708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 22 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj staraj się rozsądnie rozkładać siły. Nie trwoń energii na to, czego i tak nie jesteś w stanie ogarnąć. Jeżeli masz ochotę na wyjście, to zajmij się jakimś sportem. Nawet gdybyś miał zaczynać w samotności, to poznasz właściwych i rzetelnych przyjaciół.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 22.11.2013

Postaraj się unikać znajomych i krewnych. Może się okazać, że ktoś będzie potrzebował od ciebie pomocy czysto materialnej. A ty nie jesteś skłonny do pożyczek. Nie bardzo stać cię na takie gesty i bardzo dobrze. Trzeba być w tych czasach bardzo ostrożnym, nawet najbliższym może podwinąć się noga.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 22.11.2013

Masz dzisiaj fart i wpadasz na pomysły, które mogą procentować w przyszłości. Z zadaniami uporasz się szybko, chociaż będzie wiele do załatwienia. Uważaj na ostre przyprawy bo możesz dzisiaj doświadczyć niestrawności wszystkiego co jest za gorące, za ostre, nieco przestarzałe.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 22.11.2013

Możesz popaść w miłosną euforię. Bardzo spodobasz się komuś, za kim ty już od dawna wypatrujesz oczy. Warto będzie poświęcić czas na świetnie dobrane ubranie i makijaż. Z tego powodu, ze tak się postarasz, zostanie to docenione i zauważone. Nie daj się poddać żadnej krytyce i kieruj się tylko swoim gustem.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 22.11.2013

Postaraj się zabłysnąć na szykującej się dzisiaj imprezie. Jeżeli sama poślesz komuś miły uśmiech, może zacząć się niezobowiązująca rozmowa. Nie będziesz bawiła się sama i warto będzie spędzić tak miłe chwile w dobrym towarzystwie. Tak ciekawy początek znajomości sprawy, ze poczujesz się osobą spełnioną.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 22.11.2013

Jeżeli w twoim związku jest dobrze, ty możesz sprawić, że będzie się w nim działo jeszcze lepiej. Warto za niewielkie pieniądze kupić coś, o czym marzy twoja druga połówka a na co nie bardzo może sobie pozwolić. Sprawisz i sobie i partnerowi niewypowiedzianą radość. Zobaczyć uśmiech na jego ustach: bezcenne.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 22.11.2013

Możesz, droga Panno, pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku. Warto chociaż jeden dzień podziałać na zwolnionych obrotach. Tym bardziej, że w piątek i tak nie masz okazji nigdy się przepracowywać. Raczej szykuj się psychicznie na wyjście ze znajomymi. To mogą być radosne chwile.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 22.11.2013

Nie przejmuj się, jeżeli dzisiaj będziesz miał tendencje do odwlekania wszystkiego. Żadna na pozór ważna sprawa, nie jest tak istotna, żeby totalnie pozbawić cię czasu dla siebie. Zajmij się tym co znacznie przyjemniejsze niż zwyczajne obowiązki. Naszykuj na wyjście. Szczególnie, że możesz wylądować w gronie przystojnej płci przeciwnej.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 22.11.2013

Dzisiaj jesteś silniejsza i bardziej energiczna niż zwykle. Spraw ci nie ubędzie a jakoś tak nie wiadomo czemu, zostanie znacznie więcej czasu. Postaraj się dodatkowo zająć tym co wcześniej zostało odłożone na półkę. Możesz tez dostać mocniejszy impuls dla swojego serca. Postaraj się docenić starania drugiej strony, nawet jeżeli będą nieco nieudolne.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 22.11.2013

Nie możesz dzisiaj wdawać się w jałowe dyskusje i dziwne tłumaczenia. Jeżeli masz coś zrobić po prostu zrób to po swojemu, a jak nie będzie się coś komukolwiek podobało rzuć wszystko i wyjdź. Ostatecznie nie działasz dla siebie tylko dla kogoś i nie trzeba się czepiać twojej dobrej woli.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 22.11.2013

Możesz działać od samego rana bardzo nerwowo. Postaraj się nie zrazić do siebie ludzi. Tym bardziej, że najbardziej na twoich humorach mogą ucierpieć najbliżsi. Postaraj się powstrzymać pretensje i może nieco postarać się o pokój z ukochaną osobą. Wato będzie chociaż poczekać na tłumaczenia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 22.11.2013

Jeżeli od jakiegoś czasu czujesz, że otoczona jesteś niewłaściwymi ludźmi i całkowicie nie możesz ruszyć do przodu, postaraj się działać metodą małych kroczków. Będziesz mogła faktycznie zrobić wszystko, czego od ciebie oczekują, a nawet jeszcze nieco więcej. W miłości również nie warto niczego przyspieszać.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 22.11.2013

Pozwól, żeby za twoim profesjonalizmem przemawiały konkretne osiągnięcia a nie to, co myślą o tobie ludzie, albo jak cię odbierają. Wrażenia mogą być sprzeczne, a dokonania są jednoznaczne. Podobnie postępuj w miłości. Niech nikt nie ocenia cię po wyglądzie tylko po tym, jakim człowiekiem jesteś w środku i czego jesteś w stanie dokonać. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 18 lipca 2013
    Energetyka dnia skłania nas do uczestniczenia w imprezach masowych. Im więcej osób dookoła, tym lepiej podładujemy swoją aurę. Każde działanie może się zakończyć sukcesem pod w...
  • Horoskop tygodniowy miłosny od 26 sierpnia do 1 września 2013
    Najbliższy tydzień przyniesie uczucia osobom, które spodziewały się, że już niczego takiego w życiu nie doświadczą. Nawet jeśli siedzisz sama w domu, otwórz się, wyjdź do ludzi –...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października
    Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć - większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za znicza...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook