708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 16 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj wśród energii masz coraz więcej sprzymierzeńców. Problemy mogą zacząć się powolutku rozwiązywać a plany i wcześniejsze działania dawać korzystne owoce. Postaraj się nie spędzić całego dnia w sklepach tylko weź trochę za zaległe sprawy. Uda się wszystko pogodzić bez nadmiernego zmęczenia.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 16.11.2013

Jeżeli masz problemy z pracy, nie siedź z założonymi rękoma nawet chwili. Reaguj szybko na polecenia i szukaj rozwiązań. Inaczej możesz napytać sobie biedy. To będzie dzień, kiedy nie do końca uda się zapomnieć o sprawach zawodowych. Nie męcz się myśleniem co będzie dalej, tylko przygotuj grunt na nowy tydzień. Nawet gdybyś miał zagrzebać się w papierach.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 16.11.2013

Demonstrowanie niezadowolenia całemu światu nie wyjdzie ci na dobre. Postaraj się uśmiechnąć z rana do osoby w lustrze i nie irytować bliskich swoimi dzikimi pomysłami. Tym bardziej, że dzień możesz spędzić bardzo miło i konstruktywnie, w gronie znajomych. Postaraj się ładnie ubrać, umalować i wyjść do ludzi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 16.11.2013

Dzisiaj możesz być przewrażliwiona i rozchwiana uczuciowo. Nie daj się ponuremu nastrojowi. To, że nie do końca wiesz czego chcesz nie oznacza, ze nie wiesz czego nie chcesz. Skup się na swoich emocjach i rozsądź co jest dla ciebie dobre, a co niekoniecznie i czego trzeba unikać. Nie wzdychaj nad straconym czasem tylko weź się w garść.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 16.11.2013

Dzisiaj będziesz się charakteryzowała większą otwartością niż zazwyczaj. To pozwoli ci na głębokie rozmowy i wyjaśnienie dawnych kłopotów i niedomówień. Postaraj się przygotować miłą atmosferę tak, żeby wszelkie twoje argumenty znalazły uznanie. Nie będą cię zajmowały sprawy zawodowe, więc trochę odpocznie twoja głowa.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 16.11.2013

W stałych związkach warto pamiętać dzisiaj o drobnych przyjemnościach. Oczywiście tylko wspólnych. Są to takie rzeczy, które bardzo zbliżają do siebie ludzi. Możesz poświęcić czas tylko dla tej drugiej osoby. Zrezygnuj wyjścia z koleżankami i skup się raczej na miłości i wspólnych serdecznościach.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 16.11.2013

Dzisiaj życie towarzyskie wyda ci się średnio atrakcyjne. Nie masz ochoty na wyjście z koleżankami, nie masz ochoty na żadne schadzki i randki. I wiesz co, nie zawsze trzeba działać na wysokich obrotach. Postaraj się zaszyć w domu, wygasić światła, usiąść ze szklanką kawy przy starych pamiętnikach i albumach.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 16.11.2013

Możesz liczyć na swoich przyjaciół. Nie masz dzisiaj dobrego nastawienia do życia, ale jakieś wyjście, spotkanie powinno poprawić ci nastrój. Nie epatuj wszystkich swoim brakiem uśmiechu, ale tez nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Możesz zwierzyć się swojej najbliższej przyjaciółce, a ona z pewnością znajdzie dobre rozwiązanie na wszystko.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 16.11.2013

Będziesz dzisiaj bardzo konkretny i zdyscyplinowany. Zrobisz dlatego więcej niż zwykle. Postaraj się zająć tylko wszystkimi zaległościami a nie zauważysz, jak nadrobisz wszystko co jest do nadrobienia. Sobota sobotą, ale ty będziesz miał ręce pełne roboty. Może nawet będziesz musiała zdobyć nowe umiejętności. Będzie to bardzo przydatne.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 16.11.2013

Najlepiej będziesz czuł się w wypróbowanym gronie znajomych. Na międzyludzkich kontaktach upłynie ci większa część dzisiejszego dnia. W stałych związkach będziesz miała poczucie stabilizacji. Pewne rzeczy, które macie wspólnie do wykonania uda się zrobić w bardzo krótkim czasie. Potem będzie można zająć się rozmowami we dwoje.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 16.11.2013

Będziesz dzisiaj zainteresowana międzyludzkimi kontaktami. Nie wystarczają ci już stare znajomości, masz ochotę na rozrywkę w gronie nowych znajomych. Postaraj się wyjść z inicjatywą, może zalogować na portalu, gdzie szuka się grona do wspólnego wyjścia. Znajdziesz z takimi osobami wspólny język i spędzisz bardzo miłe chwile.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 16.11.2013

Dzień upłynie ci bez większych wrażeń. Możesz na spokojnie nadrobić zaległości i pozałatwiać bieżące sprawy. Nie zostanie wiele czasu na zabawę, ale z drugiej strony pozostanie satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. Jeżeli możesz przełóż ważne spotkania na jutro. Dzisiaj i tak nie porozumiesz się z bliskimi w żadnej konstruktywnej sprawie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 16.11.2013

Nie możesz wykluczyć nowych znajomości. Mimo, że nie wszyscy musza ci przypaść od razu do serca, daj im nową szansę. Wśród tych znajomych, którzy są towarzystwem nieco dziwnym, może pojawić się ktoś, kto będzie zupełnie nadzwyczajny. Jeżeli szukasz miłości, to może się okazać twoim strzałem w dziesiątkę. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 29 sierpnia 2013
    Dziś kosmos obdarzy nas poczuciem stabilizacji, dzięki wiedzy, którą posiedliśmy i pracy, którą włożyliśmy w nasz rozwój. Pojawią się szanse zawodowe. Merkury w aspekcie z Uran...
  • Horoskop na 13 października 2013
    To jest dzień rodzinnych spotkań i obiadków u teściów. Nie nastrajaj się bardzo źle do wszystkiego i wszystkich, bo możesz niestety niekoniecznie trafić na osoby, które na taki...
  • Horoskop na 5 listopada 2013
    Działaj wszędzie tam, gdzie tylko można cokolwiek ruszyć. Masz szanse na znaczne postępy ale tylko w przypadku, kiedy uderzysz we właściwe struny. Szukaj więc wyjść z sytuacji ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook