708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 9 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Postaraj się dzisiaj zająć sobą. Już dość patrzenia na to, czego oczekuje szef, czego oczekują od ciebie twoi bliscy. Raczej daleko w ten sposób nie ujedziesz. Warto po pierwsze trochę odpocząć a po drugie nadrobić zaległości wszędzie tam, gdzie nikt inny sobie nie poradzi, ty. Chociażby w dokładnym sprzątaniu.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 09.11.2013

Dzisiaj postaraj się być osobą rozważną. Śmiałe plany odłóż na następny dzień. Jeżeli dzisiaj zostaniesz przy tym, co udało się już osiągnąć, nie narobisz sobie nowych problemów. Pamiętaj, że ryzykowne działanie nie zawsze jest opłacalne. Szczególnie dzisiaj, kiedy nie każdemu chce się pracować, nie uda się zdziałać niczego nowego.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 09.11.2013

Może rozsadzać się energia. Szczególnie, jeżeli jesteś osobą samotną. Dzisiaj nie będą interesowały cię uczucia platoniczne. Przestaniesz wzdychać do kogoś, kto i tak nie jest dla ciebie osiągalny, a zaczniesz szukać miłości „namacalnej”. Jeżeli wyjdziesz z przyjaciółmi, możesz spotkać kogoś na krótki acz płomienny romans.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 09.11.2013

Dzisiaj musisz zadowolić się dość nudnymi spotkaniami. Amplituda miłosnej temperatury nie będzie zbyt wysoka. Nawet jeżeli szykujesz się na wyjątkowa randkę, może się ona okazać bardzo nudna. Cóż, nie przekreślaj tej znajomości tylko pamiętaj, że każdy może mieć gorszy dzień. Jeżeli jesteś w stałym związku nie szukaj u tej osoby dziury w całym.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 09.11.2013

Masz dzisiaj swoje pięć minut. Postaraj się to dobrze wykorzystać. Ludzie, którzy cię otaczają, będą chcieli ci pomagać, mogą nawet przejąć część twoich obowiązków. Zastanów się, dlaczego tak się dzieje. Może jesteś dla kogoś ważniejszy, niż ci się wydaje? Jeżeli nie odwzajemniasz tych uczuć, postaraj się chociaż pięknie podziękować.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 09.11.2013

Dzisiaj będzie ci potrzebna zmiana planów, całkowita zmiana kursu. Jesteś jednak znany z tego, że potrafisz dostosować się do każdej sytuacji, nie powinno więc być to bardzo kłopotliwe. Może to zagwarantować ci sukces. Dzisiaj działaj śmiało i nie cofaj się przed najtrudniejszymi decyzjami. Może jesteś nieco niecierpliwy, ale nie powinno ci to uprzykrzyć życia.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 09.11.2013

Potrafisz bardzo mądrze wykorzystać swoje atuty. I w życiu uczuciowym i w życiu zawodowym. Dzisiaj może sprzyjać ci szczęście, nie ociągaj się więc z takimi sprawami, które są trudne w realizacji. Na randkę nie będziesz musiała szykować się długo, a i tak zrobisz bardzo dobre wrażenie na swoim partnerze.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 09.11.2013

Przez cały tydzień tak byłaś, droga Wago, zaangażowana w pracę zawodową, ze nie zauważyłaś pierwszych oznak przemęczenia. Dzisiaj postaraj się zająć tylko sobą, bo może się to skończy tak, że dopadnie cię jakieś paskudne przeziębienie. Tak się zdarza przy osłabionym organizmie. Wieczór w miłym gronie nie powinien cię przemęczyć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 09.11.2013

Dzisiaj dzień bardzo korzystny. Czeka cię ciekawe spotkanie, z kimś, kto ma bardzo mocny charakter i można się wiele od niego nauczyć. Może się okazać, że przy luźnej rozmowie wpadniecie na bardzo postępowy pomysł. Mogą z tego być naprawdę dobre pieniądze. Nie wycofuj się tylko po prostu zaryzykuj.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 09.11.2013

Mimo, że dzisiaj jest wolny dzień, pracy ci nie zabraknie. Postaraj się wywiązać z obietnic, które złożyłeś bliskim osobom. Nawet jeżeli nie masz ochoty wstawać rano i zasuwać stu kilometrów do parku rozrywki, nie zawiedź swoich najbliższych. Zostaniesz doceniony i może okazać się, ze sam nieźle się zabawisz.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 09.11.2013

Twoje zaniedbania w sprawach zawodowych mogą wyjść na jaw. Jest to o tyle niekorzystne, o ile w czasie wolnym trzeba będzie od nowa robić coś, co już uważałeś za zakończone. Niestety, mus to mus. W domu docenią twoje starania i nie będziesz musiał już zajmować się swoimi sobotnimi obowiązkami.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 09.11.2013

Uporządkuj swoje sprawy. Pamiętaj także, żeby nie spóźniać się na spotkania. Możesz mieć dość zabiegany dzień, ale kultura wymaga, żeby szanować i swój czas i czas innych. Jeżeli masz ochotę na jakieś większe zakupy, to będzie dzisiaj na to bardzo dobry dzień. Nie pozwól tylko, żeby uwiódł cię ktoś, kto nie do końca do ciebie pasuje.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 09.11.2013

Za tobą tydzień wytężonej pracy. Zrobiłeś wszystko co było do zrobienia. Sprawy pozałatwiałeś wręcz na granicy swojej mocy. Teraz nadszedł czas na odpoczynek. Jeżeli ktoś zarzuci ci, że nie masz dla niego czasu, już wiesz co robisz. Po pracy zawsze jest czas dla tej drugiej osoby. Zróbcie razem coś szczególnego, ale tylko we dwoje. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook