708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Prace domowe wg kalendarza księżycowego

Kalendarz księżycowy i żywioły znaków Zodiaku mogą skutecznie pomóc w wykonywaniu czynności domowych. Jak? Sprawdź sama i pozwól astrologii pomóc Ci w codziennych obowiązkach.

Księżyc w znakach Ognia (Baran, Lew, Strzelec)

W tym czasie, dobrze załatwiać wszystkie sprawy, które wymagają dużego pokładu energii i podejmowania szybkich decyzji. Dobry czas na domowe prace, związane z ogniem, ciepłem, metalem. Doskonale wyjdą przetwory oraz dania smażone lub pieczone. Przy czym przy zmniejszającym się Księżycu w znakach Ognia najlepiej udają się ciasta, torty, wypieki i inne wyroby mączne. Przy zwiększającym się Księżycu najlepiej przygotować mięsne dania, w tym szaszłyki i grillowane mięsa.

W takie dni należy ocieplać dom, montować nowy kominek, zwłaszcza na początku sezonu grzewczego. Ezoterycy są zgodni, że jeśli w tym czasie zapalić ogień, to później nie powinny się pojawić w tym miejscu problemy z ogrzewaniem. Zaleca się w takie dni przeprowadzać drobne prace remontowe, ostrzyć noże, naprawiać narzędzia.

Księżyc w znakach Powietrza (Bliźnięta, Waga, Wodnik)

Kiedy Księżyc znajduje się w tych znakach, najlepiej zająć się sprawami, wymagającymi jaskrawych kolorów, bądź dziejących się na świeżym powietrzu. Teraz nadszedł czas na mycie podłóg, okien, szklanych naczyń. Udane będzie szycie, robienie na drutach, czyszczenie ubrań i butów. W mieszkaniu można zacząć remont, przemeblowanie, zmienić wyposażenie. Najlepsze efekty przyniosą prace, wykonywane w górnej części pomieszczenia: podwieszane sufity, lampy. To również dobry czas na zakup i rozmieszczenie obrazów.

Księżyc w znakach Ziemi (Byk, Panna, Koziorożec)

W tym czasie najlepiej zająć się sprawami, które wymagają cierpliwości i samozaparcia, uwagi. Dobrze pójdzie to, do czego niezbędne są:  ziemia, kamienie, chłód, ciężkie przedmioty. To też czas, aby zająć się tym, co wymaga długiego okresu przechowywania. Można teraz z powodzeniem wykopywać korzenie, zamrażać jagody i owoce, przygotowywać słoiki na zimę. Przy zmniejszającym się Księżycu warto zająć się sprzątaniem w schowkach, komórkach, strychach, piwnicach i wyrzucać niepotrzebne stare rzeczy. Dobrze pójdą prace, związane z ziemią, wylewanie podłóg, ustawianie płotów, budowanie altanek, remontowanie podłóg. Drzwi i zamki zamontowane w tym czasie posłużą nam bardzo długo.

Księżyc w znakach Wody (Rak, Skorpion, Ryby)  

Najlepiej teraz zająć się wszystkimi sprawami, wymagającymi użycia wody lub innych płynów. Podlewaj rośliny, woda będzie dobrze wsiąkać i zbawiennie wpływać na te roślinki, które już spisałaś na straty. Mycie, pranie, czyszczenie – warto teraz się tym zajęciom oddać. Dobrze wyjdą gotowane dania. Nie zaleca się jednak myć włosów, ani nadmiernie się kąpać, zwłaszcza podczas zmniejszającego się Księżyca, gdyż teraz łatwo o przeziębienie. Jeśli zamierzasz teraz przeprowadzać remont, pamiętaj, że to dobry czas na klejenie tapet, szpachlowanie ścian i malowanie. Dobry moment na zbudowanie studni lub na prace wodno-kanalizacyjne.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook