708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 25 listopada do 1 grudnia 2013

Tygodniowy horoskop
W najbliższych dniach staniemy się bardziej otwarci i wyrozumiali, dzięki temu zrozumiemy, że niektóre przewinienia warto wybaczyć. To będzie tydzień wyjaśniania dawnych sporów, naprawiania błędów z przeszłości. Powinniśmy postarać się zrozumieć drugą stronę, wyciągnąć wnioski ze zdarzeń oraz zająć się osobami najbliższymi z którymi teraz będziemy mieli wiele okazji do spędzania czasu razem. Nie powinniśmy jednak zaniedbywać kontaktów towarzyskich, ponieważ ich brak może negatywnie wpłynąć na nasze samopoczucie pod koniec tygodnia.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana gwiazdy przewidują szczęśliwy zbieg okoliczności, dzięki któremu Baran znacznie się wzbogaci. Sprawi to, że Barany w końcu zaczną się zastanawiać nad spełnieniem marzenia, które od dawna spędzało im sen z powiek. Jeśli kiedykolwiek myślały o wyprawie w nieznane bądź własnym mieszkaniu – teraz jest dobry czas, aby zająć się tego typu sprawami. Baran nie powinien się teraz obawiać niepowodzeń, ponieważ wszystkie działania podjęte w tym tygodniu zapewnią mu sukces i stabilną pozycję w przyszłości. Nie powinien jednak zapominać o tym, że należy dbać o zdrowie – pod koniec tygodnia jego samopoczucie może się pogorszyć.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Byka będą teraz skupione głównie na swojej pracy zawodowej, co przyniesie im korzyści finansowe i uznanie, jednak zaniedbają prywatną sferę życia. W najbliższym czasie przede wszystkim powinny się skupić na sobie, swoich potrzebach, zadbać o swój komfort. Nie powinny się teraz przeciążać czy brać dodatkowych zajęć tylko ze względu na pieniądze. Byk powinien sobie uświadomić, że choć pieniądz rządzi światem, nie powinien rządzić człowiekiem do tego stopnia, by zapomniał o wszystkim innym. W środę Byk powinien znaleźć czas na rozmowę z przyjacielem, który poprosi go o radę i pomoc w pewnej ważnej dla niego sprawie – Byk powinien go wysłuchać i wesprzeć.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Zodiakalne Bliźnięta mają przed sobą tydzień, w którym rozwiąże się znaczna część ich problemów. Przede wszystkim powinny zmotywować się do pracy i podjąć się wyzwania, które pojawi się przed nimi w ciągu najbliższych dni. Teraz nie warto odkładać rzeczy na później – wszelkie sprawy wymagające Twojego zaangażowania będą warte sumiennej pracy. Pod koniec tygodnia utkniesz w martwym punkcie roboty papierkowej, jednak pomoże Ci ktoś z Twojego najbliższego otoczenia. Uwierz, że otaczają Cię ludzie skłonni wesprzeć Twoje działania o ile tylko dasz im dojść do słowa. Samodzielność jest ważna, ale przeciążanie się niczego nie załatwi, przyniesie Ci jedynie zmęczenie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Raka szykuje się tydzień przede wszystkim przepełniony emocjami. Będą teraz nastawione optymistycznie do życia, jednak nie będą mogły usiedzieć w miejscu – przez to ich decyzje mogą się teraz wydawać lekko nieracjonalne. Rak powinien robić to, co pragnie – niech nie powstrzymują go komentarze i pytania, po prostu niech będzie sobą i spełnia marzenia. Jeśli nie odpowiada mu to, co teraz robi – niech rzuci pracę i zacznie się rozglądać za taką, która będzie odzwierciedleniem ich marzeń. Raki nie powinny się teraz obawiać ryzyka, bo mimo, iż takowe będzie pojawiało się w tym tygodniu, wszystkie decyzje Raka będą prowadzić go do sukcesu osobistego i zawodowego.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

W życiu Lwa zagości spokój – w końcu będzie mógł się skupić tylko na sobie i na swoich potrzebach. Teraz powinien starać się nadrabiać wszystko na bieżąco, ale i nie przeciążać się zbytnio nadprogramowymi zadaniami – najważniejsze, aby znalazł czas na prosty relaks i wypoczynek, najlepiej w gronie najbliższych, którzy teraz szczególnie będą doceniali towarzystwo Lwa. Spotykaj się z rodziną i przyjaciółmi, wychodźcie razem, wspominajcie dawne czasy, ale i pracujcie na przyszłe wspomnienia. Lew powinien mieć się w tym tygodniu na baczności jeśli chodzi o osoby z pracy – ponieważ ktoś będzie negatywnie nastawiony do Lwa, będzie starał się wykorzystać swoje umiejętności aby zdobyć nad nim przewagę.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Najbliższe dni skłonią Pannę do przemyśleń – będą one zastanawiały się nad wprowadzeniem zmian do swoich żyć. Panna nie będzie teraz w stanie znieść niesprawiedliwości, niezależnie od tego, czy spotyka się z nią w domu czy w pracy – nie pozwoli sobie wejść na głowę, a osoby, które będą tego próbowały poznają smak jej gniewu. Teraz lepiej nie wyprowadzać Panny z równowagi i dać jej w spokoju wykonywać jej obowiązki. Jeśli będzie potrzebowała pomocy – z pewnością o nią poprosi. Duża szansa na wyjazd w weekend, który pomoże Pannie zregenerować siły. Pod koniec tygodnia Panna zejdzie trochę z tonu, zacznie szukać okazji do zabawy – powinna jednak unikać miejsc tłocznych.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wagi szykuje się tydzień pełen wyzwań – Wagi nie będą teraz wiedziały w co ręce włożyć, ciągle będą miały za mało czasu, jednak będą starały się chociaż pobieżnie ogarnąć sytuację. Nie powinny dać się zmorzyć kiepskiemu nastrojowi, który teraz będzie się u nich pojawiał dość często. Powinny się teraz otaczać przyjaciółmi i na nich liczyć, ponieważ oni Wagi nie zostawią i będą wspierać, choć z powodu braku czasu będzie trudno o spotkanie. Wago, otaczają Cię ludzie, którzy są Ci niesamowicie oddani – zaufaj im i przestań się zastanawiać czy wypada. Pod koniec tygodnia przygotuj się na spotkanie w większym gronie – dzięki niemu trochę się zrelaksujesz.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Najbliższe dni będą dla Skorpiona niczym wyczekiwany urlop, choć mimo wszystko będzie uczęszczał do pracy. Będzie mógł w końcu pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek, odprężyć się. Będzie teraz dużo uwagi poświęcał szczególnie najbliższej rodzinie, z nimi przebywał i im służył dobrą radą. Powinien jednak pamiętać, aby nie dał się ponieść emocjom. Najważniejsze będzie teraz to, aby pomóc rodzinie. Skorpion powinien w tym tygodniu zadbać o formę – wskazane są codzienne spacery oraz ograniczenie tłustych potraw. Warto, aby Skorpion pomyślał również o swoim wyglądzie – wizyta u fryzjera poprawi mu nastrój, a w tym tygodniu najbardziej właśnie on się liczy.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla zodiakalnych Strzelców plany na najbliższe dni mogą okazać się niemożliwe do zrealizowania. Warto byłoby, żeby Strzelec przełożył niektóre rzeczy na przyszłość, a bardziej popracował nad tym, co trzeba szybciej zrealizować – dotyczy to zarówno życia osobistego jak i zawodowego, łapanie kilku srok za ogon może sprawić tylko, że Strzelec się zniechęci i opadnie z sił. Teraz jest bardzo dobry czas na inwestowanie – więc jeśli Strzelec myślał o tym, aby zainwestować w nieruchomości bądź firmę, teraz powinien to zrobić. Nie powinien natomiast daleko wyjeżdżać, ponieważ wyjazd może okazać się nie takim, jak tego oczekiwał – teraz najlepiej, by Strzelec wypoczywał na miejscu, z przyjaciółmi.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą teraz pełne pozytywnej energii, będą chciały zrobić jak najwięcej, bardzo możliwe, że zainteresują się charytatywnymi inicjatywami – będą teraz bardzo pomocne dla najbliższych, ale i dla obcych, powinny jednak pamiętać, że praca ponad siły nie jest dobrym rozwiązaniem problemów osobistych. Dużo lepiej byłoby, gdyby Koziorożec usiadł i spokojnie porozmawiał z osobą z którą jest skłócony – ta rozmowa może wiele między Wami wyjaśnić, a i Koziorożec będzie miał plusa u tej osoby za to, że potrafi przyznać się do błędu i zwyczajnie przeprosić. Koziorożcu, jeden raz nie zaszkodzi wyjść z inicjatywą by się pogodzić – pomoże Wam to, niezależnie co było źródłem konfliktu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Zodiakalne Wodniki będa teraz bardzo niecierpliwe – będzie dotyczyło to głównie spraw już rozpoczętych, które lada moment mają się skończyć. Wodniki nie mogą się doczekać zakończenia, ponieważ liczą na to, że w końcu znajdą chwile dla siebie na odpoczynek. Wodniku, staraj się niczego nie pospieszać i nie naciskać na przełożonych, ponieważ jeśli będziesz się zachowywać w sposób natarczywy, pokażesz, że cierpliwość nie należy do Twoich mocnych stron, a co za tym idzie – cała praca pójdzie na marne. Licz się również z tym, że w tym tygodniu możesz spotkać osobę z przeszłości, którą dość często wspominasz – spotkanie to odbędzie się w przyjaznej atmosferze, a Wy powspominacie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 25 listopada do 1 grudnia 2013 roku

Dla zodiakalnych Ryb najbliższy czas może zdawać się ciężki, jednak nie powinny się poddawać. Jeśli tylko wytrzymają jeszcze kilka dni, to od czwartku będą mogły sobie pozwolić na więcej luzu i wyjście z przyjaciółmi. Ryby powinny być teraz otwarte na innych ludzi, ponieważ w tym tygodniu wielu ich przewinie się w życiu Ryb. Ryby powinien wystrzegać się jednak pożyczania pieniędzy bądź innych wartościowych rzeczy, ponieważ mogą mieć problem z odzyskaniem ich. Ryby w weekend powinny się skupić głównie na sobie – jeśli marzy im się wypoczynek z daleka od miejsca w którym żyją, niech spakują plecak i nie odwracają się za siebie. Wrócą wypoczęte i szczęśliwe, gotowe by w kolejnym tygodniu dać z siebie wszystko.

Przeczytaj coś innego

  • Wróżenie ze stóp
    Czy wiesz, wygląd może dużo zdradzić o danej osobie? Już nasi przodkowie zwrócili uwagę na związek pomiędzy wyglądem zewnętrznym a charakterem i Losem człowieka. Dziś opowiemy ...
  • Sen – Twój mały świat
      Jest spokojny, głęboki, rozluźniający. Co to? Oczywiście – sen. Co robić, jeśli dręczy Cię bezsenność? Jak z nią walczyć i czym może grozić? Poznaj odpowiedź. Odpo...
  • Horoskop na 6 grudnia 2013
    W dniu dzisiejszym ruchu ci nie zabraknie. Jeżeli nawet nie będzie wielu zajęć w pracy, to po godzinach nowe obowiązki na twoją głowę spadną. Będziesz musiał wybrać między zaba...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook