708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop miłosny Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 11 do 17 listopada 2013

Najbliższy tydzień zaskoczy nas wszystkich pozytywną energią, którą ze sobą przyniesie. Staniemy się niemal wszyscy optymistami i z uśmiechami na twarzach będziemy iść przed siebie. Najważniejszym będzie teraz trafnie oceniać sytuację i zrozumieć osobę, którą kochamy – ponieważ może się okazać, że potrzebuje ona naszego wsparcia, musi wiedzieć, że może nam bezgranicznie zaufać. Powinniśmy być pewni swoich uczuć do osoby z którą jesteśmy, właśnie teraz. Jeśli jesteśmy osobami samotnymi, będziemy teraz mieć szansę na spotkanie osoby z którą połączy nas więcej niż moglibyśmy przypuszczać.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana mają przed sobą dobry czas, obfitujący w zdarzenia, które tylko dodatkowo umocnią jego więź emocjonalną z partnerem – niezależnie od tego, co zgotuje Wam los, będziecie razem, szczęśliwi i spełnieni. Musicie jednak oboje pamiętać, szczególnie zaś Baran, aby nie wymagać więcej niż jest to konieczne do stworzenia udanej, długotrwałej relacji. Barany, którym nie udało się jeszcze stworzyć satysfakcjonującej relacji z drugą osobą, zrozumieją teraz, że muszą wyjść ze swojej skorupy, ponieważ same siebie blokują i hamują swoje życie uczuciowe. Okaże się, że osoba z którą długo się przyjaźnią miałaby ochotę przekształcić tą znajomość w coś więcej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki będą teraz pełne energii, a ich nastawienie będzie utrzymywało się do końca tygodnia – dzięki temu poznają wiele nowych osób, a także odświeżą stare znajomości, co z kolei sprawi, że wiele spraw ujrzą w zupełnie innym świetle i postanowią zaakceptować zarówno swoje, jak i innych stare błędy. Dzięki temu ponownie postanowią dać szansę osobie z którą kiedyś były, a która o nich nie zapomniała ani na moment. Byki będące już w stałych związkach będą teraz okazywały partnerowi czułość na każdym kroku, a on ją odwzajemni – będziecie teraz dla siebie najważniejszymi osobami na świecie, nie pozwólcie jednak aby wzajemna fascynacja wpłynęła na relacje ze znajomymi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Bliźnięta będą żyły teraz pełnią życia i zarażały optymizmem wszystkie znajome osoby – będzie to dobre, ponieważ ten tydzień zaowocuje dobrymi spotkaniami, przede wszystkim dla samotnych Bliźniąt, które poczują się zauroczone znajomym Rakiem. Bliźnięta powinny uwierzyć w szczerość jego intencji, jednak podchodzić ostrożnie do komplementów, może się bowiem okazać, że obsypuje on nimi nie tylko Bliźnięta. Bliźnięta będące już w stałych związkach będą teraz rozmyślały o tym, aby wypocząć z partnerem – czy to w domu, czy poza nim. Będzie im teraz zależało na spędzaniu czasu z ukochaną osobą, im więcej tym lepiej, dlatego partnerzy Bliźniąt mogą je zaskoczyć proponując np. wspólny wyjazd.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Raka będą teraz czulsze i wrażliwsze niż kiedykolwiek, przez co bardziej podatne na zranienia natury emocjonalnej. Nie powinny jednak popadać w skrajności i dręczyć partnera swoimi zmiennymi humorami – lepiej porozmawiać szczerze, powiedzieć jak wygląda sytuacja i wyłożyć, czego Rak potrzebuje, aby w pełni szczęśliwym być, a wtedy z pewnością jego partner z przychylnością odniesie się do jego szczerej postawy. Rak nie powinien przybierać jednak postawy roszczeniowej. Raki, którym nie udało się jeszcze znaleźć drugiej połówki będą teraz flirtowały z osobą spod znaku Panny, która stanie się dla nich ostoją. Rak powinien pamiętać jednak, aby nie tylko brać, lecz również dawać.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Zodiakalne Lwy będą teraz w centrum uwagi, wszystko za sprawą ich uroku osobistego i podejścia do życia, które sprawi, że ludzie będą do nich lgnąć. Lwy będą szczęśliwe i pewne siebie, jednak nie powinny przesadzać, bowiem pod koniec tygodnia może je ogarnąć zmęczenie – a właśnie w tym czasie mają one szanse poznać osobę, z którą mogą spędzić resztę życia. Warto przemyśleć niektóre wyjścia dwa razy i niektóre sobie odpuścić – jeśli komuś zależy na Tobie, może poczekać. Lwy będące teraz w stałych związkach będą oczekiwały od partnera dużej dawki uwagi oraz całkowitego oddania się związkowi – może to zaowocować nieporozumieniem między nimi, jednak na dłuższą metę przyniesie korzyści.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny najbliższe dni będą decydującymi – właśnie teraz podejmą decyzję odnośnie dalszej przyszłości z partnerem, bardzo możliwe, że ustalicie wspólnie, że już najwyższy czas się pobrać bądź zamieszkać razem, będziecie teraz szli do przodu bez obaw, ponieważ jedno drugiemu ufa bezgranicznie i wie, że może powierzyć swoje życie w dłonie partnera. Pielęgnujcie Wasz związek, nie pozwólcie jednak, aby wkradła się do niego rutyna, ponieważ jest ona w stanie zniszczyć nawet najpiękniejszą więź. Pozwólcie sobie na odpoczęcie od życia w ciasnej klatce, starajcie się wyjeżdżać, przebywać razem, ale pozwalajcie sobie również na swobodne wyjścia osobno.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Nigdy wcześniej Wagi nie były tak optymistycznie nastawione do życia – chcą zdobywać i być zdobywane. Będą więc obsypywane komplementami, a ich uroda rozkwitnie przyciągając do nich wielu adoratorów. Powinny jednak wystrzegać się Skorpiona, który zawróci im w głowie i zniknie szybciej niż mogą się tego spodziewać, zostawiając po sobie nieprzespane noce. Waga w najbliższą środę podejmie flirt z osobą urodzoną w trygonie ziemi i wkrótce zaczną się spotykać. Wagi będące już w stałych związkach całą swoją energię zainwestują w tą relację, starając się nadać sprawom tempa, nie powinny jednak zbytnio naciskać, ponieważ może to zaowocować ochłodzeniem Waszych uczuć.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Zodiakalne Skorpiony mają przed sobą tydzień pełen flirtów i wzajemnych zapewnień, jednak powinny się wystrzegać angażowania w relację z Bliźniętami, która nie ma szans przetrwać dłużej. Jeśli samotny Skorpion pragnie stworzyć stałą relację powinien zainteresować się poważniej osobą, którą już zna i której ufa – na podstawie przyjaźni można stworzyć wspaniały związek, zwłaszcza, że nie jesteście sobie obojętni i lubicie ze sobą spędzać czas. Skorpiony będące już w stałych związkach staną się teraz zaborcze i zazdrosne, będą oczekiwały, że partner poświęci im swój cały wolny czas, co będzie błędem, bo doprowadzi do spięć między nimi. Skorpionie, daj odetchnąć i sobie i partnerowi.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

W życiu Strzelca nastąpią zmiany – przede wszystkim uświadomi on sobie, że więcej wymaga od innych niż od siebie i dlatego bardzo często odpycha ludzi. Musi podjąć decyzję – albo się zmieni albo straci jedną z ważniejszych dla siebie osób. Nie może uciekać od tej decyzji, nie może również próbować obwiniać innych, jedynym wyjściem jest teraz konfrontacja i szczera rozmowa o problemach. Jeśli Strzelec jest samotny, w tym tygodniu pozna osobę urodzoną również w trygonie ognia z którą połączy go hobby oraz niechęć do przystosowania się do schematów – bardzo dobrze będą się rozumieli i o ile na to pozwolą, znajomość będzie mogła przerodzić się w coś więcej.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą teraz żyły pełnią życia i nie obawiały się wyzwań – wszystko za sprawą ich partnera, który każdy dzień będzie potrafił przemienić w przygodę. Oboje będziecie teraz bardzo blisko, bardzo możliwe, że zdecydujecie się również powiększyć rodzinę. Wspierajcie się nawzajem, nadal dawajcie sobie ciepło, a będziecie mogli być razem do końca – pamiętajcie jednak, że to szczerość jest gwarantem dobrego związku i na niej związek powinien się opierać. Koziorożce, którym nie udało się jeszcze znaleźć swojej drugiej połowy będą teraz flirtowały z wieloma osobami, w ich życiu będzie pełno randek, powinny jednak zrozumieć, że zamiast pędzić lepiej jest zatrzymać się i po prostu poczuć sercem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

Dla Wodników szykuje się pełen emocji czas, będą teraz spragnione miłości i wymagały wiele troski ze strony osób najbliższych. Ważnym dla nich będzie podtrzymywanie relacji z osobami, które są dla nich ważne, nie powinny jednak zapominać o partnerze i jego potrzebach. Rozmawiajcie dużo, szczególnie o Waszych wspólnych planach na przyszłość – mimo różnicy poglądów teraz, w tym tygodniu, macie szansę dojść do kompromisu, który uleczy Wasz związek. Wodniki, które nadal są samotne, powinny zwrócić uwagę na osobę, która od dłuższego czasu śle w ich stronę tęskne spojrzenia i bardzo chciałaby zacząć się z nimi spotykać. Wodniku, wykaż się odrobiną inicjatywy.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 11 do 17 listopada 2013 roku

W życiu Ryb zbliża się przełomowy okres – w końcu zauważą, że osoba do której od dawna pałają uczuciem również nie jest w stosunku do nich obojętna i choć początkowo trudno będzie im się przełamać, warto aby spróbowały porozmawiać z nią całkiem szczerze. Teraz bardzo wiele zależy od Ryb i ich wyczucia, nie powinny jednak również bać się zaryzykować – wszystko bowiem zmierza do pozytywnego finału. Ryby będące już w stałych związkach będą miały teraz wiele czasu i z przyjemnością będą go spędzały z osobą, którą kochają najbardziej. Powinny również zadbać o to, aby móc spokojnie wypocząć z partnerem – wskazane wieczorne wyjście do teatru bądź kina.

Przeczytaj coś innego

  • Zadziwiająca siła mantry
    Czy wiesz, że dźwięki odgrywają szczególną rolę w naszym życiu, a nawet mają na nie pewien wpływ. Być może nawet większy, niż przypuszczasz. Czym jest mantra? Istni...
  • Feng-Shui w negocjacjach biznesowych
    Nie każdy musi znać się doskonale na Feng-shui, aby móc wykorzystywać w codziennym życiu dobroczynną energię. Istnieją proste podstawowe zasady, postępując wg których z pewnośc...
  • Horoskop na 26 października 2013
    Dzisiaj możesz być w znakomitym nastroju. W zdobywaniu uznania nikt ci nie dorówna, będziesz błyszczeć i olśniewać otoczenie. Udadzą się wszelkie randki i inne spotkania towarz...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook