708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 listopada 2013

Tygodniowy horoskop
W najbliższym czasie wszyscy będziemy przepełnieni optymizmem, co przyczyni się do poprawy naszego stanu emocjonalnego i psychicznego. Nasze pozytywne nastawienie sprawi, że dużo chętniej będziemy podejmować wyzwania, ale i zyskamy w oczach przełożonych. Bądźmy otwarci na nowości, nawiązywanie nowych znajomości i nie obawiajmy się, ponieważ teraz los nam sprzyja i jesteśmy w stanie bardzo dużo osiągnąć. Jest to świetny czas na wyjazd, odpoczynek, ale również nadrabianie zaległości.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

W życiu Barana będą następowały teraz istotne zmiany, przede wszystkim jego nastawienie sprawi, że przełożony zechce powierzyć mu do wykonania zadanie, które zweryfikuje jego umiejętności. To z kolei sprawi, że Baran jeśli zaciśnie zęby i wywiąże się z powierzonych zadań, będzie miał szansę na awans bądź stanowisko zgodne z jego oczekiwaniami. Istotnym jest, aby w najbliższym czasie Baran unikał nieporozumień w pracy, ponieważ może to wpłynąć na decyzję szefa odnośnie jego osoby. W ciągu najbliższego tygodnia Baran może odczuwać zmęczenie, polecane mu są naturalne «pobudzacze» jak na przykład kawa z dodatkiem guarany, której jednak nie powinien nadużywać.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Byka będą teraz bardzo kreatywne i spragnione nowości, dzięki temu uda im się nawiązać owocną współpracę z firmą, o której wcześniej tylko marzyły. Ich solidność oraz ciężka praca w końcu przyniesie efekty i Byki będą mogły zacząć się realizować zawodowo – bardzo możliwe, że znajdą również czas na hobby, które odmieni ich życie. Byki powinny jednak pamiętać, aby nie odcinać się od znajomych i poświęcać im wystarczająco dużo czasu – te znajomości, które Byk nawiązał i które teraz trwają mają szansę przetrwać naprawdę długo, dlatego ważnym jest, aby je pielęgnować. Wielokrotnie okaże się, że ktoś z Twojego otoczenia Byku wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Dla Bliźniąt zapowiada się czas wytężonej pracy, trudno im teraz będzie znaleźć chwilę na wypoczynek, jednak dobrze byłoby, by chociaż w środę mogły przysiąść na chwilę i zrelaksować się przy dobrym filmie lub książce. Bliźnięta powinny teraz unikać chłodu, ponieważ może on mieć negatywny wpływ na ich organizm, przed wyjściem na zewnątrz powinny otulić się ciepłym płaszczem. Warto również aby zainwestowały w suplementy diety bogate w witaminy, które ułatwią im przystosowanie się do okresu jesienno-zimowego i pozwolą go im przetrwać bez większej ilości chorób. Bliźnięta powinny również zadbać o stosowaną dawkę ruchu.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Raka będą teraz miały sto pomysłów na minute. Teraz będzie dla nich szansa aby w końcu zająć się swoją karierą zawodową – jeśli do tej pory tylko zastanawiały się nad tym, co chciałyby robić, teraz jest najlepszy czas, aby zacząć realizować marzenia. Nie ważne, czy chodzi o tworzenie biżuterii czy o własną małą firmę, ważne, aby w tym co robią odnalazły szczęście. Znajdą się ludzie, które poprą Raka w jego działaniach, a co najważniejsze – pomogą mu na starcie. Dlatego Rak nie powinien się obawiać, że jego plan nie wypali. Niech przemyśli dokładnie wszystkie aspekty swoich planów i śmiało zacznie je realizować.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Zodiakalne Lwy w końcu będą pewne tego, czego chcą. Skupią się teraz głównie na więziach, które osłabły przez ich zapracowanie i postarają się je odświeżyć. Szczególnie będzie dotyczyło to jego najbliższego otoczenia, przyjaciół oraz członków rodziny, z którymi kontakt ostatnio osłabł. Lew powinien zaproponować spotkanie rodzinne lub odwiedzić rodzinę, ale przede wszystkim skupić się na przyjaciołach, których ostatnio zaniedbał. Czas się zrehabilitować w ich oczach, zarządzić wspólne wyjście i zabawę do białego rana. Lew powinien jednak pamiętać, by w tym tygodniu unikać napojów wyskokowych, które mogą wpłynąć negatywnie na jego samopoczucie.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny zapowiada się intensywny tydzień – przede wszystkim będą porządkowały swoje szafy i przygotowywały się do zimy, nie poprzestaną jednak na tym i podsumują sobie swoje dotychczasowe osiągnięcia w pracy zawodowej. Jeśli okaże się, że nie są zadowolone, bardzo możliwe, że zaczną rozglądać się za pracą, która przyniesie im satysfakcję oraz oczekiwane pieniądze. Dla Panny w tym tygodniu najważniejszy będzie komfort, dlatego też bardzo możliwe, że poświęci się upiększaniu swojego mieszkania. Powinna pamiętać jednak, aby ostrożnie szafować pieniędzmi, ponieważ może się okazać, że wyda więcej, niż planowała.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

W głowie zodiakalnej Wagi pojawi się teraz plan – postanowi ona, że znajdzie w końcu czas na chwilę wypoczynku. Będzie chciała nadrobić wszystkie książkowe zaległości i po prostu wypocząć choć jeden dzień. Może okazać się to trudne, nie jest jednak nie do spełnienia. Waga powinna w tym tygodniu być systematyczna i nie odkładać niczego na później, wtedy z pewnością uda jej się osiągnąć zamierzone cele. Powinna również zadbać w tym tygodniu o swój organizm, stopniowo wprowadzić do swojego jadłospisu potrawy zdrowe i bogate w składniki odżywcze. Dla zdrowia Wagi najkorzystniejsze okażą się nienasycone kwasy tłuszczowe.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą być teraz rozkojarzone i zmęczone, nie powinny jednak się poddawać. Właśnie teraz szykuje się dla nich okazja, której nie mogą przegapić – w tym tygodniu najlepiej by nie opuściły ani jednego dnia w pracy, ponieważ właśnie teraz może się okazać, że dzięki nim firma dla której pracują znacząco się wzbogaci, a co za tym idzie – Skorpiony będą miały okazję się wykazać i zdobyć uznanie współpracowników. Skorpion powinien znaleźć czas, aby nabrać sił – póki może, niech unika przyjmowania dodatkowych obowiązków. Niech zadba również o atmosferę w miejscu pracy i będzie miły dla osób z którymi pracuje.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Życie zodiakalnego Strzelca będzie teraz spokojne – znajdzie on czas na to, aby się wyciszyć, zająć sobą i swoimi potrzebami. Będzie pracował, jednak zaległości w pracy nie będą spędzały mu snu z powiek, dzięki swojej systematyczności i zaangażowaniu w pracę, którą wykonuje, nie będzie ich po prostu miał. Strzelec jednak powinien wystrzegać się w tym tygodniu inwestowania pieniędzy – dlatego, że jest mała szansa na powodzenie przedsięwzięcia, którym się zainteresował. Niech spokojnie się relaksuje i wypoczywa, wyjdzie mu to na dobre, ponieważ nabierze sił oraz wyciszy się. Może pomyśleć o krótkim wyjeździe, który dodatkowo przyniesie mu satysfakcję.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca teraz jest najlepszy czas na nawiązywanie nowych znajomości – życie Koziorożca będzie teraz proste, bez wzlotów i upadków, dzięki czemu będzie on mógł się skupić na tym, co lubi najbardziej. Swój wolny czas będzie dzielił pomiędzy znajomych, pracę oraz hobby. Nie powinien jednak zapominać o rodzinie, która również chciałaby z nim pobyć. Od czwartku szykuje się dobry czas na wyjścia – właśnie wtedy Koziorożec ma szansę poznać osobę, z którą połączy go hobby i podobne spojrzenie na życie. Będziecie często się spotykać i rozmawiać, wymieniać doświadczenia. Może się okazać to przyjaźnią na długo.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika wyjątkowo będą cieszyły się dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem do życia. Nie będą się obawiały teraz niczego, teraz jest dobry czas dla nich i będą korzystały na tym. Decyzje, które podejmie Wodnik wpłyną pozytywnie na jego przyszłość. Wodniki będą teraz chłonęły wiedzę jak gąbka, dlatego warto aby pomyślały o kursie językowym bądź podjęciu dodatkowej nauki, która w przyszłości może im się przydać w pracy. Jeśli Wodnik myślał, aby zakupić mieszkanie bądź zmienić miejsce zamieszkania, właśnie teraz powinien zainteresować się tą sprawą bardziej, ponieważ ma szansę na znalezienie wygodnego lokum.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Zodiakalne Ryby mogą czuć się znużone rutyną, która wkrada się w ich codzienność. Będą myślały teraz o wprowadzeniu zmian do swojego życia. Nie powinny się wahać ani za długo zastanawiać, po prostu niech robią to, co sprawia im przyjemność – czy to kurs tańca czy malowanie, to, co wprowadzi radość do ich życia jest dobre i tego powinny się trzymać. Mogą mieć teraz ochotę na próbowanie nowości, podejmowanie nowych wyzwań – Ryby będą teraz kreatywne, jednak muszą się czuć pewnie w tym co robią. Jeśli znajdą wśród znajomych kogoś o podobnej pasji, bardzo szybko wciągną się w nią i będą czuły, że mają do kogo zwrócić się z pytaniami.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 3 sierpnia 2013
    Dzień nadaje się do wprowadzania zmian w mieszkaniu. Dobrze zrobić przegląd wszystkich możliwych nagromadzonych rzeczy i powyrzucać wszystko to, z czego nie korzystamy. To samo...
  • Horoskop na 19 listopada 2013
    Nadszedł dzisiaj dzień nowych obowiązków. Postaraj sienie przerazić piętrzącą przed tobą górą, tylko weź się za rozsupływanie wszystkiego po kolei. Poradzisz sobie doskonale po...
  • Horoskop tygodniowy od 25 listopada do 1 grudnia 2013
    W najbliższych dniach staniemy się bardziej otwarci i wyrozumiali, dzięki temu zrozumiemy, że niektóre przewinienia warto wybaczyć. To będzie tydzień wyjaśniania dawnych sporów, ...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook