708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Wielodzietność czy brak dzieci? Zrób test i sprawdź co cię czeka!

Dla wielu kobiet szczęście to nie tylko idealny partner, ale również, a może przede wszystkim posiadanie dziecka. Macierzyństwo jest niebywałym przeżyciem, niestety nie wszystkim kobietom jest pisane.

Problem bezpłodności kobiet przyjmuje bardzo duże rozmiary. Wiele kobiet szuka pomocy specjalistów, zwraca się do wróżek i astrologów poszukując wiedzy na temat najlepszych dnia na zajście w ciążę. Podstawowym problemem astrologicznym, który wpływa na zaburzenie tej sfery jest nadejście Ery Wodnika i wejście Prozerpiny do gwiazdozbioru Wagi. Podobna sytuacja miała wpływ na zwiększenie ilości rozwodów i zmian w wartościach rodzinnych. Co ciekawe, na bezdzietność może mieć wpływ również sytuacja, kiedy kobieta wychowuje się w niepełnej rodzinie. Astrologowie w ostatnich czasach przeprowadzili mnóstwo badań i znaleźli astropsychologiczne powiązanie niektórych faktów biograficznych, mających wpływ na płodność i bezpłodność kobiet.

Nie zwracając się po pomoc do astrologa, możesz samodzielnie sprawdzić co cię czeka w tej ważnej materii. Poniższe testy są przygotowane specjalnie dla kobiet.

Prawdopodobieństwo bycia mamą kilkorga dzieci wzrasta jeśli:

1. Wychowywałaś się w pełnej, szczęśliwej rodzinie.

2. Piszesz wiersze lub komponujesz muzykę.

3. Więcej, niż raz udało ci się wygrać na loterii lub w grach losowych.

4. W twoim życiu jest wiele zainteresowań, które dostarczają ci wiele radości i są źródłem energii.

5. Urządzając przestrzeń wokół siebie nie pilnujesz konkretnych form (np. drzwi lub okna owalne, a rabatki w ogrodzie najprzeróżniejszego kształtu).

6. Twoje małżeństwo zostało zawarte z miłości.

Prawdopodobieństwo wystąpienia trudności z zajściem w ciążę możliwe jeśli:

1. W dzieciństwie lub w wieku nastu lat zostałaś bez ojca.

2. Twoja mama jest dość surową lub konserwatywną osobą.

3. W twoim życiu niejednokrotnie powtarza się sytuacja, kiedy ukochany nie odwzajemnię uczucia.

4. W twoim życiu mało zainteresowań, całą swoja twórczą energię wydatkujesz na pracę i karierę.

5. Urządzając przestrzeń dookoła siebie pilnujesz określonych kształtów (kwadraty, prostokąty, linie proste).

Jeżeli powyższy test wywołuje twój niepokój, warto skorzystać z porady astrologa. Jeżeli zetknęłaś się z opisywanym problemem bezpłodności, spróbuj zmienić swoje życie, by funkcjonować wg zasad, wymienionych powyżej. Zacznij pisać wiersze, znajdź zainteresowanie, zmień otoczenie, a wszystko się rozstrzygnie na twoja korzyść

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook