708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Numerologia kobiet – jedynka

Zgodność kobiety i mężczyzny w ich relacjach można spokojnie obliczyć. Dzięki tym obliczeniom można ocenić jakie są perspektywy ich związku.

 

Aby określić liczbę Twojego losu, należy zsumować wszystkie cyfry Twojej pełnej daty urodzenia. Na przykład: 16.12.1965= 1+6+1+2+1+9+6+5=31= 3+1= 4. Oznacza to, że liczba losu osoby, która urodziła się 16 grudnia 1965 roku wynosi 4.

Kobieta z numerologiczną jedynką – charakterystyka

Jedynki zazwyczaj dążą do prowadzenia i dominowania w relacjach, nie wybaczają zdrady, ale same są skłonny do skoku w bok. Misja jedynki – zawładnąć partnerem, kierować nim, dyrygować. W małżeństwie, tak jak w życiu, dążą do całkowitej organizacji, zarządzania rodzinnymi sprawami, budżetem i określania wymyślonych przez siebie zasad.

Jedynka może ukrywać swoje niedoskonałości od partnera w okresie romantycznych uniesień, jednak wszystko wychodzi w praniu tuz po zawarciu związku małżeńskiego. Sfera seksu jest bardzo ważna. Często jednak jedynki wychodzą za mąż z rozsądku i kiedy osiągają zamierzony cel, romantyzm znika, ustępując miejsca trosce o dom i sprawy dnia codziennego.

Kobiety z numerologiczna jedynką wybierają zazwyczaj mężczyzn słabszych od siebie, nad którym pracują i popychają d rozwoju. Pragmatyczność i racjonalizm – to podstawowe cechy jedynek. Jedynka jest kierowana przez Słońce, dlatego posiada określone cechy charakteru i zasady zachowań.

Numerologiczna zgodność jedynek

Zgodność w małżeństwie z jedynką jest bardzo trudna, w takiej rodzinie nieustannie toczą się walki. Takie związek może być wybuchem namiętności, który szybko gaśnie. W codziennych sprawach taka para nie znajdzie raczej wiele wspólnych punktów zaczepienia. W takim przypadku warto powtrzymać się od wspólnego nabywania nieruchomości. Uczucie między partnerami nie będzie na równym poziomie, będzie się zmieniać, wybuchać i zanikać. W małżeństwie każdy z partnerów przestanie się rozwijać, może się okazać, że zarówno mąż, jak i żona wybiorą leniwy, flegmatyczny wręcz tryb życia. Przed ślubem zaleca się wspólne zamieszkanie, aby przekonać się o swoim dopasowaniu i dopiero wówczas podejmować ważne decyzje życiowe.

Zgodność z dwójkami – nie najlepsza, ponieważ w tych relacjach jedynka całkowicie pochłonie dwójeczkę, ujawniając cechy despotyczne. Miękkość dwójki pozwoli na wytrzymywanie konfliktów i znoszenie nacisków psychologicznych, co z kolei zupełnie się jedynkom nie spodoba. Stracą bowiem zainteresowanie taką uległą dwójką. Zazwyczaj kończy się to tak, że dwójka będzie miała nadzieję, na odmianę jedynki, która z kolei znudzona wyrozumiałym partnerem, poszuka przygód na boku. Związek z trójką będzie harmonijny pod warunkiem wspólnych celów społecznych i podobnych zainteresowań. W tym związku trójki będą stymulować jedynki do nieustającego rozwoju, a jedynki  z kolei zagwarantują trójkom komfortowy byt. Na dobre wam wyjdzie wspólne prowadzenie biznesu, wzmocni waszą duchową i fizyczna więź. W takich relacjach to trójki czerpią więcej zysków, niż jedynki. Z tego powodu trójki będą się powstrzymywać od ujawnienia swoich wad w imię dobra rodziny.

Związek z czwórkami – niestałość. Na początku wielkie przyciąganie przeciwności, potem jednak odpychanie. Czwórki wywołują silną namiętność emocjonalną i pewną zależność od jedynek, po czym następuje ochłodzenie relacji. Relacje z czwórkami rozluźniają jedynki i zbijają je z tropu do społecznych osiągnięć. W takim małżeństwie kobiety rzucają karierę na rzecz rodziny, a potem żałując takiej decyzji, odcinają się od małżonka.

Związek z piątkami zazwyczaj bywa nietrwały. W takim przypadku idealistyczny jedynki napotykają na niestałość piątek, co wywołuje konflikty i wybuchy zazdrości. Piątki nie są gotowy, by podporządkowywać się i trwać pod ciągłą kontrolą. Każdy z partnerów pragnie być niezależny, stąd trudno o porozumienie. Związek na odległość chyba w tym przypadku będzie najlepszą opcją dla pary.

Związek z szóstkami nie będzie trwały, ale możliwy w postaci skrywanej miłości. Jedynki są zbyt zdyscyplinowane, a moralność szóstek nie zawsze odpowiada ideałom. W takim związku jedynki mogą mieć za złe szóstkom, że za mało czasu poświęcają wartościom rodzinnym.  Szóstki mogą znosić ciągłe konflikty i trwać w takiej relacji dość długo, to jedynki będą podejmować decyzję o rozstaniu.

Związek z siódemkami – idealne małżeństwo. Siódemki nieustannie będą zadziwiać i napawać natchnieniem jedynki, co uczyni związek interesujący i różnorodny. To siódemka będzie Jedynki chętnie będą korzystać z możliwości siódemek. Siódemki będą mentorami, a jedynki samodzielnie rozwijającymi się uczniami, którzy przebijają swojego mistrza. Fantazja siódemek nie ma ograniczeń, dlatego nie łatwo im będzie dopasować się do konstruktywności i pedantyczności jedynek. Związek z siódemką przyniesie jedynce sławę i sukces.

Związek z ósemkami nie należy do najlepszych, gdyż ósemki nie uznają żadnych autorytetów, nie korzystają z rad, uważając siebie za absolutnego lidera. Ósemki są skrajnym przeciwieństwem jedynek, dlatego ten związek nie ma największych szans. Jednak jak najbardziej potajemna miłość jest możliwa w przypadku, kiedy jedynka i ósemka posiadają swoje własne rodziny. To jedyna możliwość na stabilizację w relacjach.

Związek z dziewiątkami może się okazać dość harmonijny, pod warunkiem nieustannego wsparcia ze strony jedynki. W tych relacjach dziewiątki mogą rozwiązywać nieustanne problemy, a jedynki, pomagając partnerowi, zaspokajać swoje ego i ambicje. Jedynka powinna całkowicie poświęcić się rozwojowi socjalnemu i finansowemu, a dziewiątka powinna stwarzać odpowiednie warunki dla rozwoju kariery i zarządzać rodzinnym budżetem.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook