708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 18 do 24 listopada 2013

Wszyscy żyjemy już atmosferą świąt, wielu z nas poczyniło już pierwsze świąteczne zakupy – w tej bieganinie powinniśmy zrozumieć, że święta są dopiero za miesiąc, a my sami powinniśmy skupić się bardziej na emocjonalnych aspektach najbliższych miesięcy, oddawać się świętowaniu z rodziną zamiast szaleć na zakupach. Dużo większą wartością są bowiem uczucia i czas wspólnie spędzony niż nawet najdroższy podarek – osoby samotne mają teraz szansę, by poczuć się kochanymi, zaś osoby w związkach mogą zająć się umacnianiem więzi w związkach.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana będzie to gorący czas – mimo natłoku obowiązków będą starały się znaleźć czas dla bliskich i siebie samych. Okaże się, że rodzina i najbliżsi są dla Barana niezbędni do zaznania szczęścia i spokoju. Zaufanie, którym obdarza partnera jest kluczowe dla ich związku i niebawem zaowocuje, a Wy zbliżycie się bardziej niż kiedykolwiek. Oboje pragniecie stabilizacji i właśnie teraz będziecie mogli przekonać się o tym, że jest ona Wam pisana. Barany, którym nie udało się jeszcze znaleźć drugiej połówki będą teraz nieco przygnębione, jednak już pod koniec tygodnia poznają osobę urodzoną pod znakiem Ryb z którą nawiążą znajomość, która będzie mogła stać się czymś więcej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki w najbliższych dniach będą podatne na sugestie – dlatego właśnie teraz ich partner powinien stać się dla nich ostoją i wspierać je, choć przede wszystkim stać się dla nich zdrowym rozsądkiem. Nieocenione będzie zaangażowanie się ich partnerów w ich sprawy, lecz Byki początkowo mogą się odrobinę buntować. Niech zaufają partnerowi i podzielą się z nim swoimi myślami, to sprawi, że zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej, a Byk w końcu zrozumie, że nie jest sam na świecie. Byki, które jeszcze nie stworzyły stałego związku będą teraz przede wszystkim flirtowały i szukały okazji do poznania nowych osób – jeśli jednak niedawno zakończyły związek, nie powinny zbyt szybko angażować się w nową relację.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Nowy tydzień optymistycznie natchnie wszystkie osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt. Będą teraz radosne i pozytywnie nastawione do świata, przez co bardzo wiele osób będzie szukało ich towarzystwa – Bliźnięta, które nie mają stałego partnera dostrzegą w tym swoją szansę i zaczną spotykać się z jedną z osób urodzonych w trygonie wody. Sprawi to, że na nowo poznają oczekiwanie i tęsknotę, a każda chwila spędzona z tą osobą będzie dla nich najpiękniejszą w życiu. Bliźnięta będące już w stałych związkach zapragną odmiany – razem z partnerem zaczną zastanawiać się nad wprowadzeniem istotnych zmian do ich relacji, jednak nadal będą pozostawać razem i ufać sobie wzajemnie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Raka najbliższe dni będą porą na przemyślenie i podsumowanie ostatnich przeżyć – Raki w związkach uświadomią sobie, że nie widzą świata poza swoim partnerem i że chcą być z nim niezależnie od trudności, jakie pojawią się na ich wspólnej drodze. Raki, które jeszcze nie stworzyły stałego związku będą się teraz dwoić i troić, aby uświadomić osobie urodzonej pod znakiem Wodnika, że wpadł on im w oko. Raki powinny unikać w tym tygodniu przede wszystkim szantażu emocjonalnego i wywierania presji na najbliższym otoczeniu, ponieważ może to zaowocować ochłodzeniem stosunków między nimi. Jeśli Rak to dobrze rozegra najbliższy weekend okaże się dla nich wspaniałym czasem.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa mają przed sobą tydzień obfitujący w spotkania – teraz nie będą ani na chwile same. Lwy które są w stałych związkach będa teraz dużo wychodziły w towarzystwie partnera, sprawi to, że na nowo poczują się nim zafascynowane. Ich partner także po raz kolejny zauważy czar Lwa i ulegnie mu bez reszty. Będą teraz dla siebie najważniejsi, inni ludzie będą mile widziani, jednak będą zwracali uwagę wyłącznie na siebie nawzajem. Lwy, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku zrozumieją, że czasem warto odsłonić swoje słabości przed innymi ludźmi – okaże się bowiem, że ich przyjaciel, który dotychczas widział w Lwach osoby silne dostrzeże także ich drugą stronę i zapragnie się zbliżyć.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny najbliższe dni będą wypełnione obowiązkami – będzie im teraz trudno znaleźć czas, przez co ich partner może poczuć się dotknięty. Panno, jeśli udało Ci się znaleźć szczęście, zacznij o nie dbać – czasami niektóre rzeczy warto odłożyć na później, a zająć się sobą i partnerem, cieszyć się sobą nawzajem, spędzać czas nie tylko przy pracy, ale również wypoczywając. Odrobina romantyzmu wprowadzona do Waszego związku ożywi go. Jeśli jednak jesteś Panną, która nie znalazła jeszcze swojej drugiej połówki, możesz zacząć się cieszyć – w tym tygodniu dowiesz się bowiem, że osoba która wpadła Ci w oko również nie pozostaje obojętna w stosunku do Ciebie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Życie Wagi będzie teraz spokojne, a sama Waga się wyciszy – skupi się głównie na sprawach domu. Będzie czuła dla partnera i sama będzie potrzebowała z jego strony czułości i uwagi, a dzięki nim poczuje się szczęśliwa i spełniona. Wagi powinny teraz unikać przelotnych znajomości, ponieważ mogą sprawić im zawód. Wagi samotne będą teraz potrzebowały wsparcia najbliższych. Bardzo możliwe, że nieoczekiwane spotkanie pod koniec tygodnia sprawi, że Waga poczuje się atrakcyjną nie tylko pod względem wyglądu, lecz również i duszy. Osoba którą poznasz sprawi, że zapragniesz się rozwijać, a jej wsparcie sprawi, że wrócisz do hobby o którym dawno zapomniałaś. Znajomości, które dają Ci motywacje i szczęście są Tobie pisane.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla Skorpionów najbliższy tydzień będzie wspaniały – w końcu bowiem poczują się kochane i będą miały ochotę czerpać z życia pełnymi garściami wraz z partnerem, który okaże się dla nich niezbędny do szczęścia. Będziecie teraz oboje pozytywnie nastawieni i zapragniecie zamieszkać razem – to dobry czas na planowanie tego typu rzeczy, ponieważ dodatkowo umocni to Waszą więź i sprawi, że więcej czasu będziecie ze sobą spędzać. Skorpiony, którym nie udało się jeszcze znaleźć stałego związku odkryją teraz, że ktoś od dawna śle do nich tęskne spojrzenia. Początkowo mogą uważać, że jest to osoba zupełnie nie w ich typie, jednak warto dać jej szansę, ponieważ może między Wami mimo różnic zaiskrzyć.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą teraz niespokojne, będzie ciągnęło je do innych ludzi – nie powinny jednak narzucać swojej obecności, ponieważ może się okazać, że nagle zostaną same. Strzelce w związkach będą teraz ciągnęły w stronę partnera i pragnęły spędzać z nim jak najwięcej wolnego czasu – niech jednak pamiętają, że każde z Was powinno mieć również czas dla siebie samych. Strzelce, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku będą teraz odczuwały ze zdwojoną siłą samotność, jednak nie powinny decydować na gorąco i wikłać się w romans bez perspektyw na przyszłość, ponieważ mogą przegapić szansę na znalezienie miłości u boku Koziorożca.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Koziorożce będą żyły teraz w napięciu – szczególnie dotyczy to osób samotnych spod tego znaku ponieważ cały czas będą czekały na znak ze strony osoby, której wyznały swoje uczucia. Nie powinny się jednak obawiać – mimo, że decyzja nieco przeciągnie się w czasie, to ta osoba zdecyduje, że chce spróbować z Tobą być. Staraj się nie naciskać, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Koziorożce będące już w związkach powinny teraz zwrócić uwagę na potrzeby partnera – będzie on bowiem potrzebował teraz bliskości i wspólnego spędzania czasu, to skutecznie podniesie go na duchu i pomoże przetrwać trudności życiowe. Bądź dla niego opoką, a zobaczy w Tobie nie tylko miłość swojego życia, ale i przyjaciela.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika najbliższy tydzień zaowocuje spełnieniem marzeń – samotne Wodniki w końcu znajdą swoją drugą połówkę. Do spotkania dojdzie przez przypadek, odwzajemniony uśmiech poprawi im nastrój na resztę dnia, a gdy po raz drugi na siebie wpadną postanowią umówić się na kawę. Wiele tematów do rozmowy będziecie mieli i wkrótce postanowicie spotkać się po raz kolejny – to może być początek wspaniałej relacji. Wodniki, które już są w stałych związkach powinny teraz zadbać o romantyczny nastrój, aby nieco odświeżyć Wasze uczucie. Ty i Twój partner macie wiele na głowie, jednak jeśli zadbacie o Wasz związek przetrwa ono bardzo długo, a Wy staniecie się dla siebie najważniejsi na świecie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 18 do 24 listopada 2013 roku

Zodiakalne Ryby będą teraz pełne nadziei – nie mogą jednak czekać na ruch ze strony drugiej osoby, jeśli nie zaczną działać, to ich szansa na szczęście przepadnie. Niech wysuną propozycję choćby wspólnego wyjścia, a reszta potoczy się błyskawicznie. Rybo, teraz nie możesz sobie pozwolić na zwlekanie i nieśmiałość, warto przełamać się i pomóc szczęściu. Zaufaj sobie i swojemu sercu, a znajomość z tą wymarzoną osobą bardzo szybko przyspieszy i będziecie mogli cieszyć się sobą wzajemnie. Ryby będące już w stałych związkach będą potrzebowały teraz odrobiny przestrzeni, jednak nie powinny się wycofywać czy prosić o przerwę. Wyjedźcie gdzieś we dwoje, a Wasze uczucie zwycięży.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 29 lipca 2013
    Jeżeli skusisz się na udział w masowych imprezach, będziesz z pewnością doskonale się bawić. Warto teraz zademonstrować wszem i wobec swoje talenty i zdolności. Konkursy, wystę...
  • Czy Książę Harry poprosi wybrankę o rękę?
    Młodszy brat księcia Williama, Harry, już wkrótce może oświadczyć się swojej wybrance. Doradca Astrostar sprawdziła, czy faktycznie tak się stanie i czy małżeństwo będzie napra...
  • Horoskop na 18 września 2013
    Dzisiejszy dzień może wydać się nieco nudny i skostniały dla powietrznych znaków zodiaku, czyli Bliźniąt, Wagi i Wodnika. Ogniste znaki czyli Baran, Lew, Strzelec, powinny zach...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook