708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Horoskop tygodniowy Autor: ,

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 listopada

Tygodniowy horoskop
Najbliższy tydzień może okazać się dla nas ciężki pod względem wyzwań – powinniśmy wziąć pod uwagę to, że możemy w tych dniach czuć się zmęczeni i osłabieni. Nie należy teraz przeciążać się, brać nadprogramowych zajęć. Ważne jest, byśmy w tym tygodniu znaleźli chwilę dla siebie, aby zwyczajnie odpocząć – chwila relaksu z książką w dłoni jest naprawdę fenomenalnym pomysłem na weekend. Nie powinniśmy również odkładać na zaś decyzji, które mogą zaważyć na naszej przyszłości – może się bowiem okazać, że jest za późno by naprawić błąd.

Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Barana będą teraz zabiegane, tempo które same sobie narzuciły będzie dawało im się we znaki – zrozumieją to, gdy przed snem będą myślały o tym, co jeszcze powinny zrobić danego dnia. W połowie tygodnia poczują, że nie mają siły – nie powinny jednak nadużywać kawy, ponieważ to nie jest wyjście z sytuacji. Barany muszą znaleźć czas, aby porządnie się wyspać i najlepiej byłoby, gdyby wzbogaciły swoją dietę w magnez. Baran powinien również zrozumieć, że na dłuższą metę nie może tak żyć – warto byłoby, by w końcu znalazł czas na swoje hobby, rozwijanie siebie. Życie w biegu nie sprzyja odnalezieniu wewnętrznego spokoju i szczęścia.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki mają przed sobą tydzień, w którym nareszcie będą mogły się wyciszyć – wszystko zwolni, w pracy również będą miały mniej do zrobienia. Byki skupią się teraz przede wszystkim na przyjemnościach, nie utraciły bowiem zdolności cieszenia się z rzeczy małych. Teraz jest dobry czas na poszerzanie horyzontów, poznawanie nowych ludzi – Byk będzie miał teraz również dużą siłę przebicia, będzie duszą towarzystwa, sprawi to, że nawiąże wiele nowych znajomości, z których część będzie mogła przerodzić się w prawdziwe przyjaźnie na lata. Byk powinien pamiętać również o tym, żeby nie narzucać innym swojego zdania, ponieważ może to prowadzić do wielu niepotrzebnych nieporozumień.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

W życiu Bliźniąt przyjdzie czas na podsumowanie ich dotychczasowych dokonań i przebiegu kariery – muszą zdecydować, czy nadal chcą podążać drogą, którą obrały, czy też ruszą w zupełnie innym kierunku, w końcu spełniając swoje marzenia. Bliźnięta powinny pamiętać, że pasja jest w życiu najważniejsza. Zastanów się więc, co jest dla Ciebie ważne i czego pragniesz, a następnie zrób to. Nie decyduj jednak na gorąco, daj sobie czas – teraz masz szansę na opracowanie świetnego planu, który pozwoli Ci rozwinąć własną działalność i czerpać satysfakcję z zawodu, który wybrałeś. Oczywiście powinieneś się liczyć również z tym, że będziesz musiał zainwestować w to swój czas, jednak okaże się, że było warto.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Raka ten tydzień będzie przede wszystkim obfitował w perypetie z rodziną – bardzo możliwy zjazd rodzinny bądź niespodziewana wizyta krewnych nieco zaburzy Twój plan działań na najbliższe dni, jednak krewni tak szybko jak się pojawili, tak znikną. Spotkanie będzie miłe, lecz będzie dotyczyło również spraw dla Ciebie ważne, więc nie wykręcaj się Raku i bądź obecny. Okaże się, że jedna z bliskich Tobie osób z rodziny będzie potrzebowała Twojego wsparcia, nie zawiedź jej – zaufanie, którym Cię obdarzyła jest jedyne w swoim rodzaju. Raki powinny w tym tygodniu być otwarte i zaufać swojemu sercu, to im pomoże w kontaktach międzyludzkich.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Lwy mają przed sobą teraz dni, które zmuszą je do wzmożonego wysiłku i pełnego zaangażowania się w prace – nie będzie to trudne, bowiem będą teraz tryskały pozytywną energią i szybko zmobilizują się do pracy, jednak muszą pamiętać o tym, by jednak znaleźć chwilę na zwykłe wytchnienie. Ważnym dla nich teraz będzie utrzymanie porządku w życiu, będą teraz załatwiały wszystkie sprawy urzędowe i administracyjne, jeśli coś nie zostało jeszcze wyjaśnione, bądź jest jakaś sprawa, która wymaga uregulowania – teraz byłoby wziąć się za nią i w końcu zakończyć. Lew będzie teraz miał pełne ręce roboty, jednak nie zapomni o osobach mu najbliższych.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Panny mają przed sobą pracowity tydzień – nie powinny się jednak obawiać, ponieważ nawet z najtrudniejszych sytuacji wyjdą teraz obronną ręką. Bardzo możliwe, że ktoś teraz będzie próbował je wciągnąć w konflikt dotyczący finansów, jednak jeśli Panny zachowają zimna krew uda im się uniknąć krępującej sytuacji. Panny powinny teraz skupić się na pokazaniu pracodawcy tego, co potrafią – bowiem będzie to miało niebagatelny wpływ na ich dalszą przyszłość. Istnieje duża możliwość awansu lub premii, zatem warto podwoić siły, aby w końcu zauważono jak wielkim zaangażowaniem i zdolnościami jesteś obdarzony.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Wagi ważne będzie, żeby się wykazać – teraz będą miały ku temu wyśmienitą okazję. Jako osoby obdarzone gustem oraz bardzo rozbudowaną empatią będą mogły w końcu się spełnić, wspomagając współpracowników. Bardzo możliwe, że Waga w tym tygodniu postanowi również poświęcić trochę czasu na zajęcia dodatkowe – będzie ją ciągnęło do maratonu po muzeach bądź galeriach. Jeśli tylko uda im się znaleźć wolny czas w natłoku zajęć, w końcu znajdą chwilę aby nadrobić filmowe zaległości oraz spotkać się z przyjaciółmi, którzy niemal już zapomnieli jak Wagi wyglądają. Nie wahaj się więc Wago – do połowy tygodnia pracuj ciężko, później znajdź czas dla siebie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Skorpiony będą teraz podminowane i skore do urządzania awantur, dlatego najlepiej będzie je obchodzić w najbliższych dniach szerokim łukiem. Mimo iż posiadają czułe serce, teraz mogą nie do końca myśleć nad tym co mówią – ważne jest, aby spróbowały zapanować nad gniewem bądź postarały się znaleźć dla niego ujście nie raniąc innych. Dobrym sposobem na odreagowanie stresu może okazać się taniec, który wyzwoli w Skorpionie pokłady łagodności bądź po prostu jakieś sztuki walki, które sprawią, że agresja i zdenerwowanie wyparują. Skorpion będzie potrzebował teraz wsparcia bliskich, jednak nie należy obchodzić się z nim jak z jajkiem, a wręcz przeciwnie – zbić z pantałyku stanowczością.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Strzelce będą teraz sto razy bardziej odczuwały krytykę, dlatego najważniejsze, by wstrzymać się od osądzania ich. Ważnym jest, aby teraz wspierać ich postępki i subtelnie doradzać, jednak nie narzucać niczego – z reguły silne i zdecydowane Strzelce będą teraz osłabione, odbije się to szczególnie na ich relacjach z innymi – ludzie będą czuli się w ich otoczeniu niemrawo, nie będą wiedzieli jak pocieszyć Strzelca. Pod koniec tygodnia Strzelcowi wróci zapał i zacznie nadrabiać stracony na smutek czas, spotka wtedy przyjaciela z dzieciństwa i zaczną wspominać – mimo trudności uda im się utrzymać kontakt od tej pory.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Koziorożca będą teraz skupione głównie na rodzinie i osobach im najbliższych. Będą odczuwały wewnętrzny przymus uczynienia świata lepszym, odciążenia choć osób najbliższych w ich obowiązkach. Powinny jednak pamiętać, aby nie brać zbyt wiele na siebie, ponieważ każdy człowiek ma określoną wytrzymałość i w którymś momencie mogą po prostu nie wytrzymać ciśnienia. Koziorożce powinny również skupić się teraz bardziej na swoich potrzebach, odsuwanie ich na boczny tor nie wyjdzie im na dobre. Jesienne osłabienie może dawać im się we znaki pod koniec tygodnia, zatem warto zadbać o stosowny do pory roku ubiór, a do kuchni wprowadzić zapas soku malinowego.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Wodniki będą teraz czuły się pełne sił – sprawi to, że z uśmiechem na twarzy będą szły przed siebie. Powinny jednak uważać na osobę z pracy, która będzie w tym tygodniu krytycznie do nich nastawiona i która może próbować działać na ich niekorzyść. Mimo uczciwości Wodnika i solidności z jaką przykłada się do zadań, pod koniec tygodnia w pracy może zapanować napięta, pełna szeptów atmosfera. Niech Wodnik się jednak nie obawia, bo jego przełożony szybko ukróci tego rodzaju zachowania, a winowajca otrzyma reprymendę. Ten tydzień okaże się korzystny dla Wodnika szczególnie pod względem finansowym, uda mu się ubić bardzo dobry interes.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla Ryb tydzień zacznie się przeciętnie, jednak już we wtorek zauważą, że sprzyja im szczęście – uda im się załatwić sprawę, która dość długo wydawała się wisieć nad nimi niby miecz. W tym tygodniu czeka je wiele pozytywnych zbiegów okoliczności, które ułatwią im rozpoczęcie zaplanowanych działań. Będą czuły się dobrze i komfortowo – ich praca stanie się w tym tygodniu bardziej wydajna, a zadowoleni kontrahenci wielokrotnie będą o nich wspominać. Ryby okażą się teraz bardzo dużym wsparciem dla osoby z ich najbliższego otoczenia, która będzie potrzebowała mądrej, bezstronnej rady – Ryby spędzą wiele czasu na przemyśleniach, jednak efekt będzie znakomity.

Przeczytaj coś innego

  • Horoskop tygodniowy miłosny od 9 do 15 września 2013
    Nadchodzący tydzień gwiazdy przedstawiają jako moment, w którym naprawdę wiele będzie nas w stanie zaskoczyć – nawet jeśli jesteście w związku z długim stażem, nie będziecie narz...
  • Horoskop na 15 października 2013
    Może być ci bardzo trudno wykrzesać z siebie energię. Jesień przychodzi do nas pełną parą i czasem po prostu osłabia organizm. Dzisiaj szczególnie uważaj na wszelkiego rodzaju ...
  • Horoskop na 16 listopada 2013
    Dzisiaj wśród energii masz coraz więcej sprzymierzeńców. Problemy mogą zacząć się powolutku rozwiązywać a plany i wcześniejsze działania dawać korzystne owoce. Postaraj się nie...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook