje zawarte w niebiosach”. I tak jest faktycznie. Złączenie serc, które przyjęło się jako symbol na ślubnych akcesoriach nie jest niczym innym, jak połączenie energetyki młodych. Wiele ezoteryków, psychologów uważa, że małżeństwo zawiera się jednocześnie w dwóch równoległych światach. Od tego, na ile prawidłowo wg zasad Kosmosu, zostanie zawarty rytuał, zależy szczęście i długość związku nowożeńców.

Każda panna młoda intuicyjnie wie kogo zaprosić na wesele, kiedy i co zorganizować, jeżeli jest coś, co ją niepokoi – należy wsłuchać się w ten głos niepokoju i zwątpienia i nie bagatelizować sprawy. Być może to siły wyższe podpowiadają zagrożenia i rozwiązania problemów. Głownie ślubne i weselne obrządki są związane z panna młodą, jej rodzicami, koleżankami. Zazwyczaj ślubne zwyczaje mają to do siebie, że się spełniają. Uważa się na przykład, że ta z dziewczyn, która złapie ślubny welon, rzucony przez pannę młodą, wyjdzie wkrótce za mąż. Liczne obserwacje tylko potwierdzają tę teorię.

Jeżeli panna młoda lub jej wybranek zapomną wziąć do urzędu stanu cywilnego dokument tożsamości, niech się przygotują na problemy w życiu rodzinnym. Często takie małżeństwo rozpada się już w pierwszym roku swojego istnienia. Jeżeli ktoś z bliskiej rodziny nie przyjmie zaproszenia bycia świadkiem na ślubie, wówczas występuje prawdopodobieństwo kłótni i awantur w tym małżeństwie, a nawet rozwodu.

Nie tylko obrządki weselne mają magiczna moc. Istnieje wiele wróżb ślubnych, cieszących się popularnością. Najpierw młoda dziewczyna pragnie poznać kim będzie jej wybranek. Później nadchodzi czas na bardziej konkretne pytania. Kiedy mamy już życiowego partnera i wszystko zmierza ku sakramentalnemu „tak”, przyszłe panny młode próbują się dowiedzieć jakim będzie przyszły małżonek już po ślubie. Istnieje prosty i fajny sposób na przeprowadzenie wróżby za pomocą karteczek. Panna młoda pisze na karteczkach po jednej cesze charakteru wybranka. Następnie daje przyjaciółce do porządnego wymieszania tych karteczek. Panna młoda powinna wylosować trzy karteczki i wg cech, na nich zawartych, określić to, jaki będzie jej przyszły mąż.

A zimą można skorzystać z następującej wróżby: panna młoda powinna wlać do szklaneczki do połowy wódkę, a drugą połowę wypełnić wodą. Do środka wrzucić złoty pierścionek. Szklankę należy wynieść wieczorem na mróz, a rano sprawdzając ile wykształciło się warstw lodu, określić liczbę przyszłych dzieci.

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook