708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 15 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Mimo, że zupełnie nie masz na nic ochoty pamiętaj, że warto kontynuować stare znajomości. Jeżeli kolejny raz nie pojawisz się na spotkaniu ze swoimi przyjaciółmi, powolutku mogą wykreślić cię ze swojego grona. A byłoby szkoda. Zmobilizuj się więc wieczorem, wciśnij w wysokie szpilki i odź, dobrze się zabaw.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 15.11.2013

Działasz dziwnie onieśmielona. Za dużo zastanawiasz się nad tym, jak co wygląda i co ludzie powiedzą. Może i twój wybór miłosny jest nieco dziwny, może partner jest młodszy, może ma ryzykowną pracę, ale pamiętaj, że to ty masz spędzić z nim resztę życia nie otoczenie. Dzisiaj padną między wami poważne deklaracje, które powinny zostać przyjęte.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 15.11.2013

Musisz po prostu zapomnieć o tych, którzy cię skrzywdzili. Fakt jest taki, że stare znajomości mogą dzisiaj powrócić do ciebie jak bumerang. Ale obejdź intruza szerokim łukiem z wysoko podniesioną głową. Już nic dobrego i tak się między wami nie wydarzy, więc wypada jedynie odejść z honorem. Przyjaciółki mogą cię potem wesprzeć, bo nie będzie to łatwa decyzja.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 15.11.2013

Zapragniesz dzisiaj zrobić coś wyjątkowego. Może na początku nie pojawi się żaden pomysł, ale za jakiś moment okaże się, że propozycje będą padać jak z rękawa. Przyciągniesz do siebie ludzi swoim dobrym nastawieniem i uśmiechem. Wybierz coś naprawdę nietuzinkowego, nawet gdyby miało to oznaczać nocny spacer po upiornym parku.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 15.11.2013

Musisz jakimś sposobem pogodzić swoje obowiązki z życiem uczuciowym. Zaczynacie się od siebie oddalać, a nie jest to dla was dobre. Ten dzień spędź w jego towarzystwie. Wyłącz telefony, telewizję. Skupcie się na sobie. Poczujesz, że poznajecie się na nowo. Możecie znów odnowić więzy, które były przy was na początku związku.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 15.11.2013

Staraj się dzisiaj robić tylko to, co sprawia ci prawdziwą przyjemność. Nie przejmuj się tym co wypada, czego należy unikać. Jeżeli ma być to coś zupełnie szalonego, proszę bardzo. Możesz ryzykować, bawić się i szaleć. Tym bardziej, że poznawanie nowych ludzi wyjdzie ci tylko na dobre. Starzy przyjaciele nie będą mieli ci tego za złe.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 15.11.2013

Na dzisiejsze wyjście przygotuj duży dekolt i skąpą spódnicę. Nie będzie w tym żadnej przesady, ostatecznie wybierasz się na łowy. Masz już dość samotności o jest to najlepszy czas na to, żeby ją przerwać. Może nawet zadziwi się twoją zmianą ktoś, na kim ci trochę zależy? Warto będzie zobaczyć jego minę, bezcenne.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 15.11.2013

Jeżeli masz stałego partnera, spróbuj zapanować nad namiętnościami, żeby nie popaść w kłopoty. Samotne wyście w gronie tak atrakcyjnych koleżanek nie może wróżyć niczego dobrego. Każdy mężczyzn na Sali będzie was. Grunt, żeby się dobrze bawić, a nie niepotrzebnie zauroczyć. Uzbrojona w tą wiedzę powinnaś być bezpieczna.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 15.11.2013

Możesz zacząć flirtować bez opamiętania. Pamiętaj tylko, żeby nie wyglądało to jak desperacja, tylko jak dobra zabawa. To naturalne, że masz dość samotności, ale trzeba do wszystkiego podchodzić z klasą. Jeżeli jesteś w stałym związku możesz przeżyć upojne chwile tyko we dwoje. Tutaj nie będzie wam potrzebne żadne towarzystwo.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 15.11.2013

Masz dzisiaj dzień pokory i zrozumienia. Nawet podła koleżanka z pracy nie jest w stanie wybić cię z tego rytmu. Nie będziesz działała nerwowo. Tym sposobem zaskoczysz wszystkich i ludzie zaczną ci z szacunkiem schodzić z drogi. Postaraj się wytrzymać dłużej w takim stanie, a nie ominie cię awans. Szczególnie, jeżeli będzie to stan wprowadzany z premedytacją, a nie przypadkowy jak dzisiaj.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 15.11.2013

Masz ochotę uwolnić się od partnera. Nie na zawsze, na moment. Zamiast męskiego ramienia wybierzesz plotki z przyjaciółkami. Zrobicie sobie dzień dla siebie. Dzień do białego rana. Zdjęcia, wspomnienia, to naprawdę będzie mile spędzony czas. Maseczki, lampka wina, ale to już po dobrej, babskiej imprezie.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 15.11.2013

Mów szczerze wszystkim wokół co leży ci na sercu. Za dużo rzeczy skrywasz w sobie, a to może potem niepokojąco wybuchnąć. Lepiej upuszczać trochę powietrza, niż robić tornado. Tym bardziej, że teraz jeszcze jest szansa na analizę, naprawę, szczególnie w sprawach damsko-męskich.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 15.11.2013

Dobra zabawa, lampka wina. To wszystko powoduje, że świat wydaje się kolorowy. I mężczyźni przystojniejsi i bardziej rycerscy. Jeżeli masz jednak jakikolwiek cień wątpliwości, nie angażuj się z poważną relację. Bo potem rano możesz obudzić się nie tylko z kacem, ale również z kacem moralnym. Zabawa zabawą, ale dzisiaj dobrze jest zachować umiar. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Wróżenie ze stóp
    Czy wiesz, wygląd może dużo zdradzić o danej osobie? Już nasi przodkowie zwrócili uwagę na związek pomiędzy wyglądem zewnętrznym a charakterem i Losem człowieka. Dziś opowiemy ...
  • Horoskop na 4 grudnia 2013
    Środek pracującego tygodnia nie będzie oznaczał u ciebie zwolnienia tempa. Wręcz przeciwnie. Nastaw się na intensywną pracę i radykalne działania. Także mocne cięcia w wydatkac...
  • Horoskop na 1 stycznia 2014
    Dzień po…jeżeli tylko nie masz poważnych obowiązków, odpoczywaj po wczorajszej zabawie. Wieczorkiem drobne przygotowania do jutrzejszego dnia i tak szybko minie środa. To Nowy ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook