708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 6 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Gwiazdy będą cię wspierać we wszelkich twoich poczynaniach. Dzisiaj porzucisz leniwą postawę i weźmiesz się za wszystkie zaległości. Twoje chęci do pracy będą widoczne i docenione przez otoczenie.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 06.11.2013

Będziesz dziś czuł się lekko i rześko. Masz chęci do działania i można to wykorzystać. Pamiętaj jednak, żeby nie robić wszystkiego na raz, bo to niczego dobrego nie wróży. Możesz pogubić się w szczegółach. Zadania, które są trudne do realizacji spróbuj ogarnąć z partnerem. To może się udać i pod koniec dnia da ci poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 06.11.2013

Zazwyczaj jesteś osobą bardzo logicznie działającą, dzisiaj jednak możesz popuścić wodze fantazji. Ważne, żebyś nie dał się prosić, jeżeli komuś bliskiemu będzie potrzebna pomoc. Dzisiaj możesz zostawić po sobie albo dobre, albo złe wspomnienie. Nie denerwuj się na swojego partnera, jeżeli zrobi coś głupiego. Krzywda zostanie naprawiona.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 06.11.2013

Możesz mieć drobne problemy z koncentracją. Postaraj się skupić na drobnych szczegółach, które mogą ci niestety umykać. Parasol zostawiony w tramwaju albo niedomknięta torebka nie wróżą niczego dobrego. Pamiętaj, że okazja czyni złodzieja a ty nie narażaj się na straty. Rozejrzyj się też dookoła siebie. Jest ktoś, kto przygląda ci się w sposób szczególny.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 04.11.2013

Dzisiaj omijaj sprawy urzędowe szerokim łukiem. Nie licz na łaskawość ludzi i dobre spojrzenie na twoją sprawę. Zajmij się tym, w czym jesteś skuteczny. Możesz porozmawiać ze swoim partnerem o sprawach dotyczących kwestii waszych wspólnych pieniędzy. Ostatnio jest to temat zaniedbany, więc będzie trzeba ustalić jakieś reguły.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 06.11.2013

Masz dzisiaj siłę przebicia, więc możesz w pracy przeforsować jakiś swój mało realny pomysł. Pewnie, że potem okaże się on zupełnie genialny, ale na początku większość osób będzie podchodziła do niego bardzo sceptycznie. Postaraj się przebić ze swoimi argumentami a każdy będzie zadowolony z rozwoju sytuacji.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 06.11.2013

Dzisiaj nie powinnaś, droga Panno, podejmować żadnych znaczących decyzji. Dotyczy to zarówno spraw zawodowych jak i uczuciowych. Jutro możesz całą sprawę zobaczyć w innym świetle, a to co narozrabiasz dzisiaj może już będzie nie do odwrócenia. Nie słuchaj plotek na temat swojego partnera, bo nie mają one pokrycia w rzeczywistości.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 06.11.2013

Dzień spędzisz na rozmowach i lenistwu, brak będzie natomiast konstruktywnego działania. Nie przejmuj się jednak tym bardzo, bo za moment nadrobisz zaistniałe zaległości. Postaraj się uporządkować trochę papiery, bo to będzie dobry grunt do tego, żeby zrobić porządki w całości swojego życia. Nie licz na pomoc, dzisiaj musisz uporać się ze wszystkim sama.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 06.11.2013

Czas spędzałbyś, drogi Skorpionie, na słodkiej bezczynności. Gwiazdy nie dadzą ci jednak odpocząć. Sprawy własne rozwiążesz bardzo szybko i jeszcze po drodze zajmiesz się cudzymi zaległościami. To da ci poczucie dobrze spędzonego dnia, ale jednak i duże zmęczenie. Odpocznij wieczorem z przyjaciółmi chociażby przy dobrym filmie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 06.11.2013

Będziesz myślał dzisiaj logicznie i postępował według planu. Bardzo dobrze, bo trudne zadania wymagają największej uwagi. Jeżeli szukasz pracy, to właśnie dzisiaj możesz trafić na bardzo dobrą dla siebie ofertę. Warto więc w wolnej chwili zająć się przeglądaniem ogłoszeń czy to w prasie czy w Internecie. Bez zwłoki wyślij swoją aplikację.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 06.11.2013

Dzisiejsze spotkania i randki mogą mieć szczególną oprawę. Nawet, jeżeli wreszcie dałeś się namówić na randkę w ciemno, czekają cię niezapomniane chwile. Niepowtarzalny nastrój, miłe słowa spowodują, że do domu będziesz wracał jak uskrzydlony. Czy to jest znajomość na dłużej, to pokaże czas, ale baw się dobrze i rozkoszuj każdym momentem.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 06.11.2013

Jeżeli masz ochotę na inwestycje, teraz jest dobry na to moment. Odgrzeb w pamięci osobę, która coś ci wcześniej proponowała i odezwij się do niej. Wasze wspólne działania mogą okazać się bardzo korzystne. W pracy czeka cię nuda, stare obowiązki. W miłości chwila oddechu, ale uważaj, żeby nie była to cisza przed burzą.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 06.11.2013

Możesz dzisiaj udać się do szefa po podwyżkę. Oczywiście nie z rozbiegu, ale tylko wtedy, kiedy takie działania były wcześniej planowane. Szef jest dzisiaj w bardzo dobrym humorze, przekonasz go łatwo do swoich racji. W pracy będzie intensywnie, ale uda się wszystko co zaplanowane zrealizować. Postaraj się czasem wyręczyć w jakiś drobnych pracach. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 4 sierpnia 2013
    Nie przyjmuj dzisiejszych wydarzeń zbyt serio. Taka taktyka pozwoli zaufać losowi, który poprowadzi Cię przez życie. Wszystkie nowe projekty, znajomości zakończą się sukcesem. ...
  • Horoskop na 29 sierpnia 2013
    Dziś kosmos obdarzy nas poczuciem stabilizacji, dzięki wiedzy, którą posiedliśmy i pracy, którą włożyliśmy w nasz rozwój. Pojawią się szanse zawodowe. Merkury w aspekcie z Uran...
  • Horoskop miłosny tygodniowy od 4 do 10 listopada 2013
    Niektóre rzeczy przydarzają się nam wyłącznie raz w życiu, przez co stają się dla nas najpiękniejszymi wspomnieniami - takie zdarzenia żyją w naszych sercach długo po odejściu os...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook