708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Nowe artykuły Autor: ,

Horoskop miłosny tygodniowy od 4 do 10 listopada 2013

Niektóre rzeczy przydarzają się nam wyłącznie raz w życiu, przez co stają się dla nas najpiękniejszymi wspomnieniami – takie zdarzenia żyją w naszych sercach długo po odejściu osób, z którymi były związane. Powrót do nich myślą sprawia, że czujemy się, jakbyśmy dotykali bram raju, który utraciliśmy. Nie pozwólmy zatem, by nasza niepewność sprawiła, że stracimy to, co jest nam tak drogie – w tym tygodniu najważniejszym będzie właśnie pokonanie naszych wewnętrznych lęków, niepewności, strachu przed stabilizacją i pełnym zaangażowaniem w związek.


Baran

Byk

Bliźnięta

Rak

Lew

Panna

Waga

Skorpion

Strzelec

Koziorożec

Wodnik

Ryby
Знаки зодиака Овен

Baran. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana szykuje się czas na podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości związku – nie powinny się one stresować, ich partner doskonale rozumie bowiem, że Baran może czuć się niepewnie. Zaufaj swemu sercu, Baranie, a wszystko ułoży się dobrze i odnajdziesz szczęście z ukochaną osobą. Samotne Barany będą miały przed sobą ciężki orzech do zgryzienia – okaże się, że ich myśli uciekają w strony dwóch różnych osób, a one same nie wiedzą, z którą pragną być bardziej. Tylko do nich samych zależy, czy zdecydują się na osobę czułą i opiekuńczą, czy też na szaloną i pełną energii. Baranie, daj sobie czas do namysłu i nie obawiaj się – im szybciej ukrócisz tą sytuację, tym lepiej dla Ciebie, z czasem będzie coraz ciężej.

Знаки зодиака Телец

Byk. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Byki będą w tym tygodniu ciepłe i wyrozumiałe, spragnione czułości i uwagi – jednak jeśli jej nie otrzymają od ukochanej osoby, staną się pod koniec tygodnia oschłe i bardzo drażliwe. Jeśli tylko ich partner znajdzie wystarczająco czasu, by od czasu do czasu przytulić Byka, lub po prostu z nim pobyć, porozmawiać dłużej – wszystko będzie dobrze. Obustronne zaufanie i zaangażowanie jest bardzo ważne w stałym związku, pielęgnujcie je więc. Dla Byków samotnych szykuje się tydzień pełny emocji – poznają ciepłą i serdeczną osobę urodzoną pod znakiem Raka z którą bardzo szybko znajdzie wspólny język i mimo różnic, które ich dzielą będą spędzali razem bardzo dużo czasu.

Знаки зодиака Близнецы

Bliźnięta. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla Bliźniąt najbliższe dni będą łaskawe, będą obfitowały w dobre spotkania, co nastawi je pozytywnie do życia. Będą teraz żyły chwilą, co sprawi, że nie będą spoglądały w przeszłość – wyjdzie im to na dobre, bo dzięki temu unikną nieprzyjemnej sytuacji z pewnym Rakiem, z którym kiedyś Bliźnięta miały bardzo mocną więź, która z czasem niestety przeszła w skrywaną urazę. Bliźnięta w związkach będą się teraz cieszyły wspaniałym porozumieniem z osobą ukochaną. Dzięki niej będą w stanie przetrwać nawet najcięższe chwile, a ich miłość będzie coraz bardziej się umacniać – warto jednak w tym tygodniu wzbogacić wspólne życie, wyjść gdzieś razem, a z pewnością wyjdzie Wam to na dobre.

Знаки зодиака Рак

Rak. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Raki będą teraz potrzebowały dużo uwagi ze strony partnera, dobrze byłoby gdybyście znaleźli chwilę na wspólny wyjazd, by odpocząć po prostu i w pełni móc cieszyć się sobą nawzajem. Rak musi uważać jednak na zakusy ze strony Lwa, który zagiął parol na Twojego partnera – może być to nawet Wasz znajomy Lew, lepiej jednak mieć go teraz na oku, by nie popsuł Wam życia. Raki, którym nie udało się jeszcze znaleźć docelowego partnera będą teraz pod dużym wrażeniem osoby urodzonej pod znakiem Skorpiona, która urzeknie je dużą kulturą – Raki jednak powinny wiedzieć, że mają do czynienia z zazdrośnikiem, który potrafi walczyć o swoje – jeśli więc Rak spojrzy w stronę innej osoby może spodziewać się awantury.

Знаки зодиака Лев

Lew. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą teraz skore do flirtu i nawiązywania nowych znajomości – dzięki temu poznają uroczą osobę urodzoną pod znakiem Wodnika z którą początkowo połączy je wyłącznie niezobowiązująca relacja, która jednak ma predyspozycje by przerodzić się w coś więcej. Łączy Was podobne poczucie humoru, dzieli podejście do życia. Jeśli oboje pójdziecie na kompromisy, może wyjść z tego trwała i piękna relacja oparta na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Lwy będące w związkach postawią teraz przede wszystkim na przyszłość : będą dążyły do tego aby zostać zaakceptowanym przez rodzinę partnera i nawet w tym celu zaczną się ograniczać.

Знаки зодиака Дева

Panna. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Panny najbliższy tydzień będzie bardzo korzystny – właśnie teraz mają bowiem okazję poznać osobę z którą spędzą resztę życia. Nie powinny obawiać się teraz przejęcia inicjatywy, ponieważ wyjdzie im to na dobre. Miłość odmieni jej spojrzenie na świat – stanie się dużo bardziej spontaniczna. W środę przygotuj się na spotkanie – bowiem właśnie wtedy do niego dojdzie. Panny, które już są w satysfakcjonującym związku będą teraz otwarte i skore do podejmowania nawet dużego ryzyka – zyskają tym w oczach partnera, ożywi to znacznie ich związek, sprawi, że jeszcze bardziej będą cieszyć się sobą i czasem wspólnie spędzanym.

Знаки зодиака Весы

Waga. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Zodiakalne Wagi mają przed sobą tydzień wyborów – przede wszystkim będą musiały mocno przemyśleć, czy chcą trwać w relacji w której już są i której są oddane, czy wolą dać się ponieść. Obie opcje mają zarówno plusy, jak i minusy, a wybór będzie spędzał Wadze sen z powiek przez cały tydzień. Ostatecznie przywiązanie Wagi do porządku w życiu zwycięży. Wagi, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku będą teraz czuły się pod presją widząc wokół zakochane i szczęśliwe pary, powinny jednak pamiętać, by niczego nie przyspieszać – a pod koniec tygodnia zaskoczy je spotkanie z osobą urodzoną pod znakiem Raka, z którą bardzo szybko znajdzie porozumienie.

Знаки зодиака Скорпион

Skorpion. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

W życiu Skorpiona pojawi się osoba z przeszłości do której wielokrotnie wracał myślami – teraz będzie szansa, aby ta znajomość znowu stała się znaczącą dla obu stron. Oboje będziecie podchodzili do siebie z nadmierną wręcz ostrożnością, jednak mimo przerwy, między Wami nadal jest bardzo silne zrozumienie. Tęsknota zwycięży, a Wy nie będziecie się już dłużej opierać. Skorpiony będące teraz w stałych związkach będą teraz bardzo zaborcze, przez co ich partner może momentami czuć się jak w matni – pora, aby Skorpiony zrozumiały, że takie podejście do związku nie jest dla niego dobre i prowadzi jedynie do oziębienia kontaktów między Wami.

Знаки зодиака Стрелец

Strzelec. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca szykuje się bardzo dobry tydzień – jeśli do tej pory miały jakieś zatargi z partnerem, właśnie teraz jest dobry czas na rozwiązywanie wszelkich nieporozumień. Jeśli tylko Strzelec znajdzie w sobie wystarczająco dużo cierpliwości, wraz z osobą ukochaną będzie mógł w końcu pokonać przeciwności losu, ale również własne uprzedzenia. Strzelce, którym nie udało się jeszcze stworzyć stałego związku będą teraz liczyły na jakiś gest lub kontakt ze strony osoby urodzonej pod znakiem Ryb i pod koniec tygodnia się doczekają. Okaże się, że Ryby także są zainteresowane Strzelcem i już niebawem będą mogli spotkać się przy kawie i porozmawiać.

Знаки зодиака Козерог

Koziorożec. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Koziorożce będą teraz odkrywały uroki życia z drugą osobą – w końcu będą czuły się spełnione i szczęśliwe, nawet drobne sprzeczki nie pogorszą teraz ich samopoczucia. Miłość rozkwitnie, teraz będzie najlepszy czas na podejmowanie ważnych decyzji związanych z Waszą decyzją – jeśli do tej pory tylko marzyliście o wspólnym zamieszkaniu, teraz warto pomyśleć o zrealizowaniu tego zamiaru. Koziorożce, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki ulegną teraz urokowi osoby urodzonej pod znakiem Wagi – nie będziecie teraz mogli przestać o sobie myśleć, będziecie rozmawiali nawet zarywając noce, byle czuć, ze ta osoba jest przy Was.

Знаки зодиака Водолей

Wodnik. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika zaangażują się teraz całkowicie w związek – będą bardzo piękne plany na przyszłość, bardzo możliwe, że Wodnik i jego partner będą rozważali również zalegalizowanie związku. Oboje jesteście gotowi na ten krok, jednak warto przemyśleć, czy teraz jest dobry moment na tak poważną decyzję. Spontaniczność jest dobra, lecz w romantycznych powieściach, Wy musicie dopiąć wszystko na ostatni guzik, byście nie rozczarowali się najważniejszym dla Was dniem. Wodniki bez pary teraz będą rozglądały się za osobą, która poruszy ich serce – spotkają ją przypadkiem pod koniec tygodnia, szybko między Wami zaiskrzy i będziecie chcieli być razem.

Знаки зодиака Рыба

Ryby. Tygodniowy horoskop od 4 do 10 listopada 2013 roku

Dla Ryb szykuje się tydzień pełen emocji i uniesień miłosnych, będą teraz czulsze niż zwykle, co zaowocuje poprawieniem relacji w ich związku. Ty i Twój partner zżyjecie się jeszcze bardziej i nie będziecie w stanie myśleć o niczym innym, jak tylko o sobie nawzajem. Pamiętajcie jednak, że poza Wami są także inni ludzie, Wam najbliżsi, którzy także mogą teraz potrzebować wsparcia. Ryby, które jeszcze nie są w związku będą teraz szukały okazji do nawiązania znajomości z osobą urodzoną pod znakiem Byka, która mimo iż mocno stoi na ziemi, jest jednak na tyle wrażliwa, by oczarować Ryby. Wasza znajomość będzie rozwijała się wolno, jednak nie odbierze to jej czaru, a Wam szczęścia.

Przeczytaj coś innego

  • Rozłąka – jak sobie z nią poradzić
    Związek na odległość? Nie dla wszystkich jest to dobre rozwiązanie, wiele par rezygnuje z uczucia w obawie przed rozczarowaniem, strachem i nie podejmuje próby utrzymania takie...
  • Korzystne dni listopada 2013
    Listopad będzie dla nas łaskawy. Ludzie aktywni i odważni mają szansę przeżyć wiele pozytywnych chwil i osiągnąć sukces. Warto wykorzystać niesamowitą energię miesiąca. Powodzen...
  • Numerologia kobiet – jedynka
    Zgodność kobiety i mężczyzny w ich relacjach można spokojnie obliczyć. Dzięki tym obliczeniom można ocenić jakie są perspektywy ich związku.   Aby określić liczbę Tw...

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook