708 877 088

Konsultacje z wróżkami, jasnowidzami, przepowiednie
serwisu ezoterycznego AstroStar za 7,68 zł/min. połączenia

Jesteś u nas pierwszy raz? AstroStar to profesjonalny serwis ezoteryczbny

Proponujemy konsultacje z doświadczonymi wróżkami, jasnowidzami i astrologami. Koszt połączenia to jedyne 7.68 za min. konsultacji. Zadzwoń i ciesz się szczęściem! Zajrzyj do Astromagazynu, z którego dowiesz się jak zmienić swoje życie na lepsze.

Jak być szczęśliwym? Autor: ,

Cudze rzeczy w garderobie – sposoby na ochronę przed obcą energią

Rzeczy, które otrzymujemy od innych osób mogą nie tylko uzupełnić naszą garderobę, ale również znacznie pogorszyć nasze życie. Dowiedz się, w jaki sposób można się bronić przed negatywną energią cudzych rzeczy.

Depresja ciuchowa

Pewnego wieczoru czekałam na swoją znajomą, kiedy wreszcie się zjawiła oceniłam, że wygląda jak zawsze zachwycająco. Jednak, kiedy tylko przekroczyła próg mojego domu, pies, który ją bardzo dobrze znał, zaczął intensywnie na nią szczekać. Od razu zaczęłam się zastanawiać co się dzieje. Zapytałam, czy wszystko u niej w porządku, czy nie kłóciła się z kimś w ciągu ostatnich kilku dni. Wszystkie odpowiedzi były negatywne, oprócz jednego: „Wiesz, ostatnio czuję się jakoś nie swojo. Nachodzą mnie dziwne myśli, mam zły nastrój. Nic mi się nie chce”.  Dla mnie te słowa miały wielką wagę. Zasypywałam ją dalszymi pytaniami, ale w dalszym ciągu nie miałam jasności sytuacji. Aż nagle znajoma wspomniała: „Nową kurtkę założyłam, zimno jakoś…” W tym momencie coś mi zaczęło podpowiadać, abym dalej drążyła temat nowego zakupu. Okazało się, że kurtka została nabyta przez Internet od nieznajomej młodej dziewczyny. I w tym momencie wszystko się zaczęło składać dla mnie w całość. Po długiej rozmowie namówiłam znajomą, aby zwróciła kurtkę poprzedniej właścicielce.

Umówiłyśmy się na spotkanie razem, aby oddać wcześniej kupiony ciuch. Po rozmowie z pierwsza właścicielką kurtki okazało się, że ta młoda dziewczyna została porzucona przez męża. Została bez grosza przy duszy i dlatego zaczęła sprzedawać swoje rzeczy. Popadła również w depresję, z  której nie potrafi się wydostać.

Jaki wpływa na nas mają cudze rzeczy?

Bardzo często korzystamy z cudzych rzeczy, albo pożyczamy od mamy czy koleżanki biżuterię, albo kupujemy ubrania w sklepach typu second hand. Przy czym zupełnie nie zastanawiamy się nad tym, jakie skutki może wywołać używanie rzeczy wcześniej używanych. Każda rzecz ma swojego właściciela, czyja energia zlewa się z daną rzeczą. Dlatego, jeśli używasz czyichś ubrań, uważaj! Jeśli energia używanej rzeczy nie jest zgodna z Twoją, może zostać wywołany konflikt, działając na ciebie w bardzo negatywny sposób. Każda rzecz narzuca nam swoją własną energię.

Moje doświadczenie pokazuje, że na nowego właściciela starych rzeczy przechodzi wyłącznie ich negatywna energia. Polega to na tym, że to, co złe klei się do nas najszybciej i najłatwiej. Energia rzeczy martwych jest statyczna, praktycznie nie można jej zmienić. Dlatego właśnie często czujemy się źle i niekomfortowo w konkretnym ubraniu, które wcześniej miało innego właściciela.

Jak ochronić siebie?

Jeżeli z jakiegoś powodu musisz korzystać z rzeczy z drugiej ręki, powinieneś stosować kilka rad, aby maksymalnie ochronić siebie i swoich bliskich.

1. Zanim założysz na siebie cudzy ciuch, otul go dymem z naparu z piołunu lub np. tymianku, który również doskonale się nadaje do takich celów.

2. Poświęć rzeczy wodą święconą. Nie należy zapominać, że antyki lub przedmioty babciny mogą również wpłynąć na nas zarówno pozytywnie jak i negatywnie.

3. Nawet zwrócenie się do przedmiotów w myślach może wpłynąć na obniżenie ich negatywnej energii. Wypowiedz podobną kwestię do tej: „Droga (rzecz), wiem o twojej przeszłości, szanuję ją i proszę, abyś służyła mi wiernie jak swojemu poprzedniemu właścicielowi”.

Korzystaj z tych rad i bądź szczęśliwy!

 

Potrzebujesz porady lub wsparcia? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze?

Pomoże Ci doradca Astrostar! Poznaj odpowiedzi na wszelkie pytania, znajdź rozwiązanie każdego problemu. Zarezerwuj rozmowę już teraz.

Komentarze Facebook