708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 7 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Możesz wstać rano już nieco nerwowa i niespokojna. Nic konkretnie złego się nie wydarzy, a ty jednak będziesz oczekiwać, gdzie i w którym momencie dnia spadnie ci na głowę ta cegła. Postaraj się nie zarazić otoczenia swoją paranoją.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 07.11.2013

Możesz snuć poważne plany. Dotyczy to zarówno planów zawodowych jak i prywatnych. Jesteś w związku, który od jakiegoś czasu już nie zmienia swojej formy i się nie rozwija. Postaraj się nadać bieg wydarzeniom. Zróbcie dzisiaj coś tylko we dwoje, bez innych ludzi. Taka atmosfera będzie sprzyjała głębokim rozmowom.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 07.11.2013

Masz już dość swojej samotności. Postaraj się jednak nie narzekać i przybierz odświętny uśmiech. Może uda się kogoś tym uśmiechem zauroczyć? Siedząc w domu również nie spotkasz nikogo atrakcyjnego. Postaraj się zorganizować wieczorne wyjście do teatru. Chętni się znajdą, dobrze się ubawicie a przy okazji poznacie interesujących ludzi.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 07.11.2013

Dzisiaj nadszedł czas na ożywienie kontaktów towarzyskich. W pracy będziesz się udzielał, co przysporzy ci uznania, poza pracą kilka spotkań, na które będziesz biegał z miejsca na miejsce. Warto będzie pokazać się wszędzie chociaż na trochę, bo odnowienie relacji poskutkują intensywnym miesiącem towarzyskim.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 07.11.2013

Dzisiaj będziesz zmuszony drogi Raku, skupić się nad domowym budżetem. Są rzeczy niezbędne i koniecznie do wykonania, a na jedne i drugie zupełnie nie starczy środków. Masz dzisiaj skłonności do dobrego osądu sprawy, więc uda ci się skutecznie rozdzielić jedne od drugich. Postaraj się zminimalizować wydatki drobne, które pochłaniają znaczą część pieniędzy.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 07.11.2013

Będziesz dzisiaj w dobrym nastroju. Żadna wredna koleżanka, czy słowo szefa, który jest dzisiaj nieco zdenerwowany, nie popsuje twojego dobrego humoru. I bardzo dobrze. Będzie to wszystko procentowało tym, że uda ci się przekonać do siebie osoby, które do tej pory niezupełnie były ci przychylne. Jeżeli pracujesz w handlu możesz mieć naprawdę dobry utarg.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 07.11.2013

Jeżeli otrzymasz dzisiaj jakieś zaproszenie na dość poważnie wyglądającą imprezę, przyjmij je bez wahania. Nie przejmuj się, co na siebie włożysz. Przyjdzie czas przyjdzie rada i pomocne koleżanki, a na takim spotkaniu możesz wiele skorzystać. Przede wszystkim zawodowo, ale również, jeżeli chodzi o poznanie ludzi, którzy z czasem okażą się bardzo pomocni.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 07.11.2013

Poświęć dzisiaj więcej czasu rodzinie. Twój mąż jest ostatnio zaniedbany a dzieci puszczone samopas. Pewnie, że masz ma głowie dużo obowiązków, ale od czasu do czasu wspólna kolacja z rodziną nie przerywana intensywnie dzwoniącym telefonem, bardzo was do siebie zbliży. Wysłuchaj ich problemów. Rada znajdzie się w kolejnych dniach.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 07.11.2013

Zajmiesz się dzisiaj domem. I to od kwestii porządkowych po emocjonalne. Zapanuje w nim ład, porządek i bardzo miła atmosfera. Wieczorem usiądziesz przy papierach i zastanowisz się nad upiększeniem swojej przestrzeni. Są rzeczy, które już trzeba wykonać, a przy okazji można faktycznie zmienić swoje otoczenie na bardziej nowoczesne.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 07.11.2013

Nie martw się, jeżeli nawet dowiesz się o jakiejś niepokojącej sprawie. Jest na nią rozwiązanie, a ty w ostatniej chwili coś wymyślisz. Nie masz dzisiaj ochoty na działanie, ale głowa sama wpadnie na genialny pomysł. Przystąp od razu do realizacji i postaraj się skupić na szczegółach. Ze wszystkiego wybrniesz obronną ręką.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 07.11.2013

Może dzisiaj zrezygnuj z randek i intymnych spotkań. Zapowiada się wszystko sielsko i anielsko, a jak dojdzie co do czego, usłyszeć możesz same wymówki i niepokojące komentarze. Nie zawsze ta druga strona musi mieć dobry nastrój. Może lepiej zapytać się, co słychać u niego czy u niej w pracy, niż od razu obrażać na cały świat.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 07.11.2013

Jeżeli prowadzisz własną firmę, może ona dzisiaj przynieść dość duże zyski. Skup się tylko na czynnościach, które mogą wydawać ci się powtarzalne. Nie planuj nic nowego. Stare zasady staną się wreszcie konstruktywne i będzie można zarobić na tym, na czym się znasz. Nie jest to pora innowacji. Uważaj na nieuczciwego pracownika.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 07.11.2013

Może nadarzyć się dzisiaj okazja, by odwiedzić rodzinę albo przyjaciół. Postaraj się nie wymawiać od spotkań, bo będą one dla ciebie korzystne. Czasem wizyta u starej, dziwacznej ciotki może skutkować niezłym w wartości prezentem. Postaraj się dać też coś z siebie. Jeżeli nie czekoladki, to przynajmniej naprawdę miłą pogawędkę. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Jak poradzić sobie ze stresem?
    Nie znam chyba żadnej osoby, która choć by raz nie przeżyła mocno stresującej sytuacji. Czy można uniknąć takich przeżyć? Okazuje się, że tak. Krok pierwszy: zapomnieć prze...
  • Horoskop na 30 grudnia 2013
    Masz wiele w sobie energii i motywacji do działania. Jeżeli musisz iść do pracy, nie będzie ci to zbytnio przeszkadzało, jeżeli masz wolne i tak wykorzystasz je na załatwianie ...
  • Horoskop na 4 stycznia 2014
    Dzisiejszy dzień nie będzie bardzo intensywny. Energie układają się w miarę spokojnie. Postaraj się tylko nie zdenerwować dość naiwnym zachowaniem kogoś bliskiego. Pamiętaj, ni...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook