708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Czego pragną mężczyźni: męskie spojrzenie na kobiecą seksualność

Pojmowanie seksualności kobiet i mężczyzn z reguły jest różne. Wiele kobiet, chcąc zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, sięga po wyzywające ubranie, jaskrawy makijaż i intensywne perfumy. Jednak bardzo często takie zabiegi odstraszają panów.  

 

Czego nie należy robić?

Badania psychologiczne wskazują, iż najbardziej odpychającym mężczyzn czynnikiem jest makijaż. Panowie lubią czuć kobiecą cerę, jej naturalny zapach i właściwości. Jaskrawy makijaż, wymalowane usta i gruba warstwa podkładu nie spotka się z pozytywna reakcją partnera.  Tuż po makijażu w rankingu odpychających „upiększaczy” plasują się długie paznokcie. Iluzja kobiet o ich sile piękna jest jedynie mitem. Mężczyźni lubią dotyk kobiecych dłoni, przy czym gigantyczne konstrukcje paznokci mogą wywoływać rozdrażnienie.

No i oczywiście nie może na naszej liście zabraknąć intensywnych lakierów do włosów czy żeli do stylizacji oraz intensywnego zapachu perfum. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak mężczyźni cenią naturalny zapach kobiety, a miękkość i naturalny wygląd włosów dopełnia twój seksapil, a wszystkie bez umiaru używane utrwalacze tylko szkodzą.

Co jest seksowne?

Seksualność to całe spektrum rozmaitych cech. Najmocniej na mężczyzn działają gesty, ruch, chód, plastyczność i całość obrazka, który panowie sobie układają w głowie ze strzępków kobiecego zachowania. Z pewnością nie raz widziałaś sytuacje, kiedy w towarzystwie półnagich kobiet, uwagę facetów zwraca elegancko ubrana kobieta, której długa spódnica odsłania tylko fragment uda. Dzieje się tak z prostego powodu: mężczyzna musi sobie wyobrazić kobietę. Dla panów fantazja jest o wiele mocniejszym bodźcem, niż rzeczywistość.

Seksowne ruchy

Plastyczność ruchów i kobiecy chód bardzo wpływa na mężczyzn. Gesty oddziałują na podświadomość i stanowią podstawą przekazywania sygnału. Jeśli ruchy są gwałtowne i kanciaste, wywołuje to podświadome zagrożenie. Mężczyzna będzie unikał spotkań z taką kobietą.  Czasem ruch głową lub gest dłonią może wywołać większe przyciąganie, aniżeli taniec nagiej striptizerki. Jeżeli chcesz przyciągać swoja seksualnością, postaraj się wykorzystać takie ruchy, które są dla Ciebie naturalne, nie kopiuj nikogo.

Seksowne ciuszki

Jakie ubrania są seksowne? Zdaniem panów wcale nie miniówka. Mężczyźni lubią rozbierać oczami, domyślać się szczegółów. Fajnie, jeśli twój strój ma guziczki, zameczki, tasiemki. To swojego rodzaju fetysz dla mężczyzn. Jeden podkreślony detal może bardzo wpłynąć na mężczyznę, o wiele bardziej niż obnażone ciało.

Seksowny głos

Tembr głosu jest należy z pewnością do jednego z ważniejszych czynników, wpływających bądź tez nie na zwrócenie męskiej uwagi. Niski, miękki, trochę głuchy głos wywołuje silne wrażenie na mężczyznach. Jeśli jednak kobieta mówi bardzo szybko i na wysokich tonacjach, panowie czują rozdrażnienie i w podświadomie dążą do zakończenia rozmowy.

Pamiętaj, Twoje zachowanie, gesty, wygląd zewnętrzny powinny przede wszystkim harmonizować z Twoimi naturalnymi cechami. Nie próbuj na siłę się zmieniać w kogoś, kim nie jesteś. Najlepsze co możesz zrobić: pokochaj siebie, poznaj siebie i dodaj parę małych elementów, które pozwolą zwiększyć Twoją seksowność.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook