708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop na każdy dzień Autor: ,

Horoskop na 4 listopada 2013

Ежедневный гороскоп

I znów początek kolejnego tygodnia. Do pracy nie chce się wyjść, trzeba będzie posiłkować się mocną kawą. Wstań nieco wcześniej i daj sobie czas na porządne rozbudzenie. Dzień przebiegnie dość spokojnie, chociaż mogą na twoją głowę spaść jakieś niewielkie, a jednak dodatkowe obowiązki.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Horoskop na 04.11.2013

Nie rezygnuj ze szkolenia, które już dawno było zaplanowane. Możesz podnieść swoje kwalifikacje niewielkim kosztem i zupełnie małym wysiłkiem. A czas spędzony w branżowym gronie będzie czasem bardzo miłym. Poznasz ciekawych ludzi i możesz zyskać cenne doświadczenia. Wieczór spędzisz spokojnie przy dobrym filmie i szklaneczce czegoś mocniejszego.

Знаки зодиака Телец

Byk. Horoskop na 04.11.2013

Nie działaj dzisiaj pochopnie. Musisz wykazać wiele cierpliwości do osoby, która dopiero uczy się swoich zawodowych obowiązków, ale również w stosunku do swojego wymagającego szefa. Może mieć dzisiaj zły dzień i lepiej nie nadeptywać mu na odcisk. Wykonuj swoje obowiązki i jaskinię lwa omijaj z daleka.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Horoskop na 04.11.2013

Dzisiaj będziesz działał bardzo twórczo i jesteś w stanie osiągnąć sukces wszędzie tam, gdzie dołożysz swoje pięć groszy. Postaraj się wykorzystać tę dobra passę na zadania, z którymi nikt nie może sobie poradzić. Może się okazać, że dostaniesz premię. Naszykuj się na większe zakupy w gronie przyjaciółek.

Знаки зодиака Рак

Rak. Horoskop na 04.11.2013

Będziesz dzisiaj rozchwytywany, drogi Raku. Tutaj trzeba w czymś pomóc, tam doradzić. W rezultacie nie będziesz miał czasu, żeby zając się swoimi sprawami. Postaraj się działać w ramach swoich możliwości i nie zaniedbuj własnych obowiązków. Wieczorem zmęczenie zwali cię z nóg. Niech rodzina zajmie się domowymi obowiązkami.

Знаки зодиака Лев

Lew. Horoskop na 04.11.2013

Będziesz dzisiaj niezwykle aktywny a twoje przedsięwzięcia zaczną przynosić zyski. Oczywiście najpierw musisz się nieco rozkręcić. Z rana nie funkcjonujesz na pełnych obrotach. Jeżeli będziesz działał tak dalej, to możesz spodziewać się awansu i premii. W miłości szczęście zapuka do twojego serca. Postaraj się otworzyć je na oścież.

Знаки зодиака Дева

Panna. Horoskop na 04.11.2013

Dzisiaj w każde zadanie zaangażujesz całą duszę. Owszem, może nie uda się zrobić wszystkiego na raz, ale i tak będziesz zadowolony ze swoich dokonań. Szczególnie, jeżeli posiadasz własną firmę dzisiaj będzie dobry dzień na inwestowanie albo pozyskiwanie inwestorów. Masz talent do przekonywania do swoich racji, który uda się dzisiaj w całości wykorzystać.

Знаки зодиака Весы

Waga. Horoskop na 04.11.2013

Zadbaj dzisiaj, żeby świat wokół ciebie był jasny i kolorowy. Możesz mieć nieco gorszy nastrój niż zazwyczaj i to wcale nie z konkretnego powodu. Jeżeli urozmaicisz sobie dzień ciekawą aktywnością nie odczujesz tego spadku formy. W związku mogą nastąpić burzliwe chwile. Postaraj się nie stracić panowania nad sobą.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Horoskop na 04.11.2013

Nie będzie ci dzisiaj łatwo wydobyć ze swojego wnętrza poczucia pewności siebie. Może nie zaczynaj niczego ważnego, bo pewne zadania wymagają odwagi, a dzisiaj raczej będzie o nią trudno. Z drugiej strony wiele rzeczy, szczególnie w emocjach, może uda ci się rozwiązać bardzo spokojnym działaniem. Warto skupić się na miłości i partnerstwie.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Horoskop na 04.11.2013

Twój związek może dzisiaj przejść na kolejny etap. Będziesz czuł, że nawzajem się uzupełniacie, że tworzy się taka nić porozumienia, którą trudno będzie zerwać. Złe chwile odejdą w zapomnienie. Jeżeli jesteś osoba samotną przyjrzyj się koledze z pracy, który już dawno patrzy na ciebie cieplej niż na inne osoby. Może warto zaprosić go na kawę?

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Horoskop na 04.11.2013

Nie wszystkie osoby musza być tak śmiałe jak ty. Zauważyłeś pewnie, drogi Koziorożcu, że w twoim otoczeniu jest ktoś, kto traktuje cię nieco inaczej niż zwyczajnego znajomego. Może postaraj się ośmielić te osobę nie tylko zdawkowym uśmiechem, ale zaproszeniem powiedzianym wprost. Niech to będzie dobry pretekst do rozwoju tej znajomości.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Horoskop na 03.11.2013

Ważne jest dla ciebie bezpieczeństwo domowego ogniska. Dzisiejszy dzień poświęcisz na to, żeby rozwiązać spór, który już zbyt długo leży ci na sercu. Dawno nie wiadomo o co poszło, jakie padły złe słowa, a emocje nie pozwalają nikomu wyciągnąć ręki. Dzisiaj ty zrobisz ten pierwszy krok o możesz wyrównać atmosferę.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Horoskop na 04.11.2013

Jesteś idealnym pracownikiem, ale tylko pod warunkiem, że twoje środowisko pracy jest dla ciebie przyjazne. Musisz zastanowić się, czy w obecnym miejscu pracy jest to w ogóle możliwe. Dzisiaj może pojawić się tam osoba, która zamiesza w międzyludzkich stosunkach. Nie daj się wciągnąć w jej gierki. Wyczuj przeciwnika i zadziałaj tak, żeby odsłonić jego prawdziwą twarz. style=»text-align: justify; line-height: 19px;»>.

 

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop na 19 sierpnia 2013
    Dla wielu osób dzisiejszy dzień będzie trudny. Po weekendzie ciężko będzie wrócić do pracy i pozostawionych obowiązków. Będziemy potrzebowali więcej swobody, a energia tego dni...
  • Horoskop tygodniowy od 16 do 22 września 2013
    Najbliższy tydzień rysuje dobre perspektywy – przede wszystkim jest to dobry czas na odnawianie starych znajomości, ale również na twórcze spędzanie czasu. Jeśli od dawna jes...
  • Horoskop na 22 października 2013
    Możesz dzisiaj rozprostować skrzydła i dogonić swoje marzenia. Uważaj tylko na nieprzewidziane przypadki, które troszkę mogą pokrzyżować ci plany. Raczej zdaj się na żywioł i n...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook