708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miesięczny Autor: ,

Horoskop na grudzień 2013

Гороскоп на октябрь

Grudniem zawsze dzieli się Strzelec z Koziorożcem jest to 12 miesiąc roku i dla każdego jest to oczywiste. Według Tarota symbolem grudnia jest Wisielec 12 karta Arkanów Wielkich. Wisielec pokazuje, że musimy zatrzymać się i przeczekać. Zatrzymał się czas wzrostu – czas jakoby zostaje „zamrożony”. I czy nam się to podoba czy nie, najkrótsze dni w roku nie nastrajają optymistycznie choć Strzelec robi co może aby poprawić nastrój, to jednak dopiero posępny Koziorożec skaczący wysoko w górach blisko nieba weźmie sprawy w swoje „ręce” i od tego czasu będzie trochę bardziej optymistycznie bo dnia zacznie przybywać. Natomiast Wisielec jakoby ma za zadanie przewartościowanie – walkę materii z duchowością. Zmusza do zatrzymania się i jak przez większość roku nie mieliśmy czasu na duchowość, tak teraz poświęcimy go więcej rodzinie, sobie. Tak czy inaczej grudzień zmusza do refleksji i najczęściej w pamięci zostaje na długo.

Baran Byk Bliźnięta Rak Lew Panna
Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na grudzień 2013 roku

Baran jest zdobywcą, zwykle wykorzystuje swoje atuty w walce ze wszystkim i wszystkimi, a czasami z samym sobą. Zaprzestań wyniszczającej walki, zatrzymaj się i poświęć więcej czasu pasji, sobie, rodzinie. Zauważ, że jesteś ważny, ciesz się swoją sprawnością również seksualną. Partner podziela Twoje potrzeby fajnie zgadzacie się ze sobą. A to co najważniejsze zauważysz,że nie musisz o wszystko sam zabiegać, będzie po prostu Tobie dane. Jesteś kochany – każdy będzie chciał przebywać w Twoim towarzystwie – poczujesz się doceniony i zauważysz, że było warto.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na grudzień 2013 roku

Dla Ciebie grudzień to nienajlepsza pora, bo nie ma „świeżej trawki”. Możesz trochę się rozleniwić i wypaść z obiegu. Nie trać jednak czujności, bądź uważny głównie na konkurencję. Może być też tak, że ktoś chce Ciebie wykorzystać do jakichś niezbyt jasnych celów. Nie składaj nikomu żadnych obietnic, bo możesz mieć problem z nich się wywiązać. Niech Byk będzie bardziej asertywny i nie pozwala sobie narzucać tego czego nie chce. Nie martw się, wbrew pozorom w ten sposób wzrośnie Twoja wartość w oczach innych. Grudzień może być dla Ciebie dobry na poznanie nowej partnerki, a może przyszłej towarzyszki życia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na grudzień 2013 roku

Możesz mieć nowe propozycje kontraktów. Na pewno perspektywicznie będą bardzo korzystne. Miej to na uwadze. W partnerstwie – zdecyduj się o co Ci chodzi. Jesteś nie konkretny i nie wiadomo czego naprawdę oczekujesz. Sam nie wiesz jaką drogą masz pójść. Bliźnięta są uważane za niestały znak i to dosyć dobrze Ciebie charakteryzuje. Ponieważ grudzień zmusza do refleksji przemyśl z czym masz problem, a ja w tym Ci pomogę. Bo masz problem głównie sam ze sobą – jest w Tobie wiele półprawd otoczonych dziwną niejasnością, niepewnością i mgłą.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na grudzień 2013 roku

Jeżeli masz własną firmę niestety do pracy iść trzeba i nawet najbardziej ponury lub też zabawny czas nie zwolni Cię od obowiązków zawodowych. Zapewne pracownicy będą w lepszej kondycji, bo nie wszyscy są Rakami i to jest optymistyczne. Bo klientów zainteresowanych tym co robisz może być sporo. Pomimo nawału pracy będzie wiele okazji, aby spędzić czas w gronie rodziny – dzieci pragną Twojego ciepełka i nie tylko oni. Generalnie grudzień dla Ciebie będzie szczęśliwym miesiącem. Masz okazję – wykorzystaj ten czas najlepiej jak tylko potrafisz bo prawie w każdej dziedzinie czeka Ciebie powodzenie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na grudzień 2013 roku

To nie jest czas dla Ciebie najlepszy. Nie mniej intensywna praca w tym miesiącu może być na „wagę złota”. Nie załamuj się, nie ma powodu. To co myślisz, że jest stracone rzeczywiście tak nie jest, a nawet zupełnie odwrotnie. Miesiąc ten może być dla Ciebie dobry na poznanie nowej partnerki, a może przyszłej towarzyszki życia. A okazji do poznawania nowych osób możesz mieć bardzo wiele. Wyjazdy, konferencje, bale – to jest Twój czas – korzystaj z każdej chwili, niech radość przepełnia Twoje serce i rekompensuje brak światła i słonecznej energii.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na grudzień 2013 roku

Jeżeli pracujesz to wszystko idzie trochę w zwolnionym tempie. Dla Ciebie zresztą to bardzo dobrze bo nie masz specjalnie „weny”. Praca jednak wymaga ciągłej uwagi a może być tak, że staniesz przed trudnym wyborem i trzeba będzie na trzeźwo ocenić sytuację co jest dla Ciebie dobre. Będzie okazja – możesz dać się uwieść. Naprawdę fajna osóbka kręci się obok. To doda Ci chęci do życia i działania. Ciągła wierność a tu taka odmiana? Mogą pojawić się niedomagania zdrowotne^ unikaj jedzenia poza domem i nie przejadaj w czasie świat.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na grudzień 2013 roku

Może być w pracy pewne zamieszanie, jednak problem Ciebie zbytnio nie dotknie – nigdy też nie grozi Ci żadne zwolnienie, a któż Ciebie zastąpi? Pomimo to nie nadużywaj cierpliwości kolegów, bo atmosfera w pracy robi się niezbyt ciekawa^ koledzy mogą posądzać, że to Ty jesteś powodem takiej sytuacji. Grudzień będzie sprzyjał spotkaniom rodzinnym staraj się nawiązywać lepszy kontakt ze swoimi dziećmi, bo później będzie ciężko odbudować to co tracisz każdego dnia.
Wolnego czasu też możesz mieć sporo – wykorzystaj okazję na podratowanie zdrowia i konieczny wypoczynek.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na grudzień 2013 roku

Masz w sobie wiele mądrości, a to sprawia, że masz wszędzie i ze wszystkimi dobre kontakty i w pracy i prywatnie. Ktoś może okazać Ci wdzięczność. W pracy, w związku z kończącym się niebawem rokiem, czekają Cię niewielkie zmiany – można powiedzieć, Ze kosmetyczne, ale przyszłościowo mogą być bardzo ważne. Masz dobrą passę^ wykorzystaj to, bo cokolwiek zrobisz zyskasz uznanie. Wszyscy na Ciebie liczą, nie zawiedź. Dbasz o zdrowie i regularnie odwiedzasz lekarza. Mimo to może okazać się, że jest pewien problem, który będzie trzeba dogłębniej zbadać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na grudzień 2013 roku

Nie lubisz siedzieć przy biurku no i dobrze, bo akurat w grudniu będzie mało ku temu okazji – i nie przesilaj swojego organizmu, nie możesz wszystkich wyręczać. Jednak nieporozumienie z pracownikami może przysporzyć Ci kłopotów. Uważaj na słowa. Ciekawe jest to, że możesz wpaść na fajną koncepcję rozwiązania pewnych problemów technicznych i to takich, które zapewne znajdą zastosowanie i nie tylko w firmie w której pracujesz. Znajdź czas na pójście do lekarza. Zaniedbałeś się zdrowotnie, należy kontynuować terapię tę jaką zacząłeś – lekarz powinien dać Ci skierowanie do sanatorium.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na grudzień 2013 roku

Grudzień dla Ciebie to oczywiście miesiąc zmian i niekoniecznie spokojnych, ale zmiany mogą być gwałtowne i nieoczekiwane. Okażą się one ostatecznie korzystne dla zdrowia, miłości, a także dla spraw finansowych. W końcu należy się Tobie coś za światło, o które zawalczysz i optymizm wydłużającego się dnia. Jeżeli planujesz zmianę stanu cywilnego to partnerstwo będzie szczere i na długi czas, a może na zawsze. Aby oczyścić atmosferę i rozpocząć z optymizmem nowe – zakończ to co rozpocząłeś, bo inni czekają na podsumowanie, trochę innym wstrzymujesz pracę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na grudzień 2013 roku

Potrafisz mówić piękne słowa, są one jednak bardzo powierzchowne. Kochana osoba zauważyła, że trochę blefujesz. Jeżeli nie zauważysz w porę psującej się atmosfery to może być tak, że miłość może zmienić się w nienawiść i może być kłopot. Osoba zraniona może być w stosunku do Ciebie roszczeniowa. Kłopoty mogą mieć tendencje do nawarstwiania jeżeli sam nie będziesz mógł poradzić poproś przyjaciół – uzyskasz pomoc i zrozumienie, ale zrób to w odpowiednim czasie. Jeżeli w porę nie nauczysz się reagować zniszczysz samego siebie. Optymistyczne jest to, że termin urlopu jest realny.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na grudzień 2013 roku

Miesiąc ten dla Ryb to czas sporej nerwowości. Nadpobudliwe Ryby będą niespokojne i drażliwe. Byle co może ich wyprowadzać z równowagi. Mogą wystąpić problemy z wyrażaniem uczuć, brakiem szczęścia lub rozczarowaniem w związkach. Trudności materialne i zwyczajnie domowe. Nie czas na spotkania towarzyskie. Jeżeli masz jakąś pasję wykorzystaj ten czas dla siebie rób to co lubisz lub odkładałeś na „kiedyś”. Skup się na tym co ukoi Twoje nerwy i w nowy rok wejdziesz zregenerowany i spokojny, zaczynając nowe życie.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 lipca 2013
    Sfera finansów dziś wyjdzie na prowadzenie. Możesz lekko zaniedbać wszystkie inne sprawy, skupiając się tylko na tym, co niesie ze sobą zarabianie pieniędzy. Dobry czas na zawa...
  • Horoskop na 4 października 2013
    Dzisiaj możesz mieć wrażenie, że wszystkie siły sprzysięgły się przeciw tobie. Wybrniesz z kłopotów obronną ręką, ale będziesz musiał nieźle się napocić. Nie przejmuj się docin...
  • Korzystne dni listopada 2013
    Listopad będzie dla nas łaskawy. Ludzie aktywni i odważni mają szansę przeżyć wiele pozytywnych chwil i osiągnąć sukces. Warto wykorzystać niesamowitą energię miesiąca. Powodzen...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook