708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Numerologia kobiet – dwójka

Dwójki są bardzo spokojne, mądre i zrównoważone, ale ciągłe wątpliwości wywołują w nich emocjonalne napięcie.

Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsumować wszystkie cyfry Twojej pełnej daty urodzenia. Na przykład: 16.12.1965= 1+6+1+2+1+9+6+5=31= 3+1= 4. Oznacza to, że liczba losu osoby, która urodziła się 16 grudnia 1965 roku wynosi 4.

Kobieta z numerologiczną dwóją – charakterystyka

Dwójki cenią sobie duchowość i twórczość, rzadko kiedy są materialistkami. Często zdarza się sytuacja, kiedy to dwójki staja przed ciężkim wyborem między partnerami: jeden przyciąga swoja duszą i emocjonalnością, drugi zaś jest atrakcyjny swoją stabilnością i pewnością siebie.

Dwójka powinna przede wszystkim określić jakich relacji szuka. Powszechne jest podwójne życie dwójek: stabilne małżeństwo i miłosny związek z potajemnym partnerem. Taka sytuacja zdarza się zazwyczaj wówczas, kiedy wygasa uczucie, ale zrozumienie i wspólne wartości rodzinne wciąż trwają.

Numerologiczna zgodność dwójek

Związek z jedynką będzie napięty i dość ciężki. Dwójka będzie musiała się podporządkowywać i godzić się na wszystko to, co się będzie działo. Jednak, mimo cierpliwości dwójki, to jedynka będzie stroną, która zechce zakończyć relacje. W efekcie dwójka będzie się czuła skrzywdzona i opuszczona. Natomiast partnerstwo biznesowe, kiedy to jedynka jest kierownikiem, a dwójka pomocnikiem ma szanse na długotrwałą współpracę i owocne efekty.

Związek z dwójką będzie obfitował w konflikty, brak zrozumienia doprowadzi do bolesnego rozstania. Codzienność będzie prowokować wiele sprzeczek. Taki związek możliwy jest w młodym wieku, kiedy partnerzy są zajęci raczej nie sobą nawzajem, ale bardziej karierą i życiem zawodowym. Z czasem jednak pojawi się realne zagrożenie dla związku.

Związek z trójką będzie harmonijny i stabilny. Udane może się okazać małżeństwo w młodym wieku, partnerzy będą się nawzajem pozytywnie nakręcać i wspólnie osiągną bardzo wiele.  Mądrość i cierpliwość dwójki pozwoli trójce rozwijać się w materialnej i duchowej sferach. Liderem w rodzinie będzie trójka, ważne jest, aby dwójka miała tego świadomość. Taka para powinna założyć własny biznes.

Związek z czwórką – ogromna namiętność. To idealna zgodność w sferze seksualności. Jednak wiąże się z tym ciągła zazdrość i brak zrozumienia w sprawach codziennych. Taki związek jest możliwy wyłącznie jako potajemny romans lub w przypadku relacji na odległość.W innych sytuacjach materializm mężczyzny będzie drażnił i przygniatał kobietę-dwójkę.

Związek z piątką może być stabilnym pod warunkiem, jeśli dwójka będzie pomagać swojemu partnerowi w rozwoju kariery, pozostając przy tym w cieniu. Namiętność uczuciowa bardzo zbliży partnerów. Jednak ambicje piątki mogą stanąć na przeszkodzie do wzajemnego zrozumienia i stabilności tej pary. Pozostając niezmiernie cierpliwą, dwójka może osiągnąć harmonię w tym związku.

Związek z szóstką – idealny kształt harmonijnego i stabilnego małżeństwa. Wzajemne zrozumienie i wspólne zainteresowania dają możliwość ciągłego rozwoju każdego z osobna. W tym związku kobieta nie musi się zamartwiać i przejawiać zazdrości, w przeciwnym razie mężczyzna-szóstka poczuje się urażony. Wspólne plany materialne pozwolą partnerom szybciej osiągnąć to, czego pragną: mieszkania, samochodu, wartościowe przedmioty.

Związek z siódemką – krótkoterminowa relacja, w której dwójka zawsze będzie cierpieć. Miłość będzie bardzo żywa i namiętna, ale nie ma co liczyć na małżeństwo. Egoizm siódemki nie pozwoli kobiecie się rozwijać. Dla dwójek to będzie stracony czas, natomiast siódemki skorzystają ze związku, który będzie stanowił dla nich źródło natchnienia i energii dla własnych sukcesów.

Związek z ósemką możliwy jako długotrwały nieformalny romans. Partnerzy nie mogą harmonijnie współistnieć w jednej przestrzeni. jednak, związując się na odległość będą marzyć o nowym spotkaniu. Zazwyczaj takie relacje tworzą się w dojrzałym wieku, kiedy oby dwoje partnerów posiada własną rodzinę.

Związek z dziewiątką będzie skomplikowany, nieustanne kłótnie na gruncie zazdrości oraz codzienne konflikty nie będą pozwalać na rozwój tej pary. W takiej relacji dwójka nie ma co czekać na to, że dziewiątka się zmieni i zrozumie swoje błędy. Nie ma również co liczyć na szczodrość mężczyzny. Wcześniej czy później relacje się zakończą, niezależnie od cierpliwości dwójki. Podział majątku zawsze będzie rozwiązany na korzyść dziewiątki, nawet jeśli jest to niesprawiedliwe.

 

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook