708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Magiczny świat Autor: ,

Halloween – noc najbardziej trafnych przepowiedni

Traktujemy zazwyczaj Halloween jako radosne święto, z zabawą w strasznych kostiumach, z akcesoriami rodem z horroru, jednak zapominamy o tym, że ten dzień niesie ze sobą ogromną energię. 

 

Historia świętowania Halloween

Uważa się, że tego dnia następuje zmiana energii: zamykały się bramy do okresu słońca, plonów i ciepła, natomiast otwierały do zimy, chłodu. Tego dnia umiera wszystko, co jest zakończone, a rodzi się to, co nowe, żywe. 31 października – эczas zrzucenia ciężaru trosk, które nazbierały się od początku roku, a których nie potrzebujemy, bo blokują nam ciążą nam, nie pozwalają na rozwój. Tej nocy otwierają się granice między światem duchów i sił wyższych a naszym światem rzeczywistym.

To czas najtrafniejszych wróżb i obrządków, mających potrójne działanie!

Jak spędzić Halloween?

Tej nocy możemy odnaleźć w zakamarkach naszej duszy ciemne zaułki, w których czają się strachy, których na co dzień nie dostrzegamy. To doskonała szansa, by uświadomić czego się obawiamy, co wywołuje w nas lęk. To idealny czas na to, aby na zawsze wyzbyć się tych lęków i osiągnąć harmonię. Poproś przodków o pomoc. Tej nocy należy poczuć radość i szczęście, jak również odetchnąć pełną piersią i uwierzyć w swoje możliwości.

Zapal wieczorem świecę, niech pali się przez całą noc, aby odstraszyć złe moce. Płomień świecy – to Twoja tajna broń. Postawione świece w świecznikach na oknie wzmocni energię domu. Po północy nie zostawiaj okna i drzwi otwarte.

Jak świętować Halloween?

Obowiązkowym atrybutem tego wieczoru podczas kolacji powinny być jabłka – symbolizują bowiem miłość i śmierć i dynia – zrób z niej potworka, aby odstraszał złe moce. Na stole nie powinno zabraknąć mięsa, drób i czerwonego wina, a także strączkowych. Na podłogę postaw świecę, a na talerzyki rozrzuć pestki granatu. Pierwszy toast powinien zostać wzniesiony za przodków i za ród.

Dobrze jest tego wieczoru oddawać te rzeczy, których już nie potrzebujesz, trzeba wynosić śmieci z domu i dawać jałmużnę. Jeśli znajdziesz na ulicy ciekawy przedmiot, nie zabieraj go do domu, taka rzecz nie przyniesie żadnej korzyści. Nawet jeśli mieszkasz sam, nakryj do stołu i zorganizuj niewielką świąteczną kolację.

Tej nocy można, a nawet trzeba wróżyć z kart, run, za pomocą cieni, skórki od jabłek i wosku. Obrządki związane z ochroną rodziny, domu, mienia zyskają na sile. Modlitwy zostaną wysłuchane, dlatego, jeśli trzymasz się tradycji chrześcijańskiej odwiedź kościół i poproś pomocy świętych.

Magiczny obrządek w Halloween

Jeśli w Twoim domu mieszka kotka, możesz z powodzeniem ją wykorzystać w celu zapewnienia ochrony osobistej oraz wzmocnienia swojej siły.

Kup dowolną świecę w kształcie kotki i żaroodporny spodeczek. Ustaw świecę na spodeczku, który ulokuj na odległość wyciągniętej ręki od siebie. Obok spodeczka rozłóż jabłka, orzechy, granat i kieliszek czerwonego wina. Zawołaj kotkę i posadź delikatnie na swoich kolanach. Do tego czasu świeczka powinna być zapalona.

Trzykrotnie powtórz następujące słowa: „Tej magicznej jesiennej nocy odchodzącego starego roku przynieś mi powodzenie i pomoc. Magicznymi czarami kotki, nocną siłą Samajna, uratuj i uchroń nas obie, otwórz przed nami wszystkie sekrety”.

Wypuść z kolan kotkę i powtórz: „Niech się spełni moje życzenie, nikomu nie wyrządzając krzywdy. Niech tak się stanie. Tak będzie”.

Teraz zaczekaj, aż świeca się wypali, nalej kotce mleka i zaczynaj świętować!

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook