708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 10 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Będziesz dzisiaj podchodzić do ludzi i wydarzeń z koniecznym dystansem. Jeżeli koś będzie się wtrącał w twoje sprawy, nie pozwolisz mu na to. Będziesz otaczał się przyjaciółmi i dobrami materialnymi. Może uda się wiele zyskać na korzystnej wyprzedaży.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 10.11.2013

Możesz dzisiaj postawić na intelekt. Wzrośnie także twój urok osobisty. Możesz umiejętnie podkreślić swoje atuty. Czeka cię wiele spotkań i ważnych rozmów. Naucz się przyjmować komplementy i nie reaguj niepotrzebnym rumieńcem w momentach, kiedy ktoś zechce cię nimi obdarować.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 10.11.2013

To ostatni moment, by nadrobić zaległości z poprzedniego tygodnia. Niedziela jednak będzie wpływała na ciebie nieco leniwie. Jeżeli masz ochotę wprowadzać w życie nowe pomysłu, to raczej odpuść sobie takie działanie. Uda ci się zmobilizować, ale bez przesady. Jest to dzień odpoczynku i tak trzeba się za niego brać.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 10.11.2013

Nie będziesz musiał działać dzisiaj w pośpiechu. Wszystkie sprawy będą toczyły się dość spokojnie swoim torem. Tylko w miłości mogą nastąpić korzystne zmiany. Słowa, które padną między wami, mogą okazać się czynnikiem niezwykle istotnym. Nawet jeżeli nie spotkacie się osobiście to i tak będzie to bardzo mile, wspólnie spędzony czas.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 10.11.2013

Czyjeś do tej pory obojętne serce może zareagować na ciebie zupełnie inaczej. Postaraj się nie siedzieć w domu, bo czasem takie przypadkowe spotkanie da inną perspektywę na przyszłość. Nadchodzi dla ciebie pora miłości, warto więc znaleźć kandydata na partnera. Jeżeli nikt nie zrobi pierwszego kroku, to ty powinieneś wyciągnąć rękę.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 10.11.2013

Warunkiem powodzenia twoich planów jest dzisiaj umiar. Nic nie będzie działo się szybko, a czas będzie płynął leniwie. Ugotuj coś dobrego. Nie jesteś na bieżąco z przepisami a wiele potraw nie wymaga jakiś radykalnych przygotowań. Potem okaże się, że na zrobioną od niechcenia sałatkę będzie można zaprosić przyjaciółkę i spędzić miło razem czas.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 10.11.2013

Trochę wybijesz się z rytmu. Do tej pory działałeś bardzo szybko i intensywnie, teraz zaczęła się leniwa niedziela. Możesz nieco spróbować zmobilizować się do pracy, ale nie przesadź z dobrymi chęciami. Tym bardziej nie zaczynaj niczego nowego. Bez chwili odpoczynku nie będziesz miał zupełnie sił na nadchodzący tydzień.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 10.11.2013

Możesz dzisiaj trochę zadbać o siebie. Ruszaj się jak najwięcej, wyjdź na spacer, pobiegaj. Masz nieco dzisiaj osłabioną silną wolę. Zadbaj o regularny tryb życia. Licz kalorie i jeżeli masz coś ugotować, to gotuj zdrowo. Musisz też nauczyć się dobrze odpoczywać. I stanowczo nie mówimy tutaj o lenistwie tylko o aktywnym wypoczynku.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 10.11.2013

Postaraj się nie chować głowy w piasek. Jeżeli coś obiecałeś, wywiąż się z danego słowa. Nawet, jeżeli miało na gdyby ci być nieco nie po drodze. Szczególnie, jeżeli dotyczy to spraw uczuciowych. Wyjazd, randka, na początku zupełnie możesz nie mieć ochoty na wyjście z domu, a okaże się to bardzo udane przedsięwzięcie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 10.11.2013

Będziesz dzisiaj w dobrej kondycji. Nie zbiją cię z tropu żadne uwagi ani nie zdenerwują drobiazgi. To dobrze, bo twoja rodzina wreszcie zacznie się uśmiechać. Napięcie z całego tygodnia uleci jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Postaraj się spędzić więcej czasu z bliskimi, tym bardziej, że będą to miłe chwile i okazje do uroczych wspomnień.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 10.11.2013

Jeżeli jesteś w stałym związku, może dzisiaj zaświecić dla was słońce. Trudności z porozumieniem się miną i dojdziecie do ładu ze swoimi emocjami. Jedno jest pewne, uczucia macie w sercu wiele, tylko z ich okazywaniem są problemy. Warto będzie poświęcić chwilę na zrozumienie tej drugiej strony. Takie przełomy nie zdarzają się co dzień.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 10.11.2013

Postaraj się dzisiaj pić dużo niegazowanej wody. Masz dobry dzień na to, żeby oczyścić swój organizm z toksyn. Jest to o tyle ważne, o ile dobrze masz świadomość, ze od przyszłego tygodnia czeka cię wiele pracy. Nie wymiguj się też od spotkania na jakimś sportowym gruncie. Nie przemęczysz się a może zawrzesz nietuzinkowe znajomości.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 10.11.2013

Nie chowaj długo urazy. Nie ważne, czy dotyczy ona osoby dalszej, czy całkowicie bliskiej rodziny. Można czasem coś powiedzieć w zupełnie innych zamiarach, a wychodzi z tego cała awantura. Lepiej machnij na wszystko ręka i nie psuj sobie humoru. Tym bardziej, że znaleźć człowieka do niedzielnych spotkań, wcale nie jest tak łatwo. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy od 5 do 11 sierpnia 2013
    W środę rozpocznie się nowy miesiąc Księżycowy. Najlepiej wykorzystać ten czas na samorealizację, twórczy rozwój, budowaniu relacji z dziećmi, odpoczynek i rozrywkę. Można szykow...
  • Numerologia kobiet – trójka
    Trójki cenią sobie swobodę, harmonijnie łączą w sobie mądrość i impulsywność. Wymagania do partnera czasem mogą być wygórowane. Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsu...
  • Horoskop na 3 stycznia 2013
    To będzie dzień dość ciekawy i pełen szans do wykorzystania. Musisz tylko pamiętać, że niektóre jego części będą nieco wyboiste. Szczególnie do godzin południowych rób to, co d...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook