708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop na 5 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

Działaj wszędzie tam, gdzie tylko można cokolwiek ruszyć. Masz szanse na znaczne postępy ale tylko w przypadku, kiedy uderzysz we właściwe struny. Szukaj więc wyjść z sytuacji i nie poddawaj się przy drobnych kłopotach.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 05.11.2013

Gwiazdy są dzisiaj dla ciebie pomyślne, ale ty sam jakby strasznie się rozleniwiłeś. Nie warto uciekać od obowiązków, bo potem wszystko na raz spadnie ci na głowę. Postaraj się chociaż zachować pozory i rób, co do ciebie należy. Możesz prosić o pomoc bliska koleżankę, przynajmniej ona będzie potrafiła cię zmobilizować.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 05.11.2013

Twoje działania będą dzisiaj zatrzymane i raczej bez szans na postęp. Po prostu okoliczności nie będą takie jak się oczekuje i może się to wszystko, co do tej pory robiłeś, zatrzymać w biegu. Nie panikuj, zawsze nie będzie takiego zastoju. Zwyczajnie przeczekaj na jednym froncie i zajmij się innymi, też pilnymi sprawami.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 05.11.2013

Z ważnymi sprawami poczekaj do jutra. Możesz działać zbytnio nerwowo i przeoczyć jakieś istotne szczegóły. Na gruncie domowym masz tendencje do prowokowania kłótni. Bez żadnych istotnych powodów jesteś w stanie zaatakować bliskie ci osoby. Postaraj się może nieco przytemperować swoje zapędy. Zyskasz na tym i ty i twoje otoczenie.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 05.11.2013

Wszelkie twoje decyzje będą trafne. Sprawy pozałatwiasz bardzo konkretnie. I nie chodzi tutaj tylko o grunt zawodowy, ale również o prywatny. Jeżeli okaże się, że partner nie wykaże w stosunku do ciebie zrozumienia, ty już postarasz się, żeby usiadł, wysłuchał cię i trochę pomyślał. Masz siłę przebicia więc wykorzystaj te dzisiejsze tendencje.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 05.11.2013

Dzisiejszy dzień może dać ci sporo do myślenia. Ujawnią się zamysły ludzi, którzy cię otaczają. Nie wszystko może się okazać takie, jak się spodziewasz. Niestety, trzeba będzie zweryfikować poglądy na temat pewnych osób w twoim otoczeniu. Nie jest to bardzo przyjemne, jeżeli okazuje się, że nie na wszystkich możemy liczyć.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 05.11.2013

Musisz skupić się dzisiaj na działaniach umysłowych. Może będziesz musiał przyswoić nową i bardzo istotną wiedzę. Postaraj się załapać wszystko szybko, zapisać, powtórzyć, bo do kolejnych zadań bardzo ci się to wszystko przyda. Jeżeli czegoś nie wiesz, zapytaj, żeby potem nie popełniać podstawowych błędów.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 05.11.2013

Ze względu na większą ilość obowiązków może dzisiaj ucierpieć twoje życie towarzyskie. Jeżeli jednak naprawdę zależy ci na wyjściu z przyjaciółmi, albo na bardzo romantycznej randce, postaraj się po prostu skutecznie skupić od samego rana, zrobić co do ciebie należy i wyjść z prawy wreszcie o logicznej godzinie. Jest to do osiągnięcia.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 05.11.2013

Dzisiejszy dzień może być dla ciebie przeciążeniem. Zbyt wiele obowiązków, które wziąłeś na swoje plecy, teraz da o sobie znać. To dopiero początek tygodnia a ty już masz dość swojej pracy i ludzi, którzy ciągle czegoś od ciebie oczekują. Nie bądź naiwny, podziel się obowiązkami ze współpracownikami. Im korona z głowy nie spadnie a ty nie wylądujesz na zwolnieniu.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 05.11.2013

Możesz wstać z łóżka lewą nogą. Od początku kawa nie będzie smakowała, droga do pracy będzie jakaś zakorkowana. Ale z czasem okaże się, że i nad twoimi chmurami świeci słońce. Dostaniesz jakąś dobrą wiadomość od bliskiej osoby, która cię rozpromieni. Będzie można już spokojnie zająć się swoimi obowiązkami i przestać narzekać na zły i niedobry świat.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 05.11.2013

Postaraj się nie przekładać wszystkiego na jutro. Co prawda obowiązków masz tysiąc, ale jeżeli nie weźmiesz się za nie dzisiaj, to wszystko ci się skumuluje i możesz pod koniec tygodnia pożegnać się z sobotnim wypoczynkiem. Przełam się i działaj a uda się zrealizować normę. W domu będziesz mógł nieco odpocząć. Bliscy i dalsi znajomi dadzą ci święty spokój.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 05.11.2013

Zaczniesz odzyskiwać kontrolę nad zawodowymi sprawami. To, co się w poniedziałek spiętrzyło, we wtorek znajdzie swoje rozwiązanie. Pod koniec dnia będziesz naprawdę bardzo zmęczony ale pełen zadowolenia z rezultatów swoich działań. Uważaj tylko na niemiły incydent ze zgubieniem jakiejś kwoty pieniędzy. Skup się podczas przemieszczania po mieście.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 05.11.2013

Ktoś może się upomnieć o stare długi. Może to być jakaś suma pieniędzy, o której zapomniałeś, albo przysługa, której jeszcze nie oddałeś. Pamiętaj, żeby wywiązać się z obietnicy w stu procentach. To nie dość, że da ci dużą satysfakcję, to jeszcze naprawdę może komuś uratować życie. Sprawa będzie bardzo dużej wagi a jednocześnie leżąca w twoich możliwościach. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook