708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 23 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Powinieneś mocno się skupić, bo tylko wolne i dokładne działanie może przynieść dzisiaj efekty. Nie przelatuj nad żadnym tematem z szybkością błyskawicy, bo nie będzie to dla ciebie bardzo korzystne. Możesz przeoczyć istotne szczegóły. W domu spokój, nie dasz się wciągnąć w żadną wymianę zdań.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 23.11.2013

Przełamiesz dzisiaj nieco gorszą passę. Uda się małymi kroczkami dokonać wielkich odkryć. Postaraj się nie spierać o idee, bo może to wywołać bardzo niekorzystne i zupełnie niepotrzebne emocje. Jeżeli nie możesz się z kimś porozumieć, lepiej poszukaj innego towarzystwa. Nie ze wszystkimi musisz nadawać na tej samej fali.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 23.11.2013

Postaraj się działać systematycznie i tylko w tych obszarach, które jesteś w stanie ogarnąć. Jeżeli unikniesz błędu to tylko dzięki wytężonej pracy i zwracaniu uwagi na szczegóły. Jeżeli odwleczesz jakąś ważną decyzję, może ona potem wrócić ze zdwojoną energią. Szczególnie, jeżeli sa to decyzje dotyczące nie tylko ciebie ale i innych osób.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 23.11.2013

Możesz się strasznie zauroczyć. Tak się zdarza, gdy spotyka się samotna kobieta z samotnym mężczyzną. Ale najpierw sprawdź, czy osoba jest warta zachodu, czy tak naprawdę nadaje się tylko na to, żeby spędzić miły i niezobowiązujący wieczór. Jeżeli już wiesz co robić, spróbuj umówić się na kolejne spotkanie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 23.11.2013

Wcześniej było strasznie gorąco, a i tak w kłótni nie padły żadne logiczne argumenty. Postaraj się teraz działać tak, żeby pogodzić się z ukochaną osobą. Sytuacja powolutku dojdzie do normy, szczególnie, że dzisiaj jesteście oboje bardzo dobrze nastawieni do świata. Obowiązki zawodowe odejdą na plan dalszy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 23.11.2013

Jeżeli masz dzisiaj chwilkę wolnego czasu, postaraj się o to, żeby spędzić ten czas aktywnie. Możesz również zająć się nauką, jeżeli masz w przyszłym tygodniu do zdania jakiś egzamin, jeżeli masz ochotę nadrobić zaległości, to będzie dla ciebie dobre wyzwanie. Dzień dość spokojny, więc nie masz po co niczego przyspieszać i nerwowo biegać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 23.11.2013

Dzisiaj będziesz działała na gruncie towarzyskim. Pisany jest ci sukces w tej sferze, więc spróbuj go wykorzystać. Możesz tym sposobem zacząć coś nowego w życiu co potem będzie skutkowało i miłymi spotkaniami i dobra zabawą. Skup się na ubraniu, makijaży, tak, żebyś w tym nowym środowisku czuła się bardzo dobrze.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 23.11.2013

Powinnaś, droga Wago nieco odpocząć. Nie ogarniesz wszystkiego na raz i czasem w ten wolny dzień nie warto marnować energii na coś, co może cię tylko wyprowadzić z równowagi. Zwolnij trochę i przeczekaj pewne sprawy. Szczególnie, jeżeli miałaś nastawienie na trudne rozmowy, nie spodziewaj się wielkiego zrozumienia. Lepiej przełóż wszystko na jutro.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 23.11.2013

Dzisiaj może się przy tobie pojawić wiele niespodziewanych okazji. I to z różnych sfer życia. A to na zakupach jesteś w stanie upolować jakiś fajny ciuszek za niewielką cenę, a to może ktoś złożyć ci konkretną propozycję współpracy. Zastanów się czy warto w to wchodzić. Dzisiaj możecie dogadać liczne szczegóły.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 23.11.2013

Postaraj się zregenerować siły. Masz dwie możliwości. Albo bardzo aktywny wypoczynek, albo kontakt z naturą. Mniej męczący a również działający cuda. Nie podejmuj nowych wyzwań bo i tak utkniesz w połowie działań. Lepiej dzisiaj zajmij się sobą, swoja urodą, może drobnymi porządkami.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 23.11.2013

No to uczucie wybuchnie wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Wiele z tych znajomości, które Koziorożce będą spotykały na swojej drodze, mogą zakończyć się naprawdę pięknym związkiem. Spraw zawodowych raczej nie tkniesz, bo nie tędy będą wędrowały twoje marzenia. Ale to nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 23.11.2013

Dzisiejszy dzień może być bardzo nerwowy. Mimo, że ty jesteś nastawiony do świata bardzo pokojowo, nie oznacza, że świat również jest nastawiony pokojowo dla ciebie. Żeby nie mieszać się w niepotrzebną wymianę zdań i bezsensowne konflikty, postaraj się po prostu nie komentować niczyich zachowań.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 23.11.2013

Możesz dzisiaj znacznie poszerzyć swoją wiedzę. Jest kilka tematów, których do tej pory nie ogarniasz, a są one ci potrzebne przy zawodowych działaniach. Postaraj się usiąść przy książkach, może znajdziesz wiadomości i sposoby w Internecie. W każdym razie nie będzie to czas spędzony na marne. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak przepowiedzieć swoją przyszłość
    Możesz samodzielnie przepowiedzieć swoją przyszłość i znaleźć odpowiedzi na dręczące pytania. Zobacz jak to zrobić. Nawet, jeśli nie władasz rozwiniętą intuicją i nie masz ż...
  • Horoskop miłosny od 23 do 29 września 2013
    Słowa, że stara miłość nie rdzewieje znajdą potwierdzenie w życiu wielu osób w tym tygodniu – w naszym życiu pojawią się wspomnienia i tęsknoty, a także nostalgia spowodowana myś...
  • Horoskop na 8 grudnia 2013
    Odpocznij dzisiaj, skup się i poszukaj wewnętrznej równowagi. Pod koniec dnia będziesz miał ochotę na to, żeby zrobić coś konstruktywnego. Nie opieraj się szalonym pomysłom. Al...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook