708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 8 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Ostatni dzień pracujący będzie dość uciążliwy. Mogą zwalić się na głowę rzeczy, których nie do końca się spodziewałeś. Postaraj się nie rozpoczynać nowych przedsięwzięć, jeżeli nie jest to totalnie konieczne. Inaczej z wolnej soboty nici.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 08.11.2013

Będziesz dzisiaj w odpowiednich momentach trafiać na właściwych ludzi. Ktoś coś dla ciebie załatwi, ktoś inny ci pomoże. Nie przejmuj się, jeżeli sporo tego wszystkiego będzie, bo przy pomocy innych uda się wszystko poukładać. Jeżeli nawet sam nie wiesz, jak wziąć się do jakiejś sprawy, zostaniesz pokierowany do właściwych osób.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 08.11.2013

Możesz zostać postawiony przed trudnymi dylematami. I tak trzeba będzie podjąć jakąś decyzję, więc po prostu usiądź i zastanów się, które wyjście będzie dla ciebie korzystniejsze. W miłości może nie będzie tak radykalnie, ale jednak musisz uważać na słowa, żeby niepotrzebnie kogoś nie urazić. Postaraj się być ostrożniejszy.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 08.11.2013

Jesteś dzisiaj osobą niewidzialną i nierzucającą się w oczy. Nie masz ochoty na makijaż, odpowiedni strój. Na szczęście jest luźny piątek, więc nie trzeba przygotowywać się do pracy na wysoki połysk. Zajmiesz się po cichutku swoimi zajęciami i przesiedzisz przed komputerem cały boży dzień. Wszystko jednak będzie dopracowane i dopięte na ostatni guzik.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 08.11.2013

Dzisiaj nieco zaszalejesz. Uda ci się pogodzić wszelkie obowiązki z bardzo intensywnym życiem towarzyskim. Pewnie, że będzie to wymagało i uwagi i porządnej logistyki, ale da się to zrobić. Wieczorem zabawisz się w gronie znajomych. Twój partner nie będzie miał ochoty na wyjście, ale to nie popsuje ci humoru.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 08.11.2013

Trzeba będzie stanowczo podjąć się obowiązków i zmobilizować do ich wykonania wszelkie siły. Postaraj się też zorganizować czas w ten sposób, żeby nie było tam wolnych przestojów. Inaczej część pracy zostanie ci na jutro. Z partnerem wszystko układać się będzie po twojej myśli. Zacznij tylko doceniać jego starania.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 08.11.2013

Już byłaś w ogródku i już witałaś się z gąską. Myślałaś, droga Panno, że dzisiaj odpoczniesz? Nic bardziej mylnego. Pojawi się cała lista nowych problemów do rozwiązania. Trzeba będzie się tym wszystkim zająć. Nie trać jednak wiary w ludzi. Okaże się, że przy pomocy otoczenia poradzicie sobie bardzo szybko wspólnymi siłami.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 08.11.2013

Dzisiaj stosunki z niektórymi ludźmi mogą być bardziej napięte. Unikaj kontaktów z otoczeniem i raczej wykaż się w razie czego odrobiną cierpliwości, zamiast udowadniać swoje racje. Może to się źle dla ciebie skończyć. Mowa jest srebrem a milczenie złotem, to powinna być dzisiaj twoja dewiza. Lepiej czasem trzymać język za zębami.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 08.11.2013

Świat należy do odważnych. Jeżeli do tej pory wahałeś się przed jakąś poważną decyzją, dzisiaj może ona zostać podjęta. A to już pierwszy krok do zmian. Nawet, jeżeli tyczy ona spraw miłosnych, trzeba będzie wreszcie zrobić to, co jest najlepsze dla ciebie, a niekoniecznie tylko patrzeć na to, co ludzie powiedzą.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 08.11.2013

Dzień będzie bardziej leniwy niż zwykle. W ogóle nie zareagujesz na obowiązki, które mogą się przy tobie pojawić. Będziesz traktował ludzi jak intruzów, którzy zakłócają twój spokój. Postaraj się za mocno nie marudzić, żeby nie narobić sobie nieprzyjaciół. To, że niechętnie wykonujesz swoje obowiązki nie oznacza, że musisz narażać się na ostracyzm otoczenia.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 08.11.2013

Nastąpi dzisiaj u ciebie prawdziwe spiętrzenie nowych pomysłów. Nie wszystkie uda się od razu zrealizować. Postaraj się wybrać to, co jest naprawdę dla ciebie najistotniejsze. Musisz zachować jeszcze nieco czasu dla swoich najbliższych, nie zakop się więc w pracy totalnie. Wieczorem czeka cię niespodziewane wyjście z ukochanym.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 08.11.2013

Czeka cię więcej obowiązków. Ale to jeszcze nic. Czas będzie zacząć myśleć poważniej o przyszłości. Masz już dość wkładania energii w firmę, która zupełnie nie docenia twoich starań. Dzisiejszy dzień będzie bardzo dobry na szukanie nowej pracy. Owszem, radykalne zmiany nadejdą w dalszej przyszłości ale dobrze napisane CV może w tym pomóc.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 08.11.2013

Powinnaś Rybko, narzucić sobie jakiś reżim. Ostatni praca zupełnie ci się nie klei, życie uczuciowe jakoś wygasło i wszystko idzie nie tak, jak można oczekiwać. Jeżeli nie weźmiesz się w garść, za chwilę okaże się, ze już nie ma czego ratować. Postaraj się pomyśleć nad rozwiązaniem sytuacji ale zacznij też działać. Na początek romantyczna kolacja w zupełności wystarczy. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • W świecie marzeń sennych
      Dlaczego śnimy?  Dlaczego sen to nie tylko fakt fizjologiczny, pomagający w regeneracji organizmu, ale również malutkie życie z własnymi wątkami i przeżyciami? Czy...
  • Jak portale społecznościowe wpływają na nasze życie?
    Rozwój Internetu, portale społecznościowe, na których pojawiamy się coraz częściej niewątpliwie wpłyną na całą ludzkość. Przez relacje online tworzymy sobie nowy wizerunek, któ...
  • Horoskop tygodniowy od 16 do 22 grudnia 2013
    Zbliżający się tydzień sprawi, że nabierzemy chęci do życia, mimo mrozów za oknem. W najbliższym czasie powinniśmy otworzyć się na naszych najbliższych i jeśli potrzebujemy pomoc...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook