708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 18 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiejszy dzień będzie się charakteryzował ostrym ruszeniem do przodu. Kontroluj jednak nieco swoje wydatki. Do tej pory nie musiałaś się bardzo o nie martwić, teraz możesz przeholować. Twoje nastroje ciągle będą się zmieniały, jednak uda ci się zrealizować swoje zamierzenia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 18.11.2013

Nie możesz się dziwić, że twoi bliscy przestali na tobie polegać. To konsekwencja tego, że nie do końca potrafisz zająć się osobami w swoim otoczeniu i poświęcić im czasu. Bądź dzisiaj pomocna i życzliwa dla innych. To spowoduje, że też na kilka osób będziesz mogła liczyć. Powodzenie jest dzisiaj twoją drugą naturą.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 18.11.2013

Nie poprawiaj tego co dobre. Raczej zajmij się innymi sprawami, nowymi zleceniami. To co już zakończone odłóż na półkę. W miłości mogą nastąpić wielkie przemiany. Widać, że zależy ci na utrzymaniu związku, a o druga strona nieoczekiwanie zacznie się starać. Czasem postawienie sprawy na ostrzu noża przynosi wymierne rezultaty.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 18.11.2013

Dzisiaj po wstaniu zaplanuj swój dzień. I tak wiele rzeczy będzie się działo i niespodziewanie i chaotycznie, ale z planem w ręku uda się uniknąć największego zamieszania. Kieruj się cierpliwością i konsekwencją. To doprowadzi cię do sukcesu. W miłości postaraj się nie wracać do starych spraw i zapomnianych przewinień.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 18.11.2013

Musisz rozejrzeć się dookoła siebie. Jesteś w stanie zauroczyć dzisiaj kogoś wyjątkowego. Już od dawna przygląda ci się ta osoba z zainteresowaniem, ale dzisiaj będzie okazja do zbliżenia. Dobierz więc odpowiednie ciuchy do pracy, zrób dyskretny makijaż. Może wrócisz do domu później niż zwykle, zadowolona z kawy po pracy w doborowym towarzystwie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 18.11.2013

Sprawy rozwijają się bardzo pomyślnie. Sprzyja ci dzisiaj los, więc rób jak najwięcej możesz. Wszystko uda się zrealizować jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Korzystaj z tego, co otrzymujesz od losu. To bardzo dobry czas na aktywność. Możesz z czasem realizując swoje plany zdobyć niebagatelne pieniądze.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 18.11.2013

Musisz uważać na swoje otoczenie. Jesteś człowiekiem sukcesu a to oznacza, że za twoimi plecami kryją się wrogowie. Nie mogą cię dosięgnąć, ale pomówieniami i plotkami mogą uprzykrzyć ci dzisiejszy dzień. Musisz pamiętać, żeby nie zwracać uwagi na zaczepki i zachowywać się kryształowo, tak, żeby nie można ci było niczego zarzucić.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 18.11.2013

Postaraj się nie zauroczyć, bo zawodowe romanse nie są niczym korzystnym. Problem w tym, ze dzisiaj kolega z pracy stanie na rzęsach, żeby zdobyć twoje uznanie. Postaraj się obrócić wszystko w żart, żeby nie narazić się na niepotrzebne plotki. W domu czekają cię nerwowe chwile, szczególnie dotyczące młodszych osób w rodzinie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 18.11.2013

Dzisiaj mimo tego, że masz trudny początek, zupełnie nie masz ochoty na aktywność i wyjście do pracy, to poczujesz się bezpieczna. Jeżeli otworzysz swoje serce, masz dzisiaj okazję spotkać kogoś wyjątkowego. Postaraj się nie przegapić żadnej okazji do wyjścia, do działania. Szczególnie, jeżeli masz dość swojej samotności.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 18.11.2013

Możesz dzisiaj zyskać uznanie. Warunkiem jest to, że jednak wygrzebiesz się do pracy i za bardzo nie spóźnisz. Przemknij się przed gabinetem szefa i potem działaj. Twoje pomysły mogą przynieść oczekiwane efekty. Ważne, żebyś skoncentrowała się na szczegółach. Uważaj na przemęczenie, szczególnie oczu.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 18.11.2013

Ktoś może zawieść twoje zaufanie. Postaraj się działać samodzielnie i nie dać się zaskoczyć. Tym bardziej, że wcześniej można było polegać na tej osobie. Musisz pamiętać, że każdy może mieć gorszy dzień i może nie trzeba od razu rozpętywać wojny o pewne nieodpowiednie zachowania. Można delikatnie zwrócić uwagę na ich stosowność.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 18.11.2013

Postaraj się nie oceniać wszystkich tą samą miarką. Szczególnie, jeżeli ktoś zranił twoje serce, nie oznacza to, że wszyscy działają w podobny sposób. Postaraj się otworzyć na tego osobnika, który proponuje ci wspólne wyjście. Nie musi być to od razu z jakimś niecnym podtekstem. W stałych związkach zapanuje nuda, nie walcz z nią za wszelką cenę.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 18.11.2013

Musisz dzisiaj stać się oparciem dla swoich bliskich. Czasem nie dostrzegasz ich problemów myśląc tylko o sobie. Dzisiaj ktoś będzie potrzebował twojej pomocy chociażby w postaci dobrej rady. Jeżeli szukasz partnerstwa postaraj się nie siedzieć w domu. Propozycję będą, nawet liczne, wypada więc wybrać coś dla siebie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Feng-Shui w negocjacjach biznesowych
    Nie każdy musi znać się doskonale na Feng-shui, aby móc wykorzystywać w codziennym życiu dobroczynną energię. Istnieją proste podstawowe zasady, postępując wg których z pewnośc...
  • Numerologia kobiet – dwójka
    Dwójki są bardzo spokojne, mądre i zrównoważone, ale ciągłe wątpliwości wywołują w nich emocjonalne napięcie. Aby określić liczbę Twojego losu, należ...
  • Geometria talizmanów. Jaki powinien być Twój talizman?
    Wyciągamy linijki, cyrkle i ołówki i zabieramy się do  tworzenia własnego talizmanu. Nie wiecie jak? Wszystko opowiemy i wytłumaczymy. Astrologowie twierdzą, że każdemu znak...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook