708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 24 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Na początku dnia możemy nie czuć się rewelacyjnie. Dopadnie nas znudzenie, może będzie trzeba zaserwować sobie mocną kawę na rozruch. Potem już się rozkręcimy. Wyjścia, odwiedziny, nie zauważymy kiedy zapadnie noc i trzeba będzie szykować się na jutrzejszy dzień. Postaraj się poświęcić chwilkę swoim dzieciom.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 24.11.2013

Twoje życzliwe nastawienie do świata, będzie dawało efekty. Zrobisz wiele dla otaczających cię osób, a tak włożona energia w przyszłości zaprocentuje. Postaraj się działać nie tylko na swoją rzecz, a raczej spoglądaj szerzej na pewne sprawy. Jak już dostaniesz kopa pozytywnej energii, świat będzie stał dla ciebie otworem.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 24.11.2013

W sprawach miłosnych wreszcie może wszystko się poukładać. Poczujesz się bezpiecznie i w spełnieniu. Uważaj tylko na jakieś dziwne znajomości. Może znaleźć się ktoś, kto będzie chciał tobą manipulować udając przyjaźń i zaangażowanie. To ostrzeżenie szczególnie dla osób samotnych.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 24.11.2013

Zrezygnuj z planów, które już na pierwszy rzut oka wydają się być ryzykowne. Skoncentruj się na tych zadaniach, które są w zasięgu twoich możliwości. Nawet jeżeli chodzi tutaj o aktywne spędzenie czasu, wybierz raczej spacer z ukochanym niż skok na bungee. Dzisiaj ryzyko nie będzie ci popłacać.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 24.11.2013

Musisz pomyśleć, które osoby mogą się do ciebie zbliżyć, a które należałoby odsunąć. Nie każdy w twoim otoczeniu jest dla ciebie życzliwi. Zobacz, czy nie ma przy sobie jasnej kobiety, która daje ci złe rady. Nie z własnej niewiedzy ale z zazdrości, że mogłoby się tobie udać w życiu lepiej niż jej. Dzisiaj możesz się od niej radykalnie odciąć.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 24.11.2013

Nie widać, żeby rozpierała cię energia. Nie trwoń jej, bo nie masz przy sobie dodatkowych źródeł. Zachowuj się spokojnie i uważaj na swoje zdrowie. Nieoczekiwanie może przyplątać się do ciebie przeziębienie. Zadbaj więc o ciepłe ubranie i koniecznie coś na głowę. Zwolnij tempo i słuchaj tego, co mówi do ciebie twój organizm.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 24.11.2013

Niestety pogoda nie musi sprzyjać dzisiaj długim wycieczkom. Jak to w listopadzie bywa. Postaraj się jednak nie zamknąć w domu i wyjdź do ludzi. Może wyniknąć na takim spotkaniu ostra dyskusja. Słuchaj i analizuj, nie bierz w niej udziału. Może niepotrzebnie poczujesz się urażony.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 24.11.2013

Możesz skusić się wszelkie zabiegi upiększające. Maseczka, kąpiel, może jakaś zmiana fryzury, ostatecznie masz koleżankę, która jest bardzo dobra w układaniu włosów. To może poprawić twoje samopoczucie. I tak nie zrobisz dzisiaj niczego konstruktywnego, więc warto zająć się po prostu sobą.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 24.11.2013

Jeżeli masz jakieś zadawnione urazy, postaraj się pierwszy wyciągnąć rękę do zgody. Cóż, ktoś musi być nieco mądrzejszy, albo… potrafić ustąpić. Okaże się, że nie warto było kruszyć kopii o takie drobiazgi i już reszta dnia może przebiec w bardzo przyjemnej atmosferze. Doceniaj swoich bliskich, a oni zaczną doceniać ciebie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 24.11.2013

Jeżeli masz ochotę na jakiekolwiek zmiany, rób je powolutku i systematycznie. Działając radykalnie niczego nie uda ci się polepszyć, a wręcz przeciwnie. Zanim podejmiesz decyzje o wyjściu, zakupach, innych ważnych sprawach, przemyśl wszystko dwa razy. Inaczej możesz wejść w takie emocje, gdzie już trudno będzie szukać pozytywnego rozwiązania.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 24.11.2013

Nie wdawaj się w jałowe dyskusje. Udowadnianie swoich racji też zostaw na później. Dzisiaj nie masz siły przebicia i może zabraknąć ci argumentów. Lepiej częstuj otoczenie swoim uroczym uśmiechem a wtedy łatwiej uzyskasz to, czego oczekujesz, nie wchodząc w negatywne energie. To będzie twoja siła przebicia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 24.11.2013

Jeżeli stracisz dzisiaj poczucie realizmu, nie będziesz w stanie przeprowadzić żadnych zmian. Postaraj się działać bardzo rozsądnie i pomaleńku. Tym bardziej, że organizm w niedzielę jest nastawiony na niedziałanie, a nie na podejmowanie ryzyka. Skup się na sobie i na swoich bliskich.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 24.11.2013

Nie masz dzisiaj dnia szczególnych osiągnięć, ale nie zostaniesz przez to z tyłu. A to dlatego, że inne osoby wokół ciebie tez nie wyglądają jak tytani pracy. Bardzo dobrze, będzie można odpocząć i na równych warunkach wejść w realizację przedsięwzięć. Korzystaj z tego, aby powolutku posuwać się do przodu. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 20 sierpnia 2013
    Pobyt Słońca w Znaku Lwa, a księżyca w znaku Wodnika będzie dawał z jednej strony imperatyw do publicznej autoreklamy, a z drugiej strony ekscentryczny dystans. Ciężko będzie t...
  • Horoskop na 28 października 2013
    Dzień sprzyjający wszelkim działaniom. Nawet jeżeli nie masz poniedziałkowej siły do tego, żeby z rozpędu ruszyć do pracy, wdrażaj się w nią pilnie. Możesz dzisiaj zrobić tak d...
  • Horoskop na 15 grudnia 2013
    Będziesz dzisiaj bardzo pomocny i pełen energii do działania. Twój partner może liczyć na wyciągniętą rękę w trudnych sytuacjach. Zachęcisz innych do działania i uda się spędzi...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook