708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 21 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Czeka cię dzień spokoju, jeżeli wciąż jesteś w stanie się starać. Twoja inwencja będzie wyjątkowo potrzebna do wszelkich działań. Tym bardziej, że jak sobie dzisiaj pościelisz, tak się wyśpisz. Nie warto tym samym zostawiać niczego samemu sobie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 21.11.2013

Dzisiaj twoją aurę można określić jako neutralną. Nie wydarzy się nic spektakularnego, ale z drugiej strony tez nie zostaniesz bardzo w tyle. Postaraj się nie przemęczać, tylko robić to, co do ciebie należy. Pomoc innym owszem, ale wszystko w ramach rozsądku. W miłości wzbudzisz respekt i łatwo będzie ci osiągnąć swoje cele.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 21.11.2013

Czeka cię dzień wyjątkowego spokoju. Warto postarać się, żeby ten czas poświęcić swoim najbliższym. Tym bardziej, że możesz wziąć ster w swoje ręce i wymyślić jakąś naprawdę ciekawą aktywność. Warto będzie spędzić kilka chwil tylko we dwoje.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 21.11.2013

Dzisiaj nie masz ochoty na spotkania i kontakty. To zupełnie do ciebie niepodobne. Ale nie zawsze musisz być w świetnym humorze. Dla szczęśliwych par to czas dbania o miłość. Dla osób samotnych raczej brak ruchu niż diametralne zmiany. Możesz doświadczyć dość silnych wzruszeń, wspominając szczęśliwe chwile.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 21.11.2013

Musisz zobaczyć, czy nie jest trochę tak, ze mężczyźni widzą w tobie drapieżnika? Może dlatego jeszcze do tej pory nikogo wartościowego nie spotkałaś? Działaj na rzecz ludzi bo musisz pamiętać, że każdy życzliwy gest wróci do ciebie zwielokrotniony. Nie trać dystansu do siebie, bo możesz przestać być osoba lubianą.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 21.11.2013

Dzisiaj masz tendencje do patrzenia na wszystko z własnego punktu widzenia, a to duży błąd. Zostaw trochę miejsca na zdanie innych osób. Zmysłowości ci dzisiaj nie braknie, dlatego pożycie w związku może być bardzo intensywne. Dzisiaj docenisz wierność i to, co do tej pory zbudowaliście.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 21.11.2013

Nie staraj się zbyt mocno. Cokolwiek dzisiaj nie zrobisz, efekty będą zupełnie inne niż zaangażowanie. Nie warto kruszyć kopii o pewne sprawy i lepiej zostaw je na jutro. Popracuj dzisiaj nad swoimi słabościami. Nie zachowuj się tak, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 21.11.2013

Musisz uważać na swoją wewnętrzną moc. Nie staraj się nikogo przyćmić, bo źle na tym wyjdziesz. Nawet jeżeli szef nie ma racji, albo koleżanka z pokoju starsza stażem uprze się przy jakimś błędnym działaniu, niech i tak będzie. Nie poprawiaj, nie tłumacz, zachowaj spostrzeżenia tylko dla siebie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 21.11.2013

Dnia dzisiejszego będziesz działała bardzo emocjonalnie. Będziesz chciała ubarwić krzyczącą nudę. Może warto z kimś szczerze porozmawiać? Zastanów się nad tym. Pora wziąć wszystko we własne ręce. Tym bardziej, że ani ochoty ani siły ci nie braknie. Będziesz dzisiaj łasa na pochlebstwa i nie godzisz się na krztę krytyki.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 21.11.2013

Jeżeli jesteś osoba samotną i zaczyna ci to bardzo przeszkadzać, zastanów się może, dlaczego tak się dzieje. Przyczyna nie leży tylko w braku czasy, ale może również w czymś jeszcze? Może swoim zachowaniem nie nastrajasz odwagą tych, którzy chcą do ciebie podejść. W pracy powinno wiele układać się spraw po twojej myśli.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 21.11.2013

Jeżeli masz ochotę na poznawanie ludzi musisz uzbroić się w cierpliwość. Postaraj się dobrze oceniać wszystkich. Sprawdź czy kandydaci na przyjaciół są szczerzy i nie udają zainteresowania. Czy można zaufać temu, jak się przedstawiają. Słuchaj intuicji ona szybko pozwoli ci odkryć prawdę.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 21.11.2013

Dobrze wiesz, że tylko ciężka praca może być przyczyną sukcesu. Tobie jednak nie bardzo chce się dzisiaj ruszyć palcem w jakiejkolwiek sprawie. Nie rób niczego na siłę, bo i tak nie uda ci się doprowadzić planów do końca. Nie staraj się uwieść kolegi, który bardzo ci się podoba, bo i tak nie masz teraz u niego szans.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 21.11.2013

Możesz nadać sprawom zawodowym większy rozpęd. Możesz bez przeszkód posuwać się do przodu. W sprawach zawodowych możesz liczyć na dobra pomoc, na wyciągniętą rękę, natomiast w miłości wszystkim będziesz musiał zająć się sam. Dużo udało ci się osiągnąć ale teraz sukces trzeba podpierać konkretną pracą. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Zemsta wcale nie taka słodka
    Ludzkie emocje mogą bardzo silnie oddziaływać na nasze zachowanie, samopoczucie, a nawet stan zdrowia. Jeśli emocje są pozytywne, wówczas i ich wpływ ma jak najlepsze skutki. C...
  • Czy można odzyskać miłość?
    W tym artykule powiemy, kiedy jest możliwość odzyskania ukochanego. A także o tym, że Los będzie Ci w tym sprzyjał. Bo doskonale wiemy, że prawdziwa miłość zasługuje na drugą s...
  • Co pieprzyki mówią o problemach i talentach?
    Kosmiczne znaki losu odzwierciedlone są nie tylko w horoskopie, ale i na ciele. To pieprzyki, znamiona, zmarszczki itd. Człowiek przychodzi na świat absolutnie czysty, opró...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook