708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 12 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Masz dzisiaj możliwość zrobienia wszystkich zaległości, które mogły uzbierać się od początku tygodnia. Tak się uda, tak się to potoczy, że będzie się działo małym wysiłkiem a dużą mocą. W miłości może nastąpić niewielkie ochłodzenie relacji. Nie walcz w wiatrakami tylko ważniejsze rozmowy i działania przełóż na jutro.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 12.11.2013

Postaraj się nie ingerować w nieswoje sprawy. Jesteś na cenzurowanym i będą ci patrzeć na ręce, zajmij się więc tym, co potrafisz ogarnąć. Jeżeli masz ochotę na wieczorny odpoczynek, wyłącz telefony, przygaś światło i nie wpuszczaj nikogo. A ludzie nie wiedzieć czemu będą się dobijali w twoje drzwi. Każdy z jakąś oczywiście ważną potrzebą.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 12.11.2013

Postaraj się nie spaprać ważnej rzeczy, która zostanie ci dzisiaj zlecona. Możesz być nieco rozkojarzony, ale jesteś w stanie skupić się na tyle, żeby przebrnąć przez trudny początek. Potem już wszystko pójdzie gładko. Sprawy uczuciowe będą w równowadze. Samotne osoby nie bardzo mają szansę na poznanie kogoś wartościowego.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 12.11.2013

Biegasz, załatwiasz, działasz. To dobry dzień do tego, żeby zająć się wszystkim na raz. Masz dwie prawe ręce i chyba jeszcze dwie dodatkowe. Czego się nie dotkniesz będzie zamieniało się w złoto. Wykorzystaj tę dobrą passę. Również w miłości może nastąpić zwrot. Osoby samotne podczas tego całego zabiegania mogą spotkać życzliwą duszę. Warto było wyjść z domu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 12.11.2013

Jeżeli tylko się postarasz, jesteś w stanie zrobić wszystko. Nie tylko zgodnie z własnymi zasadami ale także z oczekiwaniami innych osób. Robota będzie paliła ci się w rękach. Postaraj się działać na miarę chęci i możliwości. W domu ucieszy cię chwila spokoju, moment tylko dla siebie. Możesz spokojnie przygotować się na wieczorne wyjście.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 12.11.2013

W działaniu niewielu będzie w stanie ci dorównać. Postaraj się ogarnąć wszystkie swoje pomysły. Będzie tego trochę. Możesz zaimponować współpracownikom rozwiązując problem, z którym inni barowali się długie godziny. Jeżeli jesteś w partnerstwie, które sprawia problemy, dzisiaj będzie dobry dzień na rozmowę.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 12.11.2013

Dzisiejszy dzień nie będzie należał do najłatwiejszych. Postaraj się unikać trudnych rozmów, bo niewiele może wyniknąć z twoich zamierzeń. Słowa zostaną źle odczytane i raczej możesz spowodować konflikt niż wyjaśnienie sytuacji. Dotyczy to zarówno okoliczności zawodowych jak i emocjonalnych. Lepiej po prostu uśmiechaj się i spokojnie działaj.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 12.11.2013

Uważaj, żeby nie nadepnąć komuś na odcisk. Szczególnie, jeżeli będzie to jakaś starsza od ciebie stażem koleżanka. Takie konflikty mogą skończyć się dla ciebie źle. Lepiej machnąć ręką i przeczekać niektóre sprawy niż się mocno w nie angażować. Postaraj się działać na swoim poletku nie wychylając poza nie nosa.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 12.11.2013

Możesz stać się obiektem plotek. Postaraj się tego uniknąć, nie wygłaszając radykalnych opinii. Jeszcze przyjdzie na to czas, a dzisiaj nie jesteś w stanie trafić na przyklaskująca publikę. Natomiast w sprawach domowych wszystko może potoczyć się inaczej. Tutaj wszyscy wykażą się zrozumieniem dl twoich emocji.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 12.11.2013

Dzień pod znakiem szybkości i działania. Możesz mieć wrażenie, że wszystko w jednym momencie spadło na twoją głowę. Postaraj się działać rzeczowo i w kolejności. Inaczej zagubisz się już na początku i potem trudno będzie wszystko ogarnąć. Jeżeli czekasz na jakąś ważną wiadomość, możesz dzisiaj ją dostać.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 12.11.2013

Nie masz ochoty na działanie i ogarnęło cię słodkie lenistwo. Ale rzeczywistość będzie skrzeczała i niestety trzeba będzie wziąć się do roboty. Nie marnuj czasu na planowanie tylko działaj. Skrzydeł doda ci pomocna dłoń wyciągnięta z zupełnie niespodziewanego kierunku. Postaraj się nie zaprzepaścić szansy na podzielenie się obowiązkami.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 12.11.2013

Mogą wrócić do ciebie stare rzeczy. Taki trochę nostalgiczny dzień, który będzie przyciągał i osoby z przeszłości i wydarzenia. Powyciągasz stare albumy, pomyślisz, co zrobiłeś w życiu dobrze a co źle. Nastąpi oczyszczenie na poziomie emocji. Bardzo to się przyda, bo przed tobą start w nowe relacje. Warto będzie podjąć takie wyzwanie.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 12.11.2013

Dla Rybek ten dzień nie szykuje wielu niespodzianek. Przebiegnie raczej w spokojnej i stonowanej atmosferze. Z obowiązkami sobie poradzisz, a w sprawach miłosnych wykażesz się zrozumieniem. Nawet wtedy, gdy twój partner zrobi coś, co może cię nieco zirytować. Poważne rozmowy przełożysz na inny czas, teraz podejdziesz do sytuacji bardzo spokojnie. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 21 lipca 2013
    Doskonały dzień na nieformalne spotkania z kolegami z pracy, kierownictwem i partnerami. Duże szanse na porządny krok do przodu na drodze rozwoju kariery, sytuacji społecznej c...
  • Horoskop na 9 sierpnia 2013
    Powodzeniem może się zakończyć zbieranie informacji, korespondencja osobista lub biznesowa, załatwianie dokumentów, opracowanie rejestrów I raportów. Dobrze dziś rozpoczynać no...
  • Horoskop na 6 listopada 2013
    Gwiazdy będą cię wspierać we wszelkich twoich poczynaniach. Dzisiaj porzucisz leniwą postawę i weźmiesz się za wszystkie zaległości. Twoje chęci do pracy będą widoczne i doceni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook