708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 11 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Nie opieraj się wszelkim wyjściom albo niespodziewanym podróżom. Pewnie, ze człowiek czasem ma ochotę po prostu posiedzieć w domu, ale taka okazja może nie nadarzyć się bardzo szybko. W dobrym gronie poczujesz się bezpiecznie. Możesz też wspólnie wpaść na genialne pomysły. Dzisiejszy dzień sprzyja tym, co się ruszają a nie siedzą w miejscu.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 11.11.2013

Nadszedł dla ciebie dzień ważnych decyzji. Trzeba będzie uporać się ze starymi sprawami i wejść w nowe. Niestety dotyczy to szczególnie relacji międzyludzkich. Znajomości, które ni są dla ciebie korzystne, a wręcz są meczące, powinieneś odstawić do lamusa. Nie warto odgrzewać zupy, która już się nieco psuje.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 11.11.2013

Uważaj na otaczające cię osoby. Ktoś, kto do tej pory wydawał ci się być twoim ideałem, na kogo liczyłeś, może zawieść twoje zaufanie. Okaże się niedojrzałym chłopczykiem, który nie potrafi stanąć na wysokości zadania, który nie potrafi podjąć żadnej decyzji. Poczujesz się jak zbity pies, ale dobrze będziesz wiedział, że kolejna szansa po prostu nie ma sensu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 11.11.2013

Przygotuj się dzisiaj na zmiany i nie obawiaj żadnych odważnych decyzji. Nawet jeżeli miałbyś powiedzieć szefowi że odchodzisz, zrób to. Jeżeli cię nie zatrzyma, to jego strata. I tak miałeś już dość tego miejsca, w którym pracujesz za troje, a zupełnie nie możesz się rozwijać. Dzień, gdzie będziesz działał radykalnie może nieść ze sobą duże zmiany.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 11.11.2013

Jesteś osobą, która niezmiennie troszczy się o swoje otoczenie. Czy to rodzina, czy bliscy, czy dalecy znajomi, wszyscy są w twoim sercu. Postaraj się mocno nie angażować w nieswoje sprawy. Możesz po prostu oberwać po nosie. Nie przeżywaj też wszystkiego na poważnie, czasem ludzie więcej mówią, niż im się złego dzieje, więc nie do końca trzeba ich żałować.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 11.11.2013

Dzisiaj kochany Lwie będziesz rozkwitał. To, że generalnie dbasz o wygląd to jedna sprawa, ale dzisiaj fryzjer, kosmetyczka, zakupy… wszystko dla poprawienia sobie urody, zdrowia i samopoczucia. Bardzo dobrze. Czasem trzeba się skupić tylko na sobie. Tym bardziej, że w żaden sposób nie zaniedbasz swoich obowiązków.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 11.11.2013

Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał omawianiu nowych pomysłów i planów. Możesz potem zacząć współdziałać z kimś bardzo chętnym do współpracy. W miłości również ocieplenie uczuć. Dzięki komuś, komu naprawdę się podobasz, poczujesz się piękna i doceniona. Czy wyniknie z tego romantyczna randka będzie zależało tylko od ciebie.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 11.11.2013

Postaraj się uważać na ludzi, szczególnie tych, którzy ci po prostu zazdroszczą. Mogą robić w twoim kierunku niewybredne uwagi, które cię zasmuca i pozbawią pewności siebie. A tak naprawdę będzie to bardzo nieszczere i podłe, po prostu zazdrosne zachowanie. Postaraj się nie brać wszystkiego do siebie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 11.11.2013

Niestety pewne wybory nie okazują się łatwe. Od dłuższego czasu jesteś w relacji, która nie niesie ze sobą niczego dobrego. Jesteś tą trzecią, nawet spokojnie na kolację nie możesz wyjść ze swoim ukochanym. Będziesz musiała dokonać wyboru między tym co czuje twoje serce a co podpowiada rozsądek. Zrób to co uważasz za słuszne, nie kieruj się emocjami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 11.11.2013

Nie jesteś w tym wszystkim sama. Postaraj się porozmawiać z kimś, kto może spojrzeć na całą sytuację z boku i po prostu dobrze doradzić. Musi być to ktoś życzliwy i szczery. Inaczej wszystko wygląda z obcej perspektywy. Rozwiązanie całej sprawy może okazać się zupełnie łatwe, warto więc podzielić się swoim problemem.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 11.11.2013

Musisz skupić się na bliskich osobach. Ostatnio zaniedbałeś wszystko i wszystkich. Zająłeś się zdobywaniem…mogły to być sprawy zawodowe, sprawy hobby, w każdym razie w domu zupełnie nie uczestniczyłeś. Postaraj się zmienić inaczej może i osiągniesz satysfakcję, ale miłości i uczuć już raczej nie uda ci się naprawić.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 11.11.2013

Postaraj się dzisiaj nie odsuwać od siebie trudnych spraw. Niestety nie do końca uda się wszystko poukładać po twojej myśli, ale i tak pewnym rzeczom trzeba będzie stawić czoło. Odwlekając nic się nie zadzieje i samo nie wyjaśni. A dzisiaj masz siły za trzech, więc uda ci się stanąć na wysokości zadania najlepiej jak możesz.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 11.11.2013

Nie masz na nic ochoty. Będziesz pesymistycznie nastawiona do pracy. Nie jest to kwestia lenistwa, tylko raczej przeciążenia. Postaraj się wykonywać swoje obowiązki, nic ponadto. Nie zmieniaj też niczego na siłę. Możesz zająć się porządkami w papierach, to nie będzie wymagało uwagi, nie będzie też cię deprymowało. Działaj powolutku. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 24 listopada 2013
    Na początku dnia możemy nie czuć się rewelacyjnie. Dopadnie nas znudzenie, może będzie trzeba zaserwować sobie mocną kawę na rozruch. Potem już się rozkręcimy. Wyjścia, odwiedz...
  • Horoskop na 22 grudnia 2013
    Postaraj się dzisiaj sumiennie wykonywać swoje obowiązki. Nie będzie to dla ciebie czas relaksu pod żadnym względem, będzie działo się dużo, ale w naprawdę pozytywnym kierunku....
  • Lepsza sytuacja finansowa
    Niektórzy dziedziczą bajeczne spadki, inni posiadają magiczne zdolności przyciągać sukces, a jeszcze innym z łatwością przychodzi pomnażanie pieniędzy. Kiedy nadejdzie twój...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook