708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 19 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Nadszedł dzisiaj dzień nowych obowiązków. Postaraj sienie przerazić piętrzącą przed tobą górą, tylko weź się za rozsupływanie wszystkiego po kolei. Poradzisz sobie doskonale pod warunkiem zaangażowania i samodyscypliny.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 19.11.2013

Czasem płaczesz, prawda? Szczególnie w momencie, kiedy przypomnisz sobie to wszystko co się ostatnio dotknęło. Nie daj sobie jednak wmówić, ze to oznaka słabości. Nie bierz się na siłę w garść, bo trzeba to wszystko z siebie wyrzucić. Może pomysł wypłakania się na ramieniu bliskiej koleżanki jest na dzisiaj najlepszy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 19.11.2013

Dzisiaj odważysz się zaufać swoim przeczuciom. Czy będą one dotyczyły ryzykownej inwestycji, czy jakiejś konkretnej osoby, dobrze na tym wyjdziesz. Nie daj sobie wmówić, że twoja intuicja nie działa i idź za jej głosem. Postaraj się oceniać ludzi w pierwszym momencie a nie jak już przepuścić wrażenia przez swój rozsądek.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 19.11.2013

To twój dobry dzień na świetne samopoczucie. Będziesz wyglądała i czuła się kwitnąco. Możesz załatwić takie sprawy, gdzie potrzeba będzie czyjejś zgody. Wszyscy będą przysłowiowo jedli ci z ręki. Postaraj się również wyjść gdzieś wieczorem, szczególnie, jeżeli jesteś osobą samotną. Może i tutaj uda się spotkać kogoś wyjątkowego.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 19.11.2013

W twoich poczynaniach pomoże ci ktoś, po kim wcześniej być się tego nie spodziewała. Może tym sposobem uda się zawrzeć trwałą przyjaźń? Jest to szczególnie ważne, bo pracę masz trudną a szefostwo wymagające. W stałych związkach sprowokuj rozmowę o waszych sprawach, możecie dojść do wspólnych wniosków.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 19.11.2013

Jeżeli nikt nie słucha tego co mówisz, odważ się i sama zrób ten pierwszy krok. Nawet jeżeli twoje zachowanie z boku oceniane jest jako szalone. Warto będzie zaryzykować, bo możesz wiele zyskać. Możesz nawet udać się po podwyżkę, chociaż wszyscy ci to odradzają. W domu będziesz mogła nieco odpocząć od tego napiętego dnia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 19.11.2013

Dzisiejszy dzień sprzyja omawianiu nowych planów i pomysłów, szczególnie, jeżeli w głębi serca czujesz, że jesteś gotowa na zmiany. Dotyczy to spraw uczuciowych i zawodowych. Wieczorem czeka cię udana podróż, niezbyt daleka ale w miejsce, gdzie spotkasz przyjaznych ludzi. Nie przejmuj się, że będziesz tam sama.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 19.11.2013

Dzisiaj zyskasz na pewności siebie. Możesz podkreślić to odpowiednim strojem i makijażem. Tym bardziej, że przed tobą ważne wystąpienie czy konferencja, musisz więc czuć się mocna. Warto będzie przed wszystkim wziąć kilka głębszych wdechów. To wyrówna twoją energię i pomoże przedstawić cały problem w jasnym świetle.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 19.11.2013

Jeżeli masz problem z lenistwem, nie masz ochoty dokładnie na nic, a przed tobą piętrzą się sprawy do zrealizowania, jeżeli masz na głowie nowatorskie zadania, a nie wiesz, jak się do nich zabrać, postaraj się znaleźć inspiracje w sztuce. Modyfikuj i zmieniaj, ale opieraj się na klasyce, na tych, którzy przed tobą wpadali na podobne pomysły.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 19.11.2013

Dzisiaj będziesz rozdarta między rozsądkiem a sercem. Czego tutaj słuchać? Nie podejmuj pochopnych decyzji, dzisiaj w ogóle na wybory nie jest dobry dzień. Postaraj się jeszcze obserwować i oceniać sytuację. Dostrzeżesz może trzecie rozwiązanie, które pogodzi i jedno i drugie. To będzie najlepsze.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 19.11.2013

Zachowaj się dzisiaj uczciwie, prostolinijnie i szczerze. Nawet jeżeli prawdomówność wyda ci się najgorszą z dróg, postaraj się nie zachowywać pewnych faktów dla siebie. To będzie trudne, ale uda ci się stanowczo pokonać moment wahania, a potem wszystko wyjdzie ci na dobrze. Nie słuchaj tych, którzy twierdzą inaczej.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 19.11.2013

Dzisiaj nie jesteś w najlepszej formie. Nie masz też ochrony gwiazd. Postaraj się odsunąć od siebie wszelkie trudne sprawy i weź się za to, co jesteś w stanie ogarnąć. Inni też mogą się nieco pomęczyć, nie zawsze ty sam. Takie przekazanie obowiązków, choć nieco nieoficjalne, bardzo dobrze ci zrobi.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 19.11.2013

Nie masz dzisiaj energii i brakuje ci optymizmu. Czasem i taki nastrój jest potrzebny, więc nie walcz z nim na siłę. Postaraj się raczej wejrzeć w swoje wnętrze i zrozumieć potrzeby. Wykonasz wszystkie obowiązki i w domu i w pracy, ale nie włożysz w nie serca. To nic, nie zawsze musisz być w najlepszej formie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Dlaczego mój horoskop się nie sprawdza?
    W czym tkwi sens prognoz i horoskopów ogólnych dla poszczególnych znaków zodiaku? Dlaczego jednym wszystko, co jest napisane w horoskopie się sprawdza, a innym nie? Postaramy s...
  • Wielodzietność czy brak dzieci? Zrób test i sprawdź co cię czeka!
    Dla wielu kobiet szczęście to nie tylko idealny partner, ale również, a może przede wszystkim posiadanie dziecka. Macierzyństwo jest niebywałym przeżyciem, niestety nie wszystk...
  • Horoskop na 22 grudnia 2013
    Postaraj się dzisiaj sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Nie będzie to dla ciebie czas relaksu pod żadnym względem, będzie działo się dużo, ale w naprawdę pozytywnym kierunku....

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook