708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Pomyśl życzenie! Jak i kiedy najlepiej to robić?

Istnieje wiele różnorodnych praktyk duchowych, które mają wpłynąć na skuteczną realizację życzeń. Nie wszystkie oczywiście się sprawdzają, ale jest jedna sprawdzona metoda, znana od wieków.

Chcę opowiedzieć kilka ciekawostek, dotyczących naszych marzeń. Zwróć uwagę, że z pewnością marząc, samodzielnie sprowadzasz przeszkody w realizacji marzeń. Czy nie zdarzało Ci się na przykład w myślach sobie powtarzać: „Ale bujasz w obłokach, na pewno to Ci się nie przytrafi”. A jeśli nie ty, to inni  z pewnością nie raz sprowadzali Cię na ziemię.

Skąd się biorą marzenia?

Koniecznie wystrzegaj się takich osób, które podcinają skrzydła. Nie istotne, czy robią to świadomie, czy też tak im się wymyka. Kiedy poważnie studiowałam astrologię, zrozumiałam bardzo ważną rzecz. Nawet w sferze marzeń Istnieje związek przyczynowo skutkowy. Okazuje się, że to ciała kosmiczne wpływają na nasze pragnienia.

Mam nadzieję, że poniższy przykład będzie dla Ciebie jasny. Jak sądzisz, czy wszyscy ludzie na świecie pragną zostać np. prezydentem? Odpowiedź brzmi – „nie”. Dlatego, że osoba, która tego pragnie posiada w swojej natalnej karcie astrologicznej (karta rozmieszczenia planet w momencie urodzenia) taki rozkład planet, który kształtują określone marzenia. To oznacza, że osoba, która nie urodziła się pod gwiazdą znanego artysty lub reżysera nie tylko nigdy nim nie zostanie, ale i nie będzie o tym nigdy marzyć. Dlatego, osoby, które marzą być sławnymi, wybitnymi albo po prostu chcą posiadać Ferrari, potencjalnie mają taką możliwość, daną z góry. Dlatego przede wszystkim należy sobie wbić do głowy fakt, że wszystkie twoje marzenia są możliwe do spełnienia. Sprawdź to!

Kiedy wymyślać życzenia, aby się spełniły?

Teraz zdradzę Ci pewna technikę, opartą na obliczeniach daty i czasu urodzenia. Co roku  rozkład planet jest identyczny z tym, który był w dniu twojego urodzenia i mają na nas ogromny wpływ. Uważa się, że w tym momencie, który trwa około 10 minut, człowieka wypełnia maksymalna energia, a wszystkie jego myśli, dotyczące jego pragnień, uzyskują nową jakość.  Zaczynają się aktywować wszystkie możliwe warianty realizacji. Dlatego, jeżeli pomyśleć życzenie właśnie w tym czasie, zwiększa się kilkakrotnie szansa jego realizacji.

Aby obliczyć ten czas, należy znać czas twoich narodzin. Odejmij od godziny, w której się urodziłeś 23 godziny 19 minut. Wynikiem będzie konkretny czas, który przenosi nas prawie o dobę od narodzin. To właśnie ten moment, kiedy należy wymyślać marzenia i precyzować pragnienia. A oto przykład. Ktoś urodził się 31 grudnia o 23:20. Odejmujemy 23 godziny i 19 minut. Wynik – 00:01. Idealny czas na marzenia to 31 grudnia 00:01, czyli noc z 30 na 31 grudnia. W tym czasie wszystkie planety osiągną tę samą konfigurację, jaka miała miejsce w dniu twoich narodzin.

Rytuał życzeń

Okres dla formułowania marzeń trwa około 10 minut, dlatego trzeba zdążyć przeprowadzić rytuał. Osobiście robię to tak: zapalam świecie – tyle, ile kończę lat i ustawiam je w kręgu. Następnie rozpoczynam medytację na temat swoich marzeń. Zawsze najpierw dziękuję za wszystko co posiadam na tym etapie swojego życia. Później koncentruję się na tych marzeniach, które chcę wprowadzić do życia.  Kiedy już dokładnie określę to, co chciałabym osiągnąć, zapisuję wszystko na kartce po kolei (wg hierarchii wartości). Czyli najpierw to, co chciałabym mieć, osiągnąć w pierwszej kolejności. Co jest dla mnie najważniejsze. Pod koniec zaczynam gasić świece po kolei zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Kartkę ze spisanymi życzeniami składam i chowam do kolejnego dnia urodzin. Kiedy nadchodzi kolejna rocznica moich urodzin, wyciągam stara karteczkę i zaczynam wykreślać z niej wszystko to, co spełniło się w ciągu roku. Szczerze mówiąc, zupełnie zapominam o tym, co pisałam rok wcześniej, a miłe zaskoczenie maluje uśmiech na mojej twarzy, kiedy okazuje się, że większość punktów zostaje wykreślona.

Podzieliłam z Tobą się swoja techniką, aby pokierować Cię i pokazać, jak można wykorzystać określony czas, dany nam w prezencie przez gwiazdy. Możesz opracować dla siebie swój sposób na medytację życzeniową, ale pamiętaj, że najlepiej to robić właśnie podczas tych 10 magicznych minut.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook