708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 13 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Zrób dziś co do ciebie należy i postaraj się tak ułożyć czas, żeby można było spotkać się w miłym gronie. Nawet jeżeli niczego nie planujesz, może okazać się, ze ktoś już o tobie pomyślał. Wypada pojawić się na jakiejś imprezie i rozkoszować wolnością.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 13.11.2013

Masz wrażenie, że wszystko cię goni. Chciałbyś na tyle szybko wykonać swoje obowiązki, żeby potem mieć więcej czasu dla siebie. To jest do zrobienia. Szczególnie, jeżeli w sprawach domowych podzielisz się z domownikami gotowaniem, krojeniem, sprzątaniem. Potem będziecie mogli zająć się również wspólnie, znacznie przyjemniejszymi sprawami.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 13.11.2013

Nie działaj pochopnie, bo możesz przeoczyć jakieś ważne sprawy. Postaraj się dochodzić do sedna wolno ale systematycznie. Planowanie zostaw na inny czas, bo jeżeli teraz podejmiesz coś nowego, całkiem się zagmatwasz. W uczuciach względny spokój. Osobom samotnym szykuje się miłe wyjście w gronie znajomych.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 13.11.2013

Twoje samopoczucie może ulec pogorszeniu. Uważaj na stosunki z otoczeniem. Twoja nerwowość może sprawić, że nawet najbliżsi będą omijać cię szerokim łukiem. Najlepiej przemilcz pewne sprawy i nie wtrącaj się w rozmowy innych. Również uważaj, żeby partner nie ucierpiał na twoim nieciekawym humorze. Trudniejsze rozmowy zostaw na inny czas.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 13.11.2013

Dzisiaj możesz wykorzystać swoją wiedzę. Dostaniesz zadanie, z którym nie każdy sobie poradzi. Ty wykażesz się sprytem i umiejętnościami. W domu będzie raczej spokojnie. Nie licz na jakieś rozrywki, które może zaproponować twój partner. Raczej postaraj się sama coś wymyślIć a rękawica zostanie chętnie podjęta.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 13.11.2013

Dzisiaj sprawy zawodowe i finansowe mogą znaleźć się u ciebie na pierwszym miejscu. Nie będziesz miał ochoty na trudne rozmowy, na wyjścia, nawet na to, żeby spotkać się ze swoim partnerem. Po prostu możesz się przemęczyć. Możesz w tych sferach niewiele zdziałać, więc postanowisz się skupić na tym, co zaczyna iść po twojej myśli.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 13.11.2013

Zwiększ swoją inicjatywę w każdej kwestii. Jesteś w stanie przeforsować swoje pomysły nawet wtedy jeżeli wcześniej twój szef podchodził do wszystkiego sceptycznie. Postaraj się dzisiaj zająć trudnymi rozmowami i wszystkim tym, co wymaga w działaniu drugiej osoby. Także w sprawach emocjonalnych będziesz bardzo przekonujący.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 13.11.2013

Całkiem nowa znajomość może przerodzić się w poważny związek. Nie jesteś w stanie zagwarantować, ze zakochasz się bez pamięci, ale serce w jego obecności zaczyna ci szybciej bić. Nie myślisz logicznie i dobrze. Tym bardziej, że to zakochanie doda ci skrzydeł na tyle, że nie poczujesz, jak wykonasz wszystkie swoje obowiązki.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 13.11.2013

Postaraj się działać skutecznie. To, że ktoś będzie dużo o sobie mówił, jaki jest genialny, czego nie potrafi, jeszcze nic nie oznacza. Ty nie mów tylko rób. To przyniesie ci uznanie i w oczach własnych i w oczach współpracowników. Wieczorem czeka cię niespodzianka. Może zadzwonić ktoś, na kogo telefon już przestałeś czekać.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 13.11.2013

Dzisiaj nie będziesz miał powodów, by narzekać na brak obowiązków. Energii ci jednak nie zabraknie u uporasz się ze wszystkim w bardzo szybkim tempie. Postaraj się zarazić swojego partnera aktywnym spędzaniem czasu. Może szykować się ciekawe wyjście na tańce do białego rana, w miejsce, gdzie jeszcze nigdy nie byliście.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 13.11.2013

Musisz uważać na swoje wydatki. Niestety pieniędzy wystarczy ci tylko na drobne przyjemności. Postaraj się działać rozsądnie, tym bardziej, że szykuje się wieczorne wyjście z którego nie będziesz chciał zrezygnować. Czyli nie szalej. Szykuje się dobra zabawa, gdzie można będzie miło spędzić czas w gronie fajnych znajomych.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 13.11.2013

Możesz mieć drobne kłopoty ze swoim zdrowiem. Dzisiejszy dzień nie będzie sprzyjał wysiłkom. Postaraj się jak najwięcej zrzucić na innych. Nie ma w tym żadnej przesady. W domu czeka cię odpoczynek. Niemniej uważaj, żeby znajomi nie wyciągnęli cię na miasto. Tutaj też możesz mieć kłopoty zdrowotne, ale z zupełnie innych powodów.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 13.11.2013

Dzień nie przyniesie ze sobą żadnych przykrych zdarzeń. Mimo tego atmosfera w domu nie szykuje się najlepsza. Postaraj się sam nie wywoływać konfliktów, bo będzie ich i tak wystarczająco. Unikaj niepotrzebnych starć z najbliższymi. Możesz się wyładować na obcych, bo przynajmniej sobie na to zasłużą. Wyjście ze znajomą na zakupy rozładuje niemiłą atmosferę. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 29 sierpnia 2013
    Dziś kosmos obdarzy nas poczuciem stabilizacji, dzięki wiedzy, którą posiedliśmy i pracy, którą włożyliśmy w nasz rozwój. Pojawią się szanse zawodowe. Merkury w aspekcie z Uran...
  • Horoskop tygodniowy od 9 do 15 grudnia 2013
    Zbliżający się tydzień nastroi nas melancholijnie - chętnie będziemy wracali do wspomnień sprzed lat, wspominali dawnych przyjaciół. Sprawi to, że zapragniemy nawiązać kontakt z ...
  • Czy to ten właściwy?
    Każdy z nas ma taki czas, który doskonale się nadaje na wybudowanie harmonijnych relacji. Jak się zachować, by szczęście nie przeszło nam przed nosem? Co trzeba wiedzieć, aby...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook