708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Miłość i rodzina Autor: ,

Czy można odzyskać miłość?

W tym artykule powiemy, kiedy jest możliwość odzyskania ukochanego. A także o tym, że Los będzie Ci w tym sprzyjał. Bo doskonale wiemy, że prawdziwa miłość zasługuje na drugą szansę.

1: Tymczasowe zagubienie

Jeżeli twój ukochany ma słaby charakter, a ty wyjechałaś np. w delegację, to całkiem możliwe, że przy większych staraniach jakiejś koleżanki, twój mężczyzna podda się jej czarowi. Takich przypadków znamy mnóstwo z filmów i literatury, które zazwyczaj opierają się na prawdziwych wydarzeniach. Jest więc o co się martwić.

Jeżeli widzisz, że ukochany szczerze żałuje, warto wybaczyć. Oczywiście, nie jest to takie proste i często musi upłynąć sporo czasu, zanim będziesz na to gotowa. Nie ma się co spieszyć. Ten czas jest potrzebny wam obojgu. Jeżeli partnerowi jest wstyd, z reguły nie powie wprost, że chce do Ciebie wrócić. Robić to będzie za pomocą prezentów, miłych gestów i słów, większej aktywności w kontaktach z dziećmi. Takie wydarzenie w waszym życiu może paradoksalnie wzmocnić więź między wami.

2: To ty na chwilę straciłaś głowę

Zdarza się sytuacja odwrotna – to ty uległaś chwili zapomnienia, a teraz zamiast ze skruchą prosić o wybaczenie,  rozkręcasz coraz większy konflikt, próbując znaleźć dla siebie usprawiedliwienie. W tym przypadku możesz popełnić poważny błąd. Bo odbiór przez twojego partnera jest taki, że ty wcale nie żałujesz tego, co się stało, wręcz przeciwnie zrobiłaś to specjalnie, bo miałaś jakieś powody, aby tak postąpić. Mężczyźnie nie mają całej tej gamy emocji, jakimi cechują się kobiety. Dla nich sytuacja jest prosta: albo tak, albo nie.  Dlatego może lepiej przyznać się do błędu, poprosić o wybaczenie, zapewnić, że kochasz tylko jego.

3: Osoby trzecie i ich trzy grosze

„Moja mama uważa, że jesteś złą gospodynią”, „a moja siostra uważa, że jesteś złym mężem”. Znajoma sytuacja? Często stajemy się marionetkami w rękach naszej rodziny, która wie lepiej, czy nam jest dobrze z kimś w związku, czy raczej nie. Na jakiej podstawie tak sądzą?

Stop! Kres tym sądom możesz położyć tylko ty. Istnieje kilka prostych kroków:

a) przestań opowiadać wszem i wobec o drobnych sprzeczkach rodzinnych, każdy je ma, to żadna rewelacja.

b) konsultuj się i omawiaj swoje problemy z najbliższym przyjacielem albo psychologiem.

c) czasem warto się wyprowadzić, może nawet do innego miasta, aby odseparować się od osób trzecich, które nawet jeśli są ci życzliwe, nie są tobą i nie wiedzą, co dla ciebie jest najważniejsze.

Odzyskajcie swoją miłość!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook