708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 14 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Dzisiaj może czekać cię wiele niespodzianek i miłosnych zmian. Postaraj się do wszystkich wydarzeń dostosować z uśmiechem na ustach, bo nie wszystko może iść zgodnie z twoją wolą. Ale przy odpowiednim podejściu powinieneś uniknąć strat. Mimo wszystko to może być naprawdę dobry dzień.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 14.11.2013

W głębi swojej Baraniej duszy pragniesz stabilnego związku. A tutaj co, ani ugryźć ani zamordować. Musisz postarać się po prostu porozmawiać. To będzie dobry dzień na to, żeby zasypać swoją drugą połowę odpowiednimi argumentami. I co dziwne, wiele z nich może trafić celu. Przygotuj kolację, żeby uśpić czujność przeciwnika.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 14.11.2013

Zaczniesz swojemu partnerowi dyktować warunki. Wreszcie okażesz się asertywnością i nie będziesz chował głowy w piasek, tylko nauczysz się mówić o tym, co cię boli. To dobrze, bo dzisiaj zobaczysz, czy pewne sprawy da się wspólnie rozwiązać czy trzeba będzie nastawić się na zmianę partnera. Każda z tych opcji będzie dla ciebie korzystna.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 14.11.2013

Masz już dość pustych spotkań i nieciekawych randek. Zdecyduj się jednak dzisiaj na wyjście z nieznajomym. Co prawda takie umówione przez kogoś spotkania doprowadzają cie do szału, ale to może okazać się nadzwyczaj korzystne. Warto będzie poznać kogoś, może nawet nie na romans, ale na zupełnie ciekawą znajomość.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 14.11.2013

Skorzystaj z aury planet i poświęć więcej czasu swojemu partnerowi. Nie bardzo uda ci się skupić na jego problemach zawodowych, którymi będzie cię zasypywał, ale przysłuchuj się jego opowieści i wyraźnie kiwaj głową w odpowiednich miejscach. To powinno podnieść twoje akcje w jego oczach. Potem będzie już nieco milszy, wspólny czas.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 14.11.2013

Nie podejmuj pochopnych decyzji i nie obiecuj nikomu zbyt wiele. Możesz potem się z takich obietnic nie wywiązać i będzie ci bardzo głupio. Szczególnie, jeżeli dotyczą one bliskiej osoby. Lepiej sprawdź najpierw w kalendarzu ile możesz poświęcić czasu, żeby potem niepotrzebnie nie odwoływać żadnych spotkań.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 14.11.2013

Atmosfera między wami była dość napięta. Dzisiaj puszczą ostatnie blokady i zakończysz dzień karczemną awanturą. Ale za to jak przyjemnie będzie się godzić? Czułe słówka i pieszczoty po wyjaśnieniu całej sytuacji będą smakowały dwa razy lepiej. Przyszykuj się też na ważne wyznanie. Nie zrób głupiej miny z zaskoczenia.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 14.11.2013

Nie będziesz dzisiaj miła i sympatyczna. W wielu sprawach postawisz na swoim. Wstaniesz z przekonaniem, że zasługujesz na troskę, uwagę i poświęcony czas i dzisiaj będziesz tego wymagała od ludzi. Szczególnie, od tych bliskich twemu sercu. Dobrze, niech się nauczą, że nie jesteś tylko od sprzątania i pomagania, ale od miłości i uwagi również.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 14.11.2013

Możesz dzisiaj poczuć, że odkrywają się przed tobą nowe możliwości. Postaraj się zrobić coś tylko dla siebie i nie zwracać uwagi na skrzywione miny ludzi, którzy już się przyzwyczaili, że wiecznie coś dla nich robisz. Korona z głowy nikomu nie spadnie, gdy ty trochę wycofasz się z pomocy, czy to w życiu zawodowym czy prywatnym.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 14.11.2013

Pozbędziesz się dzisiaj wielu wątpliwości co do szczerości uczuć swojego partnera. Przekona cię do siebie nie tylko słowami ale czynami. Będziesz wiedziała, że w każdej trudnej sytuacji możesz na niego liczyć. Na pomoc i radę. Wieczorem spodziewaj się miłej niespodzianki, nawet jeżeli nie jesteś w stałym związku.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 14.11.2013

Masz ochotę rozszarpać wszystkich dookoła. Nie kieruj się jednak zazdrością, bo nie zyskasz tym sposobem niczego dobrego, a możesz tylko popsuć relację między wami. Jeżeli nie jesteś pewna uczuć partnera, postaraj się raczej obserwować, niż od razu skakać do oczu. Uzyskasz tym sposobem więcej informacji a część spraw okaże się kłamstwami bez pokrycia.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 14.11.2013

Nie bardzo miałeś do tej pory ochotę na działanie, ale teraz możesz zrealizować swoje sekretne plany. Postaraj się wyjść do ludzi i świata z uśmiechem. To spowoduje, że wiele rzeczy uda się jakby poza twoją ingerencją. Jeżeli jesteś osobą samotną, nie przejmuj się, bo to dzisiaj możesz przypadkiem spotkać kogoś niedaleko od domu.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 14.11.2013

W swoim partnerstwie musisz działać bezkompromisowo. Tylko w ten sposób relacje między wami mogą dojść do jakiejś normy. Partner niekoniecznie jest wróżką i nie musi zgadywać twoich oczekiwań. Jeżeli czegoś nie powiesz, nie zostanie to po prostu wzięte pod uwagę. Wspomóż się po cichu sporządzoną listą. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 6 listopada 2013
    Gwiazdy będą cię wspierać we wszelkich twoich poczynaniach. Dzisiaj porzucisz leniwą postawę i weźmiesz się za wszystkie zaległości. Twoje chęci do pracy będą widoczne i doceni...
  • Czy można odzyskać miłość?
    W tym artykule powiemy, kiedy jest możliwość odzyskania ukochanego. A także o tym, że Los będzie Ci w tym sprzyjał. Bo doskonale wiemy, że prawdziwa miłość zasługuje na drugą s...
  • Horoskop na 2 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień raczej cię nie zaskoczy swoją energetyką. W jakim humorze wstaniesz, tak będzie kontynuowany, więc prawda jest taka, że najlepiej będzie, gdyby można było wsta...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook