708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 25 listopada do 1 grudnia 2013

Zbliżający się tydzień nastroi nas optymistycznie – gdy będziemy walczyć o to, co jest dla nas ważne, nie będziemy się obwiać ryzyka, a los będzie po naszej stronie. Jeśli tylko będziemy wierni swoim ideałom oraz złożonym przysięgom, w tym tygodniu będziemy mogli doświadczyć niczym nie zmąconej miłości i spokoju, który ze sobą przynosi. Syćmy się nią i żyjmy teraz pełnią życia – to właśnie jest nam przeznaczone i teraz każdy z nas będzie do tego dążył. Obecność ukochanej osoby będzie dodawała nam sił i pewności.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana będzie to czas wielkich zmian – niektóre przyjdą ciężej, drugie łatwiej, jednak ze względu na swój charakter Baran nie powinien się ich obawiać. Wręcz przeciwnie, jak zwykle wyjdzie z sytuacji obronną ręką. Barany w związkach powinny ustalić sobie teraz priorytety i zacząć się ich trzymać – dużo teraz zależy od nich i tego, czego pragną od życia. Od nich zależy, czy związek w którym są przetrwa. Barany, które są jeszcze same powinny liczyć się z tym, że ten stan niebawem ulegnie zmianie, bowiem poznają osobę, przed którą od razu otworzą serce i której będą mogły zaufać niezależnie od tego, co się w ich życiu dzieje. Pamiętaj Baranie, że związek najlepiej budować na szczerości.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Byka będa teraz pełne pozytywnej energii, co znacząco przełoży się na ich kontakty z innymi ludźmi. Szczególnie przyda się to samotnym Bykom, ponieważ dzięki temu nawiążą nową znajomość, która choć początkowo może im się wydawać nieistotna, będzie miała szansę przekształcić się w coś więcej – jeśli tylko Byk dopuści do siebie tą myśl, znajdzie w tej osobie oddanego towarzysza i uczucie o którym marzył. Byki będące teraz w stałych związkach będą nastawione na doświadczanie – powinny jednak wystrzegać się przelotnych romansów, ponieważ więcej one zniszczą niż przyniosą satysfakcji. Byku, skup się na swoim partnerze i jego potrzebach.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Zodiakalne Bliźnięta mają przed sobą czas obfitujący w pozytywne zrządzenia losu. W tym tygodniu nie powinny się obawiać mówienia o miłości, będzie im to przychodziło naturalnie i oczaruje ich stałego partnera, między Wami na nowo pojawi się magia. Zadbajcie o atmosferę w ciągu najbliższych dni, a romantyzm zagości w Waszych życiach. Bliźnięta, którym jeszcze nie udało się znaleźć stałego partnera będą teraz zmęczona i będą chciały wycofać się z życia towarzyskiego na jakiś czas, jednak właśnie wtedy, pod koniec tygodnia spotkają osobę z którą nawiąże flirt. Doby będzie im brakowało na rozmowy, nie będą mogli oboje przestać o sobie myśleć – dajcie sobie szansę, a odnajdziecie w swoich ramionach szczęście i spełnienie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

W życiu Raków nastąpi przełom – przyniesie on wiedzę i doświadczenie, jednak Rak będzie musiał się zdecydować. Dotyczy to szczególnie samotnych Raków, które muszą w końcu się zdecydować – nie mogą bez końca zwodzić dwóch osób, ponieważ może to przynieść jedynie cierpienie i samotność. Do końca tygodnia podejmij decyzję, Raku, kieruj się sercem, a ono Cię nie zawiedzie. Zaufanie jest ważne w relacjach międzyludzkich, dlatego obdarz nim w końcu właściwą osobę. Raki, które już są w stałych związkach również powinny się skupić na budowaniu związku opartego na zaufaniu, ponieważ w chwili obecnej mówicie sobie coraz mniej, a to nie jest dobre dla Waszej relacji. Zawalczcie o nią we dwoje.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla Lwów najbliższy tydzień będzie ważny, ponieważ właśnie teraz samotne osoby spod tego znaku będą miały okazję przekonać się, jak wielką siłę posiada miłość. Nim się zorientują wpadną w ramiona osoby urodzonej pod znakiem Ryb, która oszalała jakiś czas temu na ich punkcie. Lew również ulegnie chemii. To zauroczenie z czasem ma szansę przekształcić się w głęboką, obustronną miłość. Pozwólcie sobie na to, a znajdziecie szczęście. Lwy, które znalazły już swoją drugą połówkę będą teraz dążyły do tego, by móc spędzić z partnerem czas chociaż w weekend. Brakuje im czułości i własnie teraz ta czułość będzie dla nich najważniejsza. Będziecie wiele rozmawiać pod koniec tygodnia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Urodzone pod znakiem Panny osoby będą teraz promieniowały wręcz urokiem osobistym, co sprawi, że będą teraz szczególnie atrakcyjne dla płci przeciwnej. Dzięki temu będą miały okazję poznać niezwykle uroczą osobę urodzoną pod znakiem Bliźniąt, która zawróci im w głowie od pierwszego spotkania. Panny powinny najpierw dobrze poznać Bliźnięta, dopiero później zacząć się angażować. Zaufanie przyjdzie z czasem i zrozumieniem potrzeb drugiej osoby. Panny, które już są w stałych związkach powinny zadbać o to, aby rozjaśnić sytuację między Wami. Dużo mów, Panno, szukaj tematów do rozmów i do przebywania razem, a to znacznie Was do siebie zbliży, sprawi, że Wasz związek odżyje.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wagi będą teraz otwarte na ludzi, powinny jednak zadbać przede wszystkim o swoich najbliższych przyjaciół oraz kontakty z nimi. Może się okazać, że wśród nich odnajdzie miłość, której tak bardzo pragnie. Szukaj blisko, Wago, na przyjaźni zbudować można mocny, stały związek, który zarówno Tobie, jak i Twojemu docelowemu partnerowi przyniesie szczęście. Bądźcie otwarci na siebie nawzajem. Wagi, które są już w szczęśliwych związkach powinny zadbać o to, by nikt nie wszedł między nie a partnera, ponieważ teraz w Waszym otoczeniu pojawi się osoba, która z czystej złośliwości będzie chciała namącić w Waszych relacjach – bądźcie ostrożni i uważni.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona najbliższe dni będą pełne trudnych decyzji dotyczących sfery uczuciowej. Skorpiony muszą dobrze przemyśleć, czego chcą od życia i o to zdecydowanie zawalczyć, w przeciwnym razie mogą jeszcze długo pozostać samotnymi. Wokół nich nigdy nie jest pusto, jednak flirty nie będą spełniały oczekiwań Skorpiona, zapragnie on czegoś więcej. Jeśli Skorpion odpowiednio wybierze, odnajdzie szczęście i spełnienie, niech jednak uważa na osoby urodzone w trygonie ognia, może być im ciężko znaleźć wspólny język. Skorpiony w stałych związkach powinny zrozumieć, że naciskając na partnera odsuwają go od niego – od tego tylko krok do zerwania. Bądź cierpliwy, Skorpionie. Na wszystko przyjdzie czas.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Zodiakalne Strzelce będą teraz potrzebowały dużej ilości uwagi, zarówno od przyjaciół, jak i od najbliższych. Będą starały się naprawić błędy, które niegdyś popełniły i bez wsparcia się nie obędzie. Bardzo możliwe, że samotne Strzelce spotkają kogoś z przeszłości i na nowo rozgorzeje między nimi uczucie. Powinny jednak być ostrożne i obserwować reakcje osoby ukochanej, aby nadmierną czułością i zaangażowaniem nie wystraszyć. Strzelce będące już w stałych związkach będą dążyły do tego, by w końcu ustalić kwestie dotyczące przyszłości wraz z partnerem, jednak powinny to zostawić przynajmniej do środy, kiedy oboje będziecie mieli więcej czasu i będziecie mogli podejść do rozmowy na spokojnie.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mają przed sobą okres wzmożonej aktywności – będą teraz chciały spędzać jak najwięcej czasu z osobami im najbliższymi, ale również będzie ciągnęło je w nieznane. Będą starały się namówić partnera na dłuższy wyjazd tylko we dwoje. Niebawem znajdziecie na to czas – pozwiedzacie, ale również będziecie mieli okazję odświeżyć Waszą relację. Wyjazd poprawi Wasze stosunki, zrelaksujecie się i wypoczniecie. Wrócicie w pełni sił. Koziorożce, którym jeszcze nie udało się znaleźć drugiej połówki będą teraz obezwładnione urokiem osoby urodzonej pod znakiem Raka. Ich wrażliwość oraz odmienne podejście do życia sprawi, że Koziorożec nie będzie mógł przestać myśleć o Rybach.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla zodiakalnych Wodników najbliższy tydzień będzie kluczowym – w końcu zrozumieją, że wcale nie muszą przodować we wszystkim, za wszelką cenę starać się być duszą towarzystwa. Ich naturalność dużo silniej działa na otoczenie, niż by się tego mogły spodziewać. W tym tygodniu będą miały okazję poznać osobę, która je oczaruje – będzie to Skorpion i choć już na wstępie okaże się, że bardzo się różnią, postanowią przekonać się, czy z tej znajomości będzie coś więcej niż tylko fascynacja. Wodniki będące już w stałych związkach będą teraz rozmyślały na temat przyszłości swojego związku – będą chciały być z partnerem najbliżej jak to możliwe, mogą wystąpić z propozycją wspólnego zamieszkania.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą miały okazję teraz odświeżyć znajomości z przeszłości – powinny jednak pamiętać, że w tym przypadku powiedzenia «stara miłość nie rdzewieje» się nie sprawdzi, a jeśli Ryby wdadzą się w romans, zakończy się on nieprzyjemnościami zarówno dla Raka jak i jego kochanka. Samotne Ryby powinny w tym tygodniu trzymać uczucia na wodzy i zadbać przede wszystkim o swoje samopoczucie i najbliższych. Ryby, które są już w związku będą miały teraz okazję do pogłębienia więzi z partnerem. Nie powinny zmarnować tej okazji, więc ważnym jest aby znalazły czas choćby na wspólne oglądanie filmów bądź spacer we dwoje. Nauczcie się okazywać sobie czułość na co dzień.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 22 sierpnia 2013
    Dzisiejszy dzień przyniesie możliwość rozmów z rodziną, spędzenie czasu z dziećmi. Będzie okazja na finalizację ciągnących się spraw. Dzisiaj zawarte znajomości będą trwałe. Bę...
  • Horoskop na 4 września 2013
    Początek dnia będzie dla wielu znaków dość trudny. Pewną niestabilność mogą odczuć przede wszystkim znaki ziemskie i ogniste. Po południu Księżyc wejdzie w znak Panny, dając wi...
  • Horoskop na 5 stycznia 2014
    Twoje kontakty z bliskimi przyjaciółmi i rodziną będą dzisiaj bardzo udane. Stanie się to dla ciebie źródłem radości tym bardziej, że może uda się zażegnać jakieś stare i zupeł...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook