708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 17 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Nie przeceń swoich możliwości. Działaj tylko w takich sprawach, gdzie masz pewność, że uda ci się zwyciężyć. Nie przemęczaj się fizycznie, chyba, ze będzie to długi spacer albo godzinka na basenie. I to jeszcze najlepiej z przyjaciółką. Raczej działaj towarzysko a nie zawodowo, nadrabiając zaległości z zeszłego tygodnia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 17.11.2013

W twojej głowie mogą narodzić się pewne przydatne idee i zupełnie konstruktywne plany. Nawet, jeżeli wydają ci się mało realne, już od przyszłego tygodnia, wspólnymi siłami, będą dość łatwe do wprowadzenia w życie. Możesz późnym wieczorem spodziewać się miłej niespodzianki. Ktoś, kogo dawno nie widziałeś może stanąć pod twoimi drzwiami.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 17.11.2013

Zacznie ci sprzyjać los. Mimo, że w niedzielę od razu nie ruszysz z kopyta, to możesz zrobić plany i jutro już je wcielać w życie. Teraz przysiądź przy telefonie i pozbieraj osoby, które mogą ci we wszystkim pomóc. Pan od malowania ścian, pan od kontaktów, będzie wszystko poukładane i na swoim miejscu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 17.11.2013

Masz ochotę rozluźnić trochę dom. Postaraj się zacząć od szaf, gdzie kryją się ubrania dawno już na ciebie nie pasujące, albo takie, których już nie założysz, bo po prostu stały się niemodne. Potem możesz wziąć się za przyprawy, za mąkę, cukier…będziesz z siebie dumna, a dom zacznie błyszczeć. Nie angażuj nikogo w twoje plany, sama poradzisz sobie ze wszystkim najlepiej.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 17.11.2013

Będziesz tryskała entuzjazmem. Musisz nieco stonować emocje, bo może twoi bliscy nie będą chcieli wstawać o 4 rano tylko po to, żeby zobaczyć zachód słońca. Jeżeli masz ochotę na jakieś działania, zrób to sama. Pomyślisz, przeanalizujesz, powspominasz. Inne prace zostaw już dla wszystkich, takie jak wspólny spacer czy obiad.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 17.11.2013

Może dzisiaj jest ten dzień, kiedy zdecydujesz się na coś, na co wcześniej nie miałaś odwagi? Masz jakieś marzenia związane z lataniem? Skokami? Może innym sportem? To będzie dobry czas żeby wybrać się i chociaż przyjrzeć, jak to wszystko wygląda z bliska. Jeżeli będzie ci to odpowiadało zdecyduj się na ryzyko. Będziesz się świetnie bawiła.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 17.11.2013

Postaraj się zaprowadzić porządek w sprawach sercowych. To nie jest tak, że tylko jedna strona musi pracować nad związkiem, ale zawsze ktoś jest bardziej aktywny, któraś ze stron ma lepsze pomysły. Tym razem padło na ciebie. Rozmowa może wam wiele wyjaśnić. Osoby samotne wcale nie będą się dzisiaj czuły same.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 17.11.2013

Masz dzisiaj w sobie wiele zaangażowania. Rób te rzeczy, które wymagają siły przebicia i odwagi. Jeżeli jest ktoś, kto bardzo ci się podoba, postaraj się zaproponować spotkanie. Nie powinieneś spotkać się z odmową, a miłe chwile we dwoje wynagrodzą ci wcześniejszy stres. Może zobaczysz, że nie jest to człowiek na całe życie, niemniej będzie to dość miła znajomość.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 17.11.2013

Możesz dzisiaj liczyć tylko na siebie. Może to i dobrze, bo zajmiesz się takimi sprawami, które są wręcz niezbędne, by zająć się nimi osobiście. Grzebanie w papierach, układanie listów, pamiętników, to zajęcie bardzo miłe. Powspominasz, pośmiejesz się, popłaczesz. Oczyścisz swoje serce i duszę. Część rzeczy wyląduje w śmietniku. Razem ze złymi emocjami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 17.11.2013

Poczujesz dzisiaj jakąś pustkę. Nie będziesz wiedziała czym się zająć, żeby zrobić coś konstruktywnego ale jednak się nie przemęczyć. Może po prostu idź na zakupy? Tam się wychodzisz, wymęczysz i będziesz bardzo zadowolona. Postaraj się nie podejmować zadań, które są trudne i wymagają dokładności.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 17.11.2013

Możesz dzisiaj wreszcie więcej czasu poświęcić przyjaciołom. Ostatnio nie miałaś zupełnie czasu na życie towarzyskie i jest naprawdę wiele do nadrobienia. Jeżeli jesteś w stałym związku twój partner zrozumie potrzebę babskiego wyjścia. Jeżeli jesteś samotna i możesz decydować o swoim czasie, przygotuj się, że możesz wrócić do domu i od razu wyjść do pracy.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 17.11.2013

Nie masz zbyt dużych zasobów energii a dzisiaj zaczną się one jeszcze zmniejszać. Jeżeli nie masz ważnych spraw do załatwienia ogranicz swoją aktywność i zajmij się słodkim lenistwem. Co prawda problemy będą krążyły po twojej głowie, ale nie daj się im. W miłości nie będzie wielu zmian. Postaraj się nie czepiać szczegółów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 17.11.2013

Bez problemu będziesz dzisiaj nawiązywała nowe znajomości. Masz więc dzisiaj szanse na poznanie nowych ludzi, a nawet, jeżeli jesteś osobą samotną, możesz zakochać się od pierwszego wejrzenia. Postaraj się kierować sercem nie głową, odrzuć kompleksy i nie zatrzymuj w dobrej zabawie. W stałych związkach nudna niedziela, którą można troszkę ożywić no wyjściem do kina. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 1 sierpnia 2013
    Dziś wydarzenia nabiorą rozpędu i będą następować po sobie z prędkością światła. To dotyczy wszystkich dziedzin życia: zawodowej, rodzinnej, społecznej, biznesowej. Jeśli jeste...
  • Jak poradzić sobie ze stresem?
    Nie znam chyba żadnej osoby, która choć by raz nie przeżyła mocno stresującej sytuacji. Czy można uniknąć takich przeżyć? Okazuje się, że tak. Krok pierwszy: zapomnieć prze...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 21 do 27 października
    Choć coraz mroźniej na dworze, nasze serca wciąż będą spragnione gorących uczuć - większość z nas przygotowuje się już na listopadowe Święto Zmarłych, jednak w gonitwie za znicza...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook