708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 listopada 2013

Tygodniowy horoskop
W ciągu najbliższego tygodnia wszyscy będziemy mieli czas na przemyślenie naszych obecnych sytuacji – to nam pomoże, ponieważ są w naszych życiach sprawy, które należałoby wyjaśnić i tylko od nas zależy, co z nich wyniknie. Nie spoczywajmy więc na laurach, bądźmy otwarci, a wszystko pójdzie tak, jak byśmy tego chcieli. Ważne jest w tym tygodniu abyśmy unikali wpadania w finansowe pułapki – czyli należy kilkakrotnie przemyśleć kredyt lub po prostu unikać wydawania pieniędzy bez wcześniej przygotowanego planu.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana będą teraz w pełni sił, a będzie to sprzyjało im zawodowo – dzięki tej energii, którą teraz będą emanować żadne trudności nie będą stanowiły dla nich problemu. Nawet największe wyzwania nie będą im straszne, a one same zaczną się zastanawiać czy droga którą obrały jest odpowiednia dla nich. Dla Barana będzie ważne, aby czerpać satysfakcję z pracy – finanse są ważne, ale nie najważniejsze. Być może pod koniec tygodnia Baran w końcu podejmie decyzję co dalej zrobić ze swoją karierą zawodową. Nie powinien absolutnie na gorąco decydować, jeśli jednak pragnie zmiany warto byłoby aby zaczął się już za czymś, co przyniesie mu radość rozglądać.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki będą teraz miały o wiele mniej czasu niż same by chciały. Będą starały się pogodzić obowiązki zawodowe z domowymi, jednak jeśli będą szły «z pracy do pracy», to niebawem opadną z sił. Ważne jest, aby Byk potrafił tak zagospodarować sobie czas aby znalazł go też na chwilę wypoczynku. Nawet godzina dziennie z książką bądź filmem może pomóc mu przetrwać ten ciężki czas – ważne jest też, aby najbliżsi nie dokładali mu zmartwień. Byk na pozór mocno stoi na ziemi, ale potrafi się też zamartwiać o osoby mu najdroższe. Musi on czuć, że ma kogoś na kogo może liczyć, kiedy i jemu się nie przelewa – bo choć bywa twardy, to i on czasem potrzebuje zwykłego wsparcia.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla zodiakalnych Bliźniąt najbliższe dni okażą się decydującymi – ponieważ właśnie w tym czasie Bliźnięta będą musiały wykazać się niesamowitym opanowaniem i zaangażowaniem w pracę. Spadnie na nie teraz wiele obowiązków, jednak jeśli tylko pokażą na co je stać, z pewnością nie pożałują. Ich praca właśnie w tym tygodniu ma szansę zostać docenioną, o ile po prostu dadzą sobie radę. Bliźnięta w tym czasie powinny się zmobilizować i nie odkładać zadań na później, bo może się okazać, że pod koniec tygodnia uzbiera się ich więcej niż przypuszczały i uniemożliwi im to swobodny wypoczynek w weekend. Osoby spod tego znaku powinny także uważać na współpracowników.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

W życiu zodiakalnych Raków najważniejsza będzie teraz rodzina i zobowiązania wobec nich. Praca, sprawy zawodowe zejdą teraz na dalszy plan, jednak Rak nie powinien całkowicie o nich zapominać – ważne aby wykonywał swoje zadania, natomiast wolny czas przeznaczył dla bliskich. Bardzo możliwe, że zdecyduje się teraz pomóc najbliższej rodzinie z kwestią, z którą oni sami sobie poradzić nie mogą. Wszelkie sprawy administracyjne, sądowe będą teraz wymagały uwagi ze strony Raka. O ile będzie on wytrwały doprowadzi je do końca i tym samym pomoże rodzinie zdobywając ich wdzięczność. Pod koniec tygodnia pozwól sobie Raku na zasłużony odpoczynek i nie przeciążaj się fizycznie.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą teraz pełne optymizmu i chociaż może się zdarzyć, że w tym tygodniu ich nastrój nieco się pogorszy nie stanie to im na przeszkodzie. Będą czuły, że są w stanie góry przenosić i realizować swoje marzenia. Jeśli kiedykolwiek myślały o tym, aby zmienić miejsce zamieszkania – teraz jest na to dobry moment, ponieważ Lwy mają teraz szansę trafić na mieszkanie, które okaże się ucieleśnieniem ich snów. Niech nie zastanawiają się w nieskończoność, teraz jest czas na podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości i jeśli pragną w końcu zamieszkać na swoim, właśnie teraz mają na to okazję – nie powinny się wahać, ponieważ jeśli będą, okazja zniknie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Zodiakalne Panny będą teraz myślały o poszerzaniu swoich horyzontów – jeśli kiedykolwiek zastanawiały się nad zmianą pracy bądź założeniem własnej działalności, teraz jest na to najlepszy czas i jeśli w tym tygodniu wszystko dobrze dograją, być może niebawem uda im się zrealizować marzenia. Wskazane jest również, aby Panny w najbliższym czasie pomyślały o wyjeździe, który pomoże im się zrelaksować, wypocząć, przygotować się na zmiany nadchodzące wielkimi krokami. Nie powinny się obawiać – dzięki swojemu uporowi i zaangażowaniu są w stanie osiągnąć wszystko to, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze marzeń. Zatem do boju, Panno i uwierz w siebie – Twoje możliwości są teraz wielkie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

W nadchodzących dniach zodiakalne Wagi mogą poczuć się przytłoczone nadmiarem pracy. Ważne jest, aby w tym tygodniu znalazły czas dla siebie na zwykły relaks z książką. Ważne teraz będzie, aby Wagi nie brały na siebie więcej obowiązków, niż jest to konieczne. Powinny również zadbać o to, aby uzupełnić magnez w swojej diecie i zadbać o ogólną kondycję organizmu – już nawet krótki, codzienny spacer znacząco wpłynie na zdrowie Wag. Pod koniec tygodnia Wagi mogą się spodziewać poprawy stanu swoich finansów, co przyniesie im niewysłowioną ulgę i będą mogły w końcu przestać się martwić. Waga powinna teraz unikać szastania pieniędzmi, ograniczyć wydatki do minimum.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona szykuje się intensywny tydzień, obfitujący przede wszystkim w wieczorne wyjścia i spotkania towarzyskie. Skorpion będzie miał teraz okazję poznać wiele osób, niektóre z nich zainteresują go na tyle, że postanowi zaangażować się bardziej w te znajomości. Wyjdzie mu to na dobre, ponieważ okaże się, że jedna z tych osób ma dokładnie takie plany jak i Skorpion. Sprawi to, że z czasem i po wielu rozmowach postanowią, że warto zadziałać wspólnie, ponieważ we dwoje będą mieli większe szanse powodzenia w biznesie, który oboje pragną założyć. Niech jednak Skorpion wystrzega się osoby urodzonej pod znakiem Lwa i nie wprowadza jej w swoje plany.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Zodiakalne Strzelce będą teraz bardzo wymagające w stosunku do siebie samych, ale i osób bliskich, przez co może dojść między nimi do konfliktu. Strzelec zanim coś powie powinien to kilkakrotnie przemyśleć, ponieważ może wiele na tym stracić. Niech Strzelce postawią teraz na rodzinę i relacje, które w ostatnim czasie się skomplikowały – teraz jest dobry czas na wyjaśnianie nieporozumień. Strzelec może nie czuć się komfortowo wychodząc z inicjatywą, jeśli jednak tego nie zrobi, za jakiś czas może się okazać, że już nie ma czego ratować. Strzelec powinien pamiętać, że może się okazać, że będzie potrzebował pomocy w jakiejś sprawie, a nie będzie miał się z nią do kogo zwrócić.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Przyjaźnie w życiu Koziorożca będą teraz najważniejsze – będzie on starał się spędzać dużo czasu z osobami mu najbliższymi, wspólne wyjścia oraz masa rozmów sprawią, że Koziorożce będą czuły się szczęśliwe. Nie powinny jednak zapominać o obowiązkach zawodowych, nie należy ich odkładać teraz na później. Im bardziej Koziorożec zaangażuje się w pracę, tym większa szansa, że jego wysiłek zostanie w niedługim czasie doceniony. Sam Koziorożec może liczyć w niedługim czasie na awans, pochwałę, premię. Niech tego nie zmarnuje. W tym tygodniu Koziorożce powinny unikać napojów wyskokowych i starać się zażywać jak najwięcej snu, ponieważ muszą być wypoczęte i w pełni sił.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą teraz zmęczona, a przez natłok spraw do załatwienia przybite. Ważne jest teraz, aby miały wsparcie w osobach najbliższych. Wodniku, pod koniec tygodnia znajdziesz czas na wytchnienie, zatem zaciśnij zęby, przetrwaj i nie daj się złamać. Wodniki powinny być ostrożne w kontaktach z osobami z pracy i nie mówić za wiele, ponieważ może się okazać, że słowa wypowiedziane zostaną przeinaczone i staną się plotką. Jeśli zależy Ci na tym, byś był poważnie traktowany przez przełożonych i współpracowników, nie szukaj przyjaźni w pracy – owszem, dobra atmosfera w biurze jest ważna, jednak nie powinieneś zapominać, że to tylko praca.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą teraz bardzo przyjacielskie i będą starały się wspierać z całych sił swoje najbliższe otoczenie – nie powinny jednak robić czegoś za osoby bliskie, a jedynie umożliwić im to, ponieważ może się po pewnym czasie okazać, że nawet najbliżsi starają się zarzucić Ryby obowiązkami. Niech Ryby również unikają teraz pożyczania pieniędzy, ponieważ droga do ich odzyskania może być długa i ciężka. Zaufanie jest piękne, jednak pamiętaj, Rybo, że nie możesz ufać ślepo – ponieważ ludzie, nawet najbliżsi mogą po prostu starać się je wykorzystać. Bądź sobą, jednak bądź ostrożna. Unikaj również teraz nawiązywania nowych znajomości, ponieważ mogą się okazać krótkotrwałe. Zwróć się w stronę rodziny.

Przeczytaj coś innego

  • Zadziwiająca siła mantry
    Czy wiesz, że dźwięki odgrywają szczególną rolę w naszym życiu, a nawet mają na nie pewien wpływ. Być może nawet większy, niż przypuszczasz. Czym jest mantra? Istni...
  • Horoskop na 2 września 2013
    Księżyc będzie przebywał w znaku Lwa, zapowiadając dość emocjonalny początek dnia. To, co czujemy możemy wyrażać bardziej teatralnie i radośnie. Może się pojawić brak zadowolen...
  • Horoskop na 15 października 2013
    Może być ci bardzo trudno wykrzesać z siebie energię. Jesień przychodzi do nas pełną parą i czasem po prostu osłabia organizm. Dzisiaj szczególnie uważaj na wszelkiego rodzaju ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook