708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Astrologia Autor: ,

Korzystne dni listopada 2013

Listopad będzie dla nas łaskawy. Ludzie aktywni i odważni mają szansę przeżyć wiele pozytywnych chwil i osiągnąć sukces. Warto wykorzystać niesamowitą energię miesiąca.

Powodzenie w nauce i finansach w listopadzie 2013

Od 1 do 11 listopada doskonale działa Mars, który po kolei wiąże się z kilkoma planetami w znaku Skorpiona. Można liczyć na aktywne, dynamiczne wydarzenia w sprawach, dotyczących badań, śledztw, kontroli, walki z przestępczością, wykorzystaniem obcych pieniędzy (kredyty, pożyczki, inwestycje). Powodzeniem zakończy się walka o spadek lub finanse, które powinieneś otrzymać zgodnie z prawem jako rodzaj kompensacji. To dobre dni na operacje chirurgiczne. Jeżeli na początku listopada rozpoczniesz jakiś projekt,  za jakiś czas mocno się rozwinie i wszystko pójdzie sprawnie i szybko.

Powodzenie w miłości i twórczości w listopadzie 2013

Od 8 do 14 listopada z powodzeniem możesz zajmować się miłosną korespondencją, zawierać nowe przyjaźnie i wyjeżdżać w romantyczną podróż. Delikatny flirt może się okazać początkiem długiego mocnego uczucia. Te dni są doskonałe dla twórczych osób – przygotujcie się na natchnienie. Sukces nie ominie również ludzi przedsiębiorczych: słuchaj uważnie nowości, dotyczące działań charytatywnych. To tam pozyskasz informację, która przyniesie Ci pieniądze. To może być nie tyle wiadomość, ile informacja, potrzebna w przeszłości i teraz już nieaktualna.

Lepsze dni listopada 2013

Jedne z najlepszych dni miesiąca – 12 i 13 listopada. Powodzenie, sukces, rozwój kariery, wzbogacenie i ważne znajomości. Ślub, zawarty w tych dniach przyniesie młodej parze szczęście i radosne życie rodzinne. Na te dni warto zaplanować akcję reklamową, marketingową, wystąpienie, znajomość z osobami wpływowymi, negocjacje, egzaminy.

Sukces w drugiej połowie listopada 2013

Druga połowa miesiąca będzie wymagała od nas więcej starań. Sukces, najczęściej, przyjdzie w postaci możliwości, z których będziemy mogli skorzystać. Może tez się okazać, że źródłem sukcesu będą nie najprzyjemniejsze sytuacje, które zmuszą nas ruszyć z miejsca, coś zrobić, dzięki czemu osiągniemy właśnie sukces.

18-20 listopada to dni doskonałe dla działalności społecznej, sportowych osiągnięć, dla akcji politycznych, pracy nad rozwojem biznesu i jego prezentacji. Kobietom los podaruje znajomość ze spełnionym człowiekiem sukcesu.

20-21 listopada te dni nadają się do publicznych prezentacji, wystąpień, przemówień. Można teraz przekonać do swoich racji rozmówcę. Dobry czas na ubezpieczenie środków transportu.

22-25 listopada нniektórzy otrzymają trwałą miłość lub przyjaźń, niektórzy – stabilny dochód.

30 listopada – dzień wolności. Tego dnia z Twojego życia z łatwością i bezboleśnie odejdą osoby, które Ci przeszkadzały. Oprócz tego, możesz się spodziewać nieoczekiwanych wyjątkowych i śmiałych pomysłów, które przyjdą Ci do głowy. Pojawi się szansa na pokazanie się z jak najlepszej strony w niecodziennej, nieprzewidywalnej sytuacji.

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook