708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Will Smith – mistrz balansowania na krawędzi

Bardzo rzadko zdarzają się w show-biznesie pary, które są trwale ze sobą związane i praktycznie niezniszczalne. Długoletniemu małżeństwu aktora Willa Smitha z Jadą Pinkett grozi zawalenie.  

Całkiem niedawno zaczęły krążyć pogłoski o tym, że aktor rozstał się  żoną. Wydawałoby się, że nie ma ku temu żadnych powodów, ale teraz plotki nabrały rumieńców, bazując na niewłaściwym zachowaniu Willa na planie zdjęciowym do filmu „Fokus”, na którym podobno flirtował ze swoją filmowa partnerką Margot Robbie.  Jednak, przyjaciele domu twierdzą zupełnie co innego: małżonkowie mają świetne relacje i ani krzty nieporozumień. Ekspert AstroStar sprawdza, co się dzieje w związku słynnej pray.

Przywiązanie Willa do rodziny – zasługa Księżyca

„Sekret udanego małżeństwa polega na tym, aby nie ograniczać swobody mężowi”  – mówi Jada Smith, i ma  w tym absolutną rację, gdyż niezależność Willa nie znosi kontroli.  Jego Słońce pod znakiem Wagi popycha go do aktywnego życia towarzyskiego, flirtu, relacji z innymi kobietami. Natomiast wpływ Uranu czyni go niezależnym. Relacje w rodzinie Jady i Willa nie są do końca swobodne. Księżyc Willa pod znakiem Skorpiona wskazuje na intensywne i silne przywiązanie do rodziny, wierność i gotowość uczynienia dla rodziny wszystkiego. Co prawda taki właśnie Księżyc wskazuje na to, że te relacje w rodzinie są stresowe i mogą wywoływać napięcia.  Wygląda na to, że w rodzinie kotłuje się: miłość, nienawiść, przywiązanie, chęć wyjaśniania wszystkiego, co się gromadzi i niepokoi. Oczywiście wszystko to zostaje za drzwiami, bez dostępu dla publiczności.

Flirt to nic poważnego

Rozwód przy takich wskaźnikach jest mało prawdopodobny. Rozstanie na jakiś czas? Być może, nie jest to nic złego – odpoczynek do siebie nawzajem może wyjść na dobre. Przy czym nikt nie ma zamiaru burzyć małżeństwo. Bo, ani ku temu powodów, ani chęci. Czy może aktorka Margot Robbie być wystarczającym powodem do rozwodu? Absolutnie nie. Wskazuje na to pozycja Wenus w horoskopie Willa. Oczywiście, podobają mu się piękne, miłe kobiety, takie jaką jest Margot. Jednak Will nie zamierza wychodzić poza strefę flirtu. Wenus pod znakiem żywiołu powietrza w połączeniu z Merkurym – to chęć rozmowy, kontaktu, pokazania się, ale nic więcej. Jeżeli kiedyś rodzina Smithów się rozpadnie, przyczyną nie będzie żadna kobieta.  

Prognoza astrologiczna

Sytuacja w małżeństwie na dzień dzisiejszy jest opisana wpływem Saturna, który daje ochłodzenie, odseparowanie, oddalenie. Jednak już w styczniu Saturn przerwie swój negatywny wpływ, ustępując miejsca Jupiterowi – planecie szczęścia i małżonkowie się pogodzą. Czy może sytuacja potoczyć się w inny sposób? Owszem, może, jeżeli istnieje teraz jakiś ważny powód, by Will oddalił się od rodziny. Wówczas do maja para szybki o bezboleśnie się rozwiedzie. W horoskopie Willa jest informacja o kilku małżeństwach, stąd można podejrzewać, że jednak rozwód nastąpi, ale z bardzo poważnej przyczyny. Niemniej jednak przywiązanie do rodziny pozostanie na zawsze.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook