708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 20 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Postaraj się w dzisiaj zainwestować więcej energii w sprawy związane z nauką i działaniami umysłowymi. Czego nie rozwiążesz siłą, poradzisz sobie sposobem. Postaraj się dać z siebie wszystko. Tym bardziej, że środek tygodnia jest przełomowy. Będzie można stanowczo potem odpocząć.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 20.11.2013

Czas upłynie ci pod znakiem wielu spotkań. Jedne będą bardziej konstruktywne inne mniej. Niemniej nie przejmuj się jeżeli więcej będzie tych drugich. Czasem zdarzają się spadki formy i ty nie zawsze musisz stawać na wysokości zadania. Szczególnie, że i tak wiele robisz niekoniecznie na swoje konto.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 20.11.2013

Większość dzisiejszych spotkań okaże się bardzo cenna. Będzie można wykorzystać nowe znajomości w jakiś ciekawych projektach. Uda się też zaprzyjaźnić z osobami, od których będzie się można wiele nauczyć. Może i poczujesz się zmęczona, ale warto będzie zainwestować w ten czas w uśmiech dla drugiego człowieka.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 20.11.2013

W pracy nie dyskutuj ani nie płacz nad tym, jakie czekają cię obowiązki, tylko weź się rzetelnie do pracy. Postaraj się dać z siebie wszystko a ludzie zaczną cię postrzegać jako osobę kreatywną. Nie daj sobie wmówić, że są problemy nie do pokonania. jak nie wejdziesz drzwiami to wpuszczą cię oknem.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 20.11.2013

Możesz dzisiaj poznać wielu nowych ludzi. Potraktuj ich życzliwie, bo mogą się na dłużej wpisać w twój życiorys. Jedni będą korzystni w sprawach zawodowych inni mogą poklepać po ramieniu kiedy będzie się źle działo. A ty już bardzo potrzebujesz miłości i zrozumienia. Możesz otworzyć swoje serce.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 20.11.2013

Masz tendencje do tego, żeby wymagać rzeczy niemożliwych. Jesteś też osobą bardzo zaborczą. Może to nie być dzisiaj do końca dobrze zrozumiane. Lepiej przystopuj ze swoimi zapędami. Mogą one popsuć atmosferę w związku, a chyba chodzi o to, żeby nie dać się wyprowadzić z równowagi ani nikogo przy okazji nie poranić.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 20.11.2013

Czekają cię dzisiaj zwiększone wydatki. Wszystko będzie oczywiście związane z potrzebami domu i twoimi, i oczywiście wszystko będzie niezbędne, ale potem twoje kieszenie mogą zaświecić pustkami. Warto wcześniej zaplanować faktycznie konieczne rzeczy i zapisać je na kartce, żeby się za bardzo nie rozszaleć.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 20.11.2013

Staraj się dzisiaj nie narobić sobie zaległości. Może być to dość niekorzystne. Może i wpadniesz w odrobinę melancholijny nastrój, ale z romantycznym uśmiechem będzie ci do twarzy. Postaraj się nie ulegać jesieni tylko po prostu otworzyć serce i na ludzi i wydarzenia. A może się zrobić wokół ciebie grono pozytywnych przyjaciół.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 20.11.2013

Dzisiaj romantyczne nastroje mogą przybrać na sile. Będziesz miał uśmiech na twarzy i zamglone oczy. Szczególnie, jeżeli ostatnio ktoś zapadł ci głęboko w serce. W pracy podołasz obowiązkom ale nie będziesz przykładał się do nich bardzo dobrze. Możesz liczyć na szczęście. Tym bardziej, ze ludzie będą chcieli ci pomagać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 20.11.2013

Będziesz dzisiaj podejmował decyzje. Nie kieruj się opiniami ani odczuciami innych osób, i wybierz tylko to, co jest dla ciebie korzystne, co leży w twoim interesie. Jeżeli chcesz zrobić porządek w swoim życiu emocjonalnym, to najlepszy dzień na postawienie na swoim. W sprawach zawodowych też zobacz, co ci się po prostu opłaca.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 20.11.2013

Będziesz dzisiaj narzekał, że nic tylko praca, że nie wiesz w co włożyć ręce. Ale nie przejmuj się, nie co dzień jest tak intensywnie. Możesz natomiast po takim wysiłku spodziewać się premii uznaniowej. Postaraj się działać bardzo intensywnie. Zarówno w miłości i w pracy możesz postawić na swoim.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 20.11.2013

Dzisiejszy czas sprzyja rozpoczynaniu nowych planów. Otoczy cię też krąg życzliwych osób, którzy poddadzą ci nowe pomysły. Skoncentruj się na tym wszystkim, co wymaga siły przebicia i zaangażowana tłumu. Działając samotnie wiele nie osiągniesz. Możesz liczyć na pomoc z zupełnie niespodziewanej strony.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 20.11.2013

Pojawi się szansa na lepsze stanowisko. Życie potrafi robić czasem miłe niespodzianki. Musisz tylko nie bać się zaryzykować zmian. Propozycja będzie dokładnie przemyślana i rzetelna. Nie zastanawiaj się, czy wszystkiemu podołasz, bo nie wygląda na to, że mogłoby być inaczej. Postaraj się iść na żywioł. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 25 września 2013
    W dzisiejszym dniu możesz liczyć na duże zyski. Musisz uważać, żeby potem nie wydać wszystkiego w bardzo szybkim tempie. Daj sobie krótki czas na przemyślenie każdej sprawy a d...
  • Horoskop na 21 października 2013
    Dzisiaj możesz wstać jak na skazanie. Po wczorajszym odpoczynku niewiele będzie ci się chciało działać. Pamiętaj, niech pierwsza z łóżka zejdzie prawa noga a twój uśmiech zagoś...
  • Numerologia kobiet – trójka
    Trójki cenią sobie swobodę, harmonijnie łączą w sobie mądrość i impulsywność. Wymagania do partnera czasem mogą być wygórowane. Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsu...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook