708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Jak unikać zazdrośników i pozbyć się wrogów?

Zawiść innych osób zakłóca pole energetyczne i stwarza problemy w świecie zmaterializowanym. Dziś zdradzimy jak uniknąć takich sytuacji.

Zazwyczaj zawiść i negatywny stosunek do danej osoby jest wywołana przez cechy charakteru tej osoby. Duma i ambicje zazwyczaj przyciągają uwagę i nienawiść osób złowrogo nastawionych. Jeżeli otoczenie jest nastawione do Ciebie wrogo, Twoja osłona energetyczna zostaje zdeformowana, co z kolei może doprowadzić do stanów chorobowych i strat finansowych.

Negatywna informacja i myśli odsysają energię i burzą pole sukcesu. Kiedy kilka osób ma do Ciebie wrogie nastawienie, Twoja energia słabnie i nieprzyjemne sytuacje zostają przyciągane niczym magnesem.

Jak się bronić?

Wiele religii wykorzystuje praktykę wybaczania, żal w ogóle jest postrzegany jako grzech. Jednak ludzka świadomość nie tak łatwo odpuszcza swoim wrogom, ciężko traktować z miłością tych, którzy nas w jakikolwiek sposób skrzywdzili.  Z drugiej jednak strony, żal i poczucie krzywdy prowokuje wrogo nastawionych ludzi jeszcze bardziej.

Co można zrobić? Nauczyć się kontrolować emocje i nie dopuścić do smutku i przygnębienia. W przeciwnym razie nasze pole energetyczne będzie poza ochroną. Wampiry energetyczni zazwyczaj prowokują konflikt i wywołać agresję lub rozdrażnienie, by pozyskać energie życiową. Jeśli jednak uda Ci się w takiej sytuacji zachować spokój, Twoja energia zachowa harmonijną strukturę.

Gdy napastnik jest tuż obok

Można korzystać z techniki odpychania negatywnej energii podczas bezpośredniego kontaktu z wrogą osobą. W tym momencie warto sobie powtarzać krótki tekścik: „Zabieraj swoje zło, oddawaj moja siłę i sukces”. Nie odwracaj się do wroga tyłem, w ten sposób bowiem nieprzyjemne sytuacje będą do Ciebie lgnąć.  Mechanizm takiego zachowania polega na tym, że kiedy odchodzisz od wroga, ten wysyła w ślad za Tobą negatywne emocje, które przywierają do Ciebie i uruchamiają swój trybik.

Poranna ochrona

Aby w pełni wyzwolić się od negatywnego wpływu wrogów, należy codziennie przez 40 dni pracować nad odpornością swojego pola energetycznego. Przed wstaniem z łóżka, twórz sobie kokon ochronny. Weź 12 głębokich wdechów, po każdym równomiernie wypuszczaj z siebie powietrze. Poczuj wszystkie części swojego ciała: zaczynając od koniuszków palców stóp, aż po czubek głowy. Wyobraź sobie, jak w okolicy brzucha, formuje się ciepła czerwiona kula, która zaczyna kręcić się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, stając się coraz cieplejsza i nabierając coraz intensywniejszego odcienia czerwieni, zamieniając się w kłębek czerwonych nici. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara zawijasz się nicią od stóp do głów. Teraz zrób 7 wdechów i wydechów, wyobrażając sobie jak energia wypełnia Twój kręgosłup ciepłem. Na wydechu postaraj się poczuć chłód i lekkość.

A teraz czas na ponowne zawijanie się nicią, ale tym razem w odwrotnym kierunku, zaczynając od głowy, schodząc do koniuszków palców u stóp. Połóż prawą rękę na pępek, a lewa na czoło. Postaraj się poczuć spokój, obserwując ruch potoków energetycznych w organizmie. Teraz czas na 12 równomiernych oddechów.

Wieczorne oczyszczanie

Warto na zakończenie każdego dnia wykonać rytuał oczyszczania. Potrzebna będzie do tego woda, którą wcześniej musisz naładować energią. W tym celu weź szklankę z wodą, najlepiej źródlaną. Postaw szklankę między dłońmi i w myślach wyobraź sobie, jak ta woda wypełnia się światłem i życiową siłą. Teraz wypij wodę małymi łykami, wyobrażając sobie jak woda, trafiając do organizmu przenika do każdej komórki ciała i rozpuszcza zgromadzoną negatywną anergię. Ten rytuał pomoże Ci pozbyć się złych wpływów z otoczenia.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook