708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Miłosny horoskop na grudzień 2013

Grudzień okaże się miesiącem niezwykle znaczącym szczególnie dla osób samotnych – będą teraz miały dużą szansę na odnalezienie miłości swojego życia, o ile tylko odważą się wyrazić wprost swoje uczucia. Teraz nie powinniśmy owijać w bawełnę, pełna szczerość będzie najważniejsza – bez niej nie postąpimy ani o krok do przodu. Związki, które już są będą miały teraz okazję rozkwitnąć, a my sami będziemy pełni optymizmu i zaangażujemy się w sprawy naszych partnerów. Świąteczna gorączka nie powinna dać nam się we znaki i nie powinna również sprawiać, że zapomnimy o najważniejszym – o naszych najbliższych.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na grudzień 2013 roku

Wszystkim Baranom miesiąc grudzień niesie wiele niepewności w sercach. Będzie to miesiąc nie sprzyjający rozważaniom miłosnym. Aura miłosna dla was będzie tak silna, że zdecydowanie łatwiej będzie poddać się urokowi namiętności i endorfin zgromadzonych przez cały rok. Nie szukajcie w tym miesiącu kompromisów tylko bierzcie to, czego pragniecie – mówcie wprost o swoich uczuciach i nie obawiajcie się przeszkód, bo ich nie będzie. To najlepszy czas by spełniać partnerskie marzenia, ale również planować – jeśli kiedykolwiek myśleliście o wspólnym zamieszkaniu, jest to doskonały czas, by zacząć się rozglądać za wspólnym mieszkaniem. Również jest to dobry okres by rozwiać ostatnie wątpliwości i zdecydować się na ustatkowanie własnych uczuć – nie warto dusić w sobie słów miłości. Dla samotnych Baranów najlepszy okres by wyjść z ukrycia i zagadać do dawno skrywanej sympatii.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na grudzień 2013 roku

Osoby urodzone w okresie gwiezdnego Byka muszą się bardziej postarać w związkach, teraz przede wszystkim należy stawiać na drugą osobę i całkowicie szczerze rozmawiać o tym, co nas boli, ale również w końcu dać świadectwo prawdziwej miłości. Choć ostatni grudzień były ciężkimi doświadczeniami dla waszych serc w tym roku przy odrobinie starań ten rok zamkniecie się w pełni szczęścia cielesnego i sercowego – wystarczy, byśmy w końcu się przemogli. Singlom potrzeba teraz spokoju i chociaż będzie Was ciągnęło do sylwestrowych zabaw, lepiej spędźcie ten wieczór w domach. Zapomnijcie o przeszłych nie dokończonych związkach i skupcie się na tym czego wam teraz brak. Pora wziąć się za siebie, pozwolić się pokochać – wokół Byków bowiem od pewnego czasu kręci się osoba, która darzy je wielką sympatią. Ciepło zamkniętych pomieszczeń nie zastąpi wam ciepła bliskiej osoby w ten nadchodzący mroźny okres roku. Mimo pierwszego chłodu nie odwracajcie się w szczególności od gwiezdnych Skorpionów.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na grudzień 2013 roku

Przestańcie opłakiwać ostatnie rozstania. Przed wami gorący miesiąc pełen adoracji i flirtu. Napotkany Wodnik w listopadzie był tylko przedsmakiem tego co możecie znaleźć tuż za rogiem, czy w kolejce w sklepie przy świątecznych zakupach bądź na przejściu dla pieszych – nie lekceważcie mocy przypadkowych spotkań, one właśnie odmienią Wasze życia. Nie bójcie się uśmiechnąć do interesującej was osoby – uśmiech Bliźniąt jest w stanie roztopić nawet zlodowaciałe serce. Choć grudniowa pogoda nie motywuje do spacerów, a obowiązki związane z nadchodzącymi świętami Bożego narodzenia nie pozwalają na to czasowo warto dla odetchnienia przejść się po parkowych alejkach. Zajęte Bliźnięta niech całą swą uwagę skupią na zbliżających się rocznicach i podsumowaniach, ponieważ jeśli zapomną, może się okazać, że dojdzie do konfliktu między Wami a partnerem. Wielu waszych partnerów potrzebuję teraz ciepłego słowa i wsparcia.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na grudzień 2013 roku

Samotność już za wami, teraz pora przekuć zmarznięte serca – nie obawiajcie się, że święta spędzicie samotnie, w pierwszych dniach grudnia macie szansę poznać osobę z Waszych najskrytszych snów. Jedynymi łzami jakie czekają was w tym miesiącu będą łzy szczęścia, więc nie obawiajcie się ryzykować i śmiało mówcie o swoich uczuciach. Może tego nie zauważycie ale uśmiech będzie najczęstszym mimicznym obrazem waszej persony, on będzie czarował otoczenie i on właśnie sprawi, że w Waszych życiach pojawi się osoba urodzona w trygonie ognia. Radość wprost z świeżo rozgrzanych serc będzie się wylewała radując przy tym waszych bliskich, a Wy sami staniecie się teraz duszami towarzystwa. Pod koniec miesiąca zalecam większą uwagę poświęcić tym jedynym. Będą zakłopotani czy sprostają waszym prezentowym marzeniom jak i podsumowaniom noworocznym – nie bójcie się wprost mówić o swoich pragnieniach, zawoalowane aluzje mogą nie dać skutku. Dajcie im wsparciem a i sami je otrzymacie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na grudzień 2013 roku

Lwy choć nieco ospałe i rozleniwione w grudniu podniosą się by ostatni raz w tym roku pokazać swój wdzięk i charyzmę, sprawi to, że zarówno na początku miesiąca, jak i również pod koniec miesiąca ich mieszkanie stanie się centrum życia towarzyskiego. Kilkudniowe przygotowania po letargu w listopadowych dylematach zaowocują pewnością siebie, Lew powinien poświęcić kilka dni w grudniu na solidny wypoczynek i wypad do spa. Dzięki twardym postanowieniom zachwycicie nawet najbardziej ślepych na was bliskich jak i obcych, którzy dawno wpadli wam w oko. W związkach to Wy będziecie teraz przejmować inicjatywę, więc nie bójcie się zasugerować partnerowi wprowadzenia małych zmian do Waszego wspólnego życia. Przy odrobinie zawziętości której nigdy wam nie brak, cały chaotyczny grudzień minie wam bez niepotrzebnych nerwów. Nie bójcie się, ponieważ Wasze nowe znajomości są na tyle silne by przetrwać również chandrę noworoczną.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na grudzień 2013 roku

Samotnym Pannom wypatrywanie adoratora w listopadzie, zaowocuje dopiero w połowie grudnia. Tak, teraz jest ten szczególny czas by wykazać trochę zaangażowania i inicjatywy, by sprawić, że osoba, która od dawna jest w Twoim sercu w końcu się odważyła. Nie bój się porażki, bo będziesz żałować kolejnej niewykorzystanej okazji – daj znak, nawet zwykły uśmiech teraz będzie miał wielką siłę, a Ty sama Panno będziesz jak magnes. Nie zauważyłaś nikogo interesującego w otoczeniu? Wyjedź na świąteczne zakupy i rozejrzyj się, z pewnością zauważysz osobę samotną, a jeśli odważysz się nawiązać kontakt wzrokowy, listopad będzie ostatnim samotnym miesiącem tego roku. W związkach potrzeba więcej finezji, czujesz się ostatnio osamotniona i troszkę lekceważona przez partnera. Spokojnie, to nie to co myślisz. Twój partner ma gorsze dni. Możesz przeczekać albo pomóc mu w problemach, co opłaci się wam obojgu. Wykaż się zrozumieniem, zamiast wypominać mu błędy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na grudzień 2013 roku

Wagi dzięki rozwianiu listopadowych rozterek, będą kwitły w swoich związkach. Wyjaśnienie ostatnich niedomówień stworzyło wam na grudzień mnóstwo szans do siania miłości i zbierania jej owocu przy wspólnych mroźnych wieczorach. Samotne Wagi powinny się rozluźnić i zmienić swoje przyzwyczajenia – jeśli będą więcej wychodzić do ludzi, ich szansa na zaznanie miłości znacznie się zwiększy. Potrzeba ciepła narastające przez ostatni okres muszą zostać zaspokojone, więc czas wziąć się do pracy. Kilka wypadów z koleżankami na plotki do pubów czy kawiarenki powinno przynieść Wam nie lada niespodziankę. Dla tych którzy wciąż nie potrafią zapomnieć niezagojonych ranach po ostatnich związkach jest to najlepszy okres by porozmawiać i ostatecznie dopiąć nie załatwione sprawy – może się okazać, że Wasz były partner pomimo dość ostrych słów kończących relację również nie jest w stanie zapomnieć… Powodzenia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na grudzień 2013 roku

Niezobowiązujące znajomości z listopada przedłużą się na grudzień, sprawi to, że w życiu Skorpiona cały czas będzie gorąco. Jeśli Skorpion zapragnie stałego związku i otworzy swoje serce, nawet romans będzie miał szansę zaowocować trwałymi zmianami, a Wasza więź się pogłębi. Wszystko teraz zależy od tego jak Wasi nowi partnerzy zniosą wasze rozdarcie świąteczne – Skorpiony powinny pamiętać, że istotą świąt jest dzielenie się szczęściem z osobami najbliższymi, a nie zakupy. Przyszłość nowej znajomości dotyczy zwłaszcza tych którzy ostatnio poznali Byka. Skorpiony w trwałych związkach w grudniu się dowiedzą że to, co wiodło ich na pokuszenie było iluzją, a ich partnerzy są tymi jedynymi – powinny częściej mówić o tym co czują, wtedy również ich partner się otworzy. Czeka was miesiąc namiętności i ciepła, wyrażajcie siebie i swoje emocje, jeśli macie dosyć siedzenia w domu – wyruszcie gdzieś razem i nie oglądajcie się za siebie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na grudzień 2013 roku

Flirt z Rakiem wejdzie w decydujące stadium. Niech Cię to jednak nie trapi, ponieważ zarówno Ty, jak i Rak jesteście osobami bardzo uczuciowymi. Grudzień sprzyja podejmowaniu miłosnych zobowiązań, jeśli więc jesteś zdecydowany nie obawiaj się wyrazić, co czujesz. Niebawem samotne Strzelce popadną w wir nowej znajomości – nie powinny jednak od razu planować wszystkiego, ponieważ mogą przestraszyć potencjalnego partnera. Strzelce w związkach nie powinny koncentrować się wyłącznie na sprawach zawodowych, a zrozumieć, że to właśnie w grudniu wraz z partnerem mają ostatnią szansę na wypoczynek. Jeśli Strzelec ma jakieś sprawy uczuciowe, które nie zostały jeszcze wyjaśnione, konflikty na tle uczuciowym – do końca grudnia jest najlepszy czas, aby rozmawiać, wyjaśniać nieporozumienia oraz naprawiać te relacje, które na skutek kłótni przeszły do historii. Strzelec powinien teraz otworzyć swoje serce i śmiało mówić, czego pragnie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na grudzień 2013 roku

Jeżeli Koziorożce nie podjęły jeszcze decyzji wynikłej z ostatnich napiętych tygodni w związkach, teraz powinny jeszcze raz przemyśleć swoje miłości. Samotny wieczór w wannie pełnej pięknie pachnącej piany z ulubionym napojem w ręku może być doskonałą chwilą by zastanowić się nad przyszłością Waszych związków. Nie warto odkładać tego na styczeń, im dłużej będziesz się zastanawiać, tym więcej niepewności będzie w Twoim sercu. Grudzień jest idealnym miesiącem by podjąć ostateczne decyzje odnośnie zmian, jakich potrzebujesz. To dotyczy się także samotnych Koziorożców, nie zwlekajcie na ostatnią chwilę, pod koniec grudnia i tak czeka was potok miłosnych endorfin, szczególnie w okresie tuż przed Sylwestrem będziecie mieć szanse poznać osobę, dzięki której ten rok stanie się ostatnim samotnym. Zaufaj sobie i swojej intuicji, Koziorożcu, a okaże się, że osoba, która do tej pory była dla Was zwykłą i szarą, skrywa w sobie niesamowitą głębię. To może być początek pięknego uczucia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. horoskop na grudzień 2013 roku

Po ciepłym, pełnym spokoju listopadzie czeka was jeszcze cieplejszy i pełen szaleństwa grudzień. Teraz pora, aby właśnie Wodniki przejęły inicjatywę w związkach, wprowadziły odrobinę romantyzmu do wspólnego życia. Pora odwdzięczyć się partnerowi za ostatnie przyjemności i zainteresowanie – doskonałym pomysłem będzie wspólny wyjazd w góry, gdzie spędzicie czas w swoim towarzystwie. Nieskrępowana radość sprawi, że spojrzycie na siebie nowymi oczami, zrozumiecie, że choć bywa trudno, a rutyna życia potrafi dać w kość, Wy chcecie być razem na dobre i złe, niezależnie od wszystkiego. Samotne Wodniki powinny spojrzeć w stronę znajomego Barana, który od dawna śle Wam tęskne spojrzenia i za wszelką cenę chciałby spędzić ostatnie dni roku właśnie z Tobą. Przestań więc grać niedostępnego i daj mu znać, że i on nie jest Ci obojętny. Wasza znajomość będzie rozwijać się powoli, jeśli jednak zaufasz Baranowi i uwierzysz w szczerość jego intencji, będziecie mieli przed sobą wspaniałą przyszłość.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na grudzień 2013 roku

Dla Ryb grudzień będzie trudnych decyzji. Przesuwanie planów z powodu ciągłego niezdecydowania zaowocuje chłodnymi dniami w związkach, więc Ryby będą czuły się na początku grudnia nieco osamotnione. Nie bardzo będą wiedziały, co zrobić, aby naprawić swój błąd, będą więc nadskakiwały partnerowi, starały się okazać swoją miłość. Idealnym pomysłem na ostatnie dni roku jest wspólne wyjście – kiedy Twój partner zauważy, ze przyjęciu sylwestrowym patrzysz wyłącznie na niego, jego gniew minie. Poza związkami czeka was dużo ciepła od strony rodziny, która nie będzie mogła się obejść bez w te święta. Samotne Ryby nie powinny dać się pochłonąć zgiełkowi noworocznemu – mimo tego, że pragną po prostu się wyszaleć na ich drodze stanie osoba urodzona pod znakiem Panny. Początkowo nieśmiali, zaczniecie się do siebie zbliżać. Wrażliwe Ryby zrobią wielkie wrażenie na Pannie, która zapragnie otoczyć je opieką. Początkowo będziecie traktować się jak przyjaciele, jednak z czasem uczucie rodzące się między Wami zwycięży.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 sierpnia 2013
    Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo...
  • Horoskop na 27 sierpnia 2013
    Energia dzisiejszego dnia sprzyjać będzie dalej ziemskim sprawom. Będziemy starali się wprowadzić ład i porządek w dziedziny życia, w których ostatnio zapanował chaos. Księżyc ...
  • Jak w ciągu 30 dni doprowadzić do porządku swoje życie?
    Czy wiesz, że wystarczy miesiąc, aby przestać być jednym z wiecznie narzekających na swoje życie i siebie samego? Podaruj sobie ten czas, a efekty z pewnością wywrą na Tobie ni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook